Dua kardeşliği

toplam 16641
dante 1000
farmasi 3000
mutnojmet 500
sbry 1000
asmunikal 3000
agustos 1000
Duru_07 1000
Cute 1301
nurlum 1000
elmayra 2000
...................
kalan 1870

seyyah bunun toplamı 14801 ediyor kalan ise 1840 ediyor gene başladık hesap karıştırmaya

seyyah bunun toplamı 14801 ediyor kalan ise 1840 ediyor gene başladık hesap karıştırmaya

amaaan kafa mı kaldı bebeişim ya benim sonuç doğru işlem yanlış cuteu yanlış hesaplamışım

toplam 16641
dante 1000
farmasi 3000
mutnojmet 500
sbry 1000
asmunikal 3000
agustos 1000
Duru_07 1000
Cute 1271
nurlum 1000
elmayra 2000
...................
kalan 1870

tamam canım hesap budur

Kekemelik İçin Okunacak Dua
Taha suresi 27. ayet kekemelik çeken, konuşması zor olan kişiye 7 gün boyunca 21 defa Besmele-i Şerif ile başlanarak okunur ve ağzına üflenir. Arapçası Besmele-i Şerif ile aşağıda yazdığım gibidir. Vesselam

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ
وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِي

Okunuşu: Bismillâhirrahmânirrahim. Vehlul Ukdeten Min Lisâni

Kişi, kendi üzerinde deneyecek ise "Rabbişrahlî sadrî, ve yessirlî emrî, vehlül ukdeten min lisânî, yefkahû kavlî." şeklinde de okuyabilir

"Ya Evvel Ya Ahir" şeklinde günde 838 defa suya üflenerek dili tutulan ya da kekeme olan kişilere okutulursa, büyük ihtimal rahatsızlıklar son bulur

Saol farmasi Allah razı olsun.
Gerçek hoca nerden bulurum hiç bilmiyorum.
doktora götürdük ,tıbbi olarak yapılabilecek bişey yok, zamanla geçmesini bekliyiceksiniz diyip , bir kaç öneride bulundular sadece .ama insan üzülüyor doğal olarak. Dualarla şifa bulur inşallah.

hybris için 312 ya rakib

türkan için de 1000 ya latif aldım.

kalan 870

toplam 16641
dante 1000
farmasi 3000
mutnojmet 500
sbry 1000
asmunikal 3000
agustos 1000
Duru_07 1000
Cute 1271
nurlum 1000
elmayra 2000
sunny66 1000
Almila07 870

kalan 870'i de ben alıyorum kızlar, hesap tamam gibi gözüküyor :) Allah kabul etsin cümlemizinkini.
hybris senin için de 312 ya rakib okuyacağım inşallah.

türkan arkadaşa ben de almak istiyorum ama bittimi ki?

Şimdi gördüm yazdığını istersen benim aldığım ve kalan 870 ya latif i bölüşebiliriz.
470 ben okurum,400 sen olur mu ? Ya da kaç tane okumak istersen :))

Son düzenleme:
"Ya Evvel Ya Ahir" şeklinde günde 838 defa suya üflenerek dili tutulan ya da kekeme olan kişilere okutulursa, büyük ihtimal rahatsızlıklar son bulur

Farmasi bunu konuşmakta zorluk çeken oğluma da okusam olur mu?
Yanlış birşey de yapmak istemiyorum canım. Sen ne diyorsun?

Hybris senin için 312 ya rakib okudum.Allah kabul etsin. Allah kolaylık versin.

darkseaa kullanıcısından alıntı
türkan arkadaşa ben de almak istiyorum ama bittimi ki?
Şimdi gördüm yazdığını istersen benim aldığım ve kalan 870 ya latif i bölüşebiliriz.
470 ben okurum,400 sen olur mu ? Ya da kaç tane okumak istersen :))

Darkseaa cevabını bekliyorum. 470 ya latif okudum ben, okuyamayacaksan kalan 400'ü de okuyayım.Okuma isteğini belirttiğin için dahil ol istedim.
İyi akşamlar kızlar, Allah rahatlık versin.

Tamam 400 lâtifi alıyorum. Teşekkürler.....

günaydın hayırlı sabahlar kızlar Türkan arkadaşımız için aldıklarım bitti Allah kabul etsin Allah yar ve yardımcısı olsun hakkında hayırlı olanı versin AMİN

tuba arkadaşımızın suyu gelmiş kolay doğum nasip etmesi niyetiyle Rabbimin 312 ya rakib okur musunuz kızlar

ve de 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi

tuba arkadaşımızın suyu gelmiş kolay doğum nasip etmesi niyetiyle Rabbimin 312 ya rakib okur musunuz kızlar

ve de 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi

Ben de okuyorum canım, Allah hayırlı doğum nasip etsin

NURLUM SEN hangı sehırdesın benım gıttıgım kendım ıcınde sıfa buldugum bır hoca var eyüpte ancak oglum ıcın ona gıtmedık baska bır sebeble bır kadına gıttık oyle para fılana lmıyor ama bız ondan sebeb bulduk yanı bu hafta sonuda goturucez
dun cok ıyıydı oglum bız hıc bısey yokmus gıbı davranıyrouz ben cok hızlı konusuyorum yavas yavas tane tane konusuyorum
gozlerıne bakarak onu tedırgın etmeyerek ınsallah yıne atlatıcaz dıye dusunuyorum
tıbbı olarak yapabılcek bısey yok derken okuma yazma bılmedıklrı ıcın tedavı uygulanamıyormus evde sıddet kavag gurultu cocuga sıddet asırı dıspılın veya cok fazla korumacı tavırlar varsada normale cekılmelı
bızım evde bunlar yok cok sukur o yuzden gecıcı olacagını umıt edıyorum Allahtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…