Dua kardeşliği

sertsessiz'in babası,DURU_07'nin annesi, karamsar_karam'ın annesi ve mmis'in oğlu için 422'şer ya şafi okudum.
Çok giremiyorum biraz geç oldu ama
Allah kabul etsin. Allah cümlesine şifa versin.

Dantem sen dua istemişsin de benim niye haberim olmadı aşkolsun
Kaç ya latifin kaldı bacım benim de çorbada tuzum bulunsun
duha ve inşirah da okuyacağım işten sonra

senin için 489 ya fettah
hanimlar ayın 22 de ameliyatım var ben duaların gücüne çok inananlardanım sizce neler okumalıyım? yardımcı olursanız sevinirim :)

senin için de 422 ya şafi okudum
allah kabul etsin yardımcınız olsun inşallah

Son düzenleme:

yazdım kuşum arka bahçeye
önce kendim okuyacaktım sizi yormayayım dedim
sonra dedim yıllardır okuyorum belki bir başkasının duası kabul olur diye
ben zaten başlangıcı okudum henüz 541 tane
başkaları okusun istiyorum
gerisini ben tamamlıcam

yok ben sen okuyacaksın mı sandım görmedim mi acaba yazdığını
hatırlamıyorum resmen kafam karışık ona ver

ben de 1000 ya latif okuyayım o zaman canım
duha ve inşirah da okuyayım tek sefer okuyacağız değil mi sayısı yok

ayrıca istersen yine 313 fatiha 170 ayetel de okurum

kızlar gorusmeyı cok sukur alnımın akıyla basarılı bır sekılde atlattım
zam aldım bıraz bıraz egıtım surecım var ınsallah onuda basarır gerı kalan zammıda 3 ay sonra alırım
cok tesekkur ederım seyyah bende ya latıf basladım 1500 tane cektım senın ıcınde cekıcem canım

120 ya latif ve inşirah ve duha surelerini okudum

422 ya şafi okuduım

kızlar ben salatı tefriciye okuyodum biliyosunuz yardım edenlerde oldu sağolsunlar Allahıma şükür şu an itibariyle bitirmiş bulunuyorum bitirince bunun duası falan bişeyi oluyo mu ya da yapan varsa benim için yapabilir mi

Arkadaslar benim bir sikintim, bir derdim var.. Ben kendim icin dua ediyorum allahin izniyle bu sikinti gecsin diye, dilegim kabul olsun diye ama yetersiz kaliyorum tek basima.. Sizden ricam allah rizasi icin benim icin de dua edermisiniz?
Simdiden hepinizden allah razi olsun! Rabbim herkesin gönlüne göre versin! Dertlilere deva, hastalara sifa, umutsuzlara umut insallah!

120 ya latif ve inşirah ve duha surelerini okudum

422 ya şafi okuduım
allah razı olsun
ben bilmiyorum belki bilen arkadaş çıkar

özellikle okumamızı istediğin bi şey var mı

Karamsar_karam ın annesi için
Sertsessiz in babası için
Tlbtlb nin ameliyatı için

422 şer adet Ya Şafii ve 68 er adet Ya Muhyi okudum. Allah kabul etsin , en kısa zamane şifa versin inşallah.

Dante senin niyetine 1700 adet Ya Lâtif , 1 er adette Duha ve inşirah okudum.
Allah hayırlısıyla gönlüne göre versin.

İhtiyaç olursa tekrar okuyabilirim.

Bende la latifmi okuyayım oyleyse farmasicim
işten cıkarılma gibi bişeyim olmasın hayırlısıyla bugunku patron gorusmesınıde sakın bır sekılde gecıreyım
ya latif oku diyecektim başlamışsın Allah kabul etsin canım ben de şimdi okuldan geldim her işi bıraktım topağa göz atayım dedim 1000 tane okurum inşaallah bugün senin için

gözünaydın gerisi gelsin inşaallah hayırlısıyla
canım Allah kabul etsin içinden geldiği gibi duanı et o kadar
Aslinda 1001 fatihayi okuyami çok istedim ama tek basima yetemedim.. Yardim ederseniz çok sevinirim.. Bastan baslarim bende ne dersiniz?

yardımcı olmayı çok isterim ne zamana kadar bitmesi gerekiyor 1001 fatihanın adetliyim o yüzden soruyorum

Seyyah senin için 1000 ya latif, 1 duha, 1 inşirah okudum. Allah kabul etsin.

hanimlar ayın 22 de ameliyatım var ben duaların gücüne çok inananlardanım sizce neler okumalıyım? yardımcı olursanız sevinirim :)
tlbtlb senin için 422 ya şafi, 68 ya muhyi okuyacağım inşallah.Şimdiden geçmiş olsun, Allah şifa versin.

Aslinda 1001 fatihayi okuyami çok istedim ama tek basima yetemedim.. Yardim ederseniz çok sevinirim.. Bastan baslarim bende ne dersiniz?

YArali32 senin için de 100 fatiha okuyacağım bir aksilik olmazsa inşallah.Allah ferahlık versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…