Dua kardeşliği

Dualariniz icin tesekkur ederim ben gecirdim sikintilarimi simdi iyilesicem insallah
Dun ayetel kursi nas felak okudum sanciladimda beni sakinlestiriyodu sag salim atlattim sukur ki

Merhaba:)
esmeralisa'nın annesi ve agustos72'nin babası için 422'şer ya şafi, ceydq için de 489 ya fettah okudum. Allah kabul etsin.

Bir dua da ben istesem çok şey istemiş olur muyum ?:)
Bu aralar yoğunlaşan bir iç sıkıntım mevcut; sebebi iş ortamındaki durumlar, çalışma-üretme anlamında olduğumdan daha geriye düşmem,motive olamamam ve bundan dolayı kendimle olan savaşım, eşimin işinden dolayı da neredeyse eşimle randevulaşarak görüşüyor olmamız :)Kararlarımı bir türlü uygulamaya koyamamam gibi gibi...Yani genel bir yılgınlık,yorgunluk,bıkkınlık.
İş anlamında bize hayırlı kapılar açılması,çalışma anlamında zihin açıklığı,fikir bolluğu:))ihsanı ,genel olarak da işlerimizin rast gitmesi ve gönlümüzün ferahlaması için 489 ya fettah okursanız çok mutlu olurum.
Şimdiden çok teşekkürler :)
İyi akşamlar, sevgiler :)

Bu aralar yoğunlaşan bir iç sıkıntım mevcut; sebebi iş ortamındaki durumlar, çalışma-üretme anlamında olduğumdan daha geriye düşmem,motive olamamam ve bundan dolayı kendimle olan savaşım, eşimin işinden dolayı da neredeyse eşimle randevulaşarak görüşüyor olmamız :)Kararlarımı bir türlü uygulamaya koyamamam gibi gibi...Yani genel bir yılgınlık,yorgunluk,bıkkınlık.
İş anlamında bize hayırlı kapılar açılması,çalışma anlamında zihin açıklığı,fikir bolluğu:))ihsanı ,genel olarak da işlerimizin rast gitmesi ve gönlümüzün ferahlaması için 489 ya fettah okursanız çok mutlu olurum.

allah ne duan varsa kabul etsin arkadaşım. 489 ya fettah okudum senin için.

Rabbim hakkında en hayırlı olanı versin AMİN .... 489 ya Fettah okudum

hayırlı cumalar kızlar

peygamber efendimize (s.a.v) salavat getirmeyi unutmayalım

allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed

Son düzenleme:
hayırlı cumalar kızlar

peygamber efendimize (s.a.v) salavat getirmeyi unutmayalım

allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed

BEN 500 tane okudum. dua kardeşliği topici olarak 1000 tane selam gönderelim. peygamberimiz bizi bu isimde tanır belki :KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Hayirli cumalar Allah dualarimizi kabul etsin insallah

allah ne duan varsa kabul etsin arkadaşım. 489 ya fettah okudum senin için.

Rabbim hakkında en hayırlı olanı versin AMİN .... 489 ya Fettah okudum

Darkseaa, farmasi Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Amin :))

Cumamız mübarek olsun arkadaşlar, kolaylıklar diliyorum :)

okudum senin için Allah kabul etsin

arkadaşlar annem bayramın ikinci günü sağ tarafından felç geçirdi.Hala yoğun bakımında yatıyor. beyninde pıhtılaşma olduğu içinde sürekli uyku halinde.Annemin sağlığına kavuşması için dua edermisiniz.

arkadaşlar annem bayramın ikinci günü sağ tarafından felç geçirdi.Hala yoğun bakımında yatıyor. beyninde pıhtılaşma olduğu içinde sürekli uyku halinde.Annemin sağlığına kavuşması için dua edermisiniz.

allah acil şifalar versin anneciğine en kısa zamanda :KK43:( tabi ki dua edelim senin için de.. farmasi gelsin de ne çekileceğini, nee okunacağını söylesin. o gelene kadar ben ya şafi çekeceğim annen için

allah acil şifalar versin anneciğine en kısa zamanda :KK43:( tabi ki dua edelim senin için de.. farmasi gelsin de ne çekileceğini, nee okunacağını söylesin. o gelene kadar ben ya şafi çekeceğim annen için

kişi başına 422 tane ya şafi çekelim

en az 1 er tane yasin-i şerif okuyalım

Rabbim tez zamanda acil şifalar versin

X