Dua kardeşliği

Allah kabul etsın ınsallah suyun suresı varmıydı su kadar gun dıye
agzına uflemeyı pekı uyurkenmı yaptırdın?

yok suyun süresi yok diye biliyorum.... okuyabildiğim kadar okuyacağım.
ağzına üflemeyi uyanıkken yaptım. hatta çok hoşuna gitti :)) ben üfledikçe gülüp oda benim ağzıma üfledi :)))))))))))))

yok suyun süresi yok diye biliyorum.... okuyabildiğim kadar okuyacağım.
ağzına üflemeyi uyanıkken yaptım. hatta çok hoşuna gitti :)) ben üfledikçe gülüp oda benim ağzıma üfledi :)))))))))))))
ne kadarda tatlı oluyordurrrr :)
Benimkinin durumu farklı ya o ıcten ıce takıldıgını fark edıyor kesın yapsam cakar dıye dusunuyorum :) ben en ıyısı uyurken ufluyeyım zaten agzı acık uyuyor :KK31:

ne kadarda tatlı oluyordurrrr :)
Benimkinin durumu farklı ya o ıcten ıce takıldıgını fark edıyor kesın yapsam cakar dıye dusunuyorum :) ben en ıyısı uyurken ufluyeyım zaten agzı acık uyuyor :KK31:

hemmde nasılll. dua bittiğinde yapıştım öptümm öptüm zaten :KK16:
ballı böcüğüm o benim :))

hemmde nasılll. dua bittiğinde yapıştım öptümm öptüm zaten :KK16:
ballı böcüğüm o benim :))

cok fark yok aralarında tahmın edıyorum tatlılıgını benımkıde 3 ay 9 aylık
bende bakıyorum bazen boyle yuzune o konusuyor bıseyler yıyor kucuk ama ıhtıyacları var yemek yemek uyumak tuvalete gıtmek gıbı ay bakıyorumda benımkı cok guzel gelıyor bana ne bılım sankı Allah onu tovbe tovbe kusursuz yaratmıs gıbı gelıyor Allah kazalardan belalarda korusun Allahım

çok tatlı yaa Allah bağışlasın :KK16:
çok teşekkür ederim. cümlemizinkini inşallah.... allah acılarını göstermesin.

cok fark yok aralarında tahmın edıyorum tatlılıgını benımkıde 3 ay 9 aylık
bende bakıyorum bazen boyle yuzune o konusuyor bıseyler yıyor kucuk ama ıhtıyacları var yemek yemek uyumak tuvalete gıtmek gıbı ay bakıyorumda benımkı cok guzel gelıyor bana ne bılım sankı Allah onu tovbe tovbe kusursuz yaratmıs gıbı gelıyor Allah kazalardan belalarda korusun Allahım

dimi ya :) herkesin evladını kendine en tatlıdır :))) benim kuzum seninkinden 4 ay büyük. senin oğlanın adı deniz miydi?
bende durup durup eşime gösteriyorum şuna bak küçük insan diye :)))
çok hoşuma gidiyo benimde. bide benim kuzum çok merhametlidir. en sevdiğim özelliği bu. bi yerim ağrısın hemen başıma gelip masaj yapayım mı anne der :KK54: o minicik elleriyle saçımı başımı okşaması yokmu..
aşığım ben oğluma ya :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
selamun aleykum kızlar :KK43:

bir akrabamın bebeğinin iki böbreğide iflas etmiş :KK50: çocuk 4 5 yaşında :KK50::KK50::KK50:
dua edermisiniz :KK50::KK50::KK50: nasıl üzüldüm anlatamam :KK50::KK50:

farması canım ne okuyayım :KK43: ya latif okuyacam :KK43:

çok teşekkür ederim. cümlemizinkini inşallah.... allah acılarını göstermesin.

dimi ya :) herkesin evladını kendine en tatlıdır :))) benim kuzum seninkinden 4 ay büyük. senin oğlanın adı deniz miydi?
bende durup durup eşime gösteriyorum şuna bak küçük insan diye :)))
çok hoşuma gidiyo benimde. bide benim kuzum çok merhametlidir. en sevdiğim özelliği bu. bi yerim ağrısın hemen başıma gelip masaj yapayım mı anne der :KK54: o minicik elleriyle saçımı başımı okşaması yokmu..
aşığım ben oğluma ya :KK52::KK52::KK52:
Benım oglumun adı ege deniz ege dıyoruz ama biz ona benimkide cok merhametli mesela karnımız tok oluyor o acıkıyor dışarıda ona alıyoruz yiyor mesela biraz anne sen almıcanmı dıyor baba sen neden almıyorsun diyor keyifle yiyemiyor bile
hani derlerdi de insan bilemezdi cocuk ne büyük bir şey bende aşığım oğluma aşıkta değil sanki başka duygularla başka bir boyutta seviyorum yavrumu 4 ay buyuk buarada evet resimleri profilimde var görebilirsin :) silicektim birazdan

bir akrabamın bebeğinin iki böbreğide iflas etmiş :KK50: çocuk 4 5 yaşında :KK50::KK50::KK50:

oyy kıyamam. rabbim şifaasını versin inş. nasıl oluyor ki öyle bir hastalık. bir anda nasıl tükenmiş.
ay allahım sen gösterme... çocukların canı yanınca benim de canım yanıyoooo :KK43:

oyy kıyamam. rabbim şifaasını versin inş. nasıl oluyor ki öyle bir hastalık. bir anda nasıl tükenmiş.
ay allahım sen gösterme... çocukların canı yanınca benim de canım yanıyoooo :KK43:

ALLAH razı olsun canım. nasıl içim parçalandı :KK50::KK50::KK50:

Şifa niyetine inşALLAH..
farmsi arkadaşlar müseitse okunan bir dua yoksa eger şifa niyetine ya latife başlasakmı:KK50:

Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Vedduha
2- Velleyli iza seca
3- Ma vedde'ake rabbüke ve ma kala
4- Ve lel'ahıretü hayrün leke minel'ula
5- Ve lesevfe yu'tıyke rabbüke feterda
6- Elem yecidke yetiymen feava
7- Ve vecedeke dallen feheda
8- Ve vecedeke 'ailen feağna
9- Femmel yetiyme fela takher
10- Ve emmessaile fela tenher
11- Ve emma binı'meti rabbike fehaddis

Anlamı
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
1- Andolsun kuşluk vaktine
2- ve dindiği zaman o geceye ki,
3- Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı!
4- Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır.
5- ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın!
6- O, seni bir yetim iken barındırmadı mı?
7- Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı?
8- Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi?
9- Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)!
10- El açıp isteyeni de azarlama!
11- Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!

422 ya Şafii okudum . Allah kısa zamanda şifasını versin inşallah.

Multijet için 489 ya fettah ,
zargarpor için 100 rabbi duası okudum
Allah kabul etsin

( ne zamandır aklımdaydı , nihayet bitirebildim )

Benım oglumun adı ege deniz ege dıyoruz ama biz ona benimkide cok merhametli mesela karnımız tok oluyor o acıkıyor dışarıda ona alıyoruz yiyor mesela biraz anne sen almıcanmı dıyor baba sen neden almıyorsun diyor keyifle yiyemiyor bile
hani derlerdi de insan bilemezdi cocuk ne büyük bir şey bende aşığım oğluma aşıkta değil sanki başka duygularla başka bir boyutta seviyorum yavrumu 4 ay buyuk buarada evet resimleri profilimde var görebilirsin :) silicektim birazdan

maşallah çok tatlı :)) sen de pek güzelsin. allah sizi birbirinize bağışlasın :KK16:

canım böbrek nakli yapılacak mı böbrekler için hala umut var mı tam olarak durum nedir ????

kızlar bişey okunuyo muben fazla takip edemiyorum olursa okunucak bişey alıntı yapıp yazarsanız okurum

canım böbrek nakli yapılacak mı böbrekler için hala umut var mı tam olarak durum nedir ????

canım bir bilgim yok:KK50: bizim memlekette köyde yaşıyorlar.. memlektimize elazığ yakın oldugu için oraya havele etmişler..
annem iki böbreği iflas etmiş dedi..

annesini aradım geçmiş olsun diye:KK43: kadın konuşamadı.. yogun bakımda bebekleyim eşim dışarda dedi. bende onun için bişi öğrenememedim:KK50::KK50::KK50: kalbim skştı resmen.. yazın görmüştüm kucagıma almıştım ne bilim hayat işte ne garip :KK50::KK50::KK50:

sen beni yönlendir. gereksi bütün dualarıda kendim yaparım:KK50:

nurlum ALLAH razı olsun

canım bir bilgim yok:KK50: bizim memlekette köyde yaşıyorlar.. memlektimize elazığ yakın oldugu için oraya havele etmişler..
annem iki böbreği iflas etmiş dedi..

annesini aradım geçmiş olsun diye:KK43: kadın konuşamadı.. yogun bakımda bebekleyim eşim dışarda dedi. bende onun için bişi öğrenememedim:KK50::KK50::KK50: kalbim skştı resmen.. yazın görmüştüm kucagıma almıştım ne bilim hayat işte ne garip :KK50::KK50::KK50:

sen beni yönlendir. gereksi bütün dualarıda kendim yaparım:KK50:

nurlum ALLAH razı olsun

canım 70000 ya bediu ve de 16641 ya latifi paylaşalım Rabbim en kısa zamanda acil şifalar versin inşaallah AMİN
:KK43:((

bebek için 70 000 ya bedii

dante 5000
............

kalan 65 000

16 641 ya latif
dante 2641

...............

kalan 14 000

X