Dua kardeşliği

Arkadaşlar; anneciğim meme kanserine yakalandı. Ameliyatı oldu. Kemoterapisini olacaktı bu cuma günü. Fakat dişinde çıkan apse ve diren yerinde oluşan iltihap nedeni ile şuan tedavi süreci ertelenecek. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin...

Şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun hepinizden.

Arkadaşlar; anneciğim meme kanserine yakalandı. Ameliyatı oldu. Kemoterapisini olacaktı bu cuma günü. Fakat dişinde çıkan apse ve diren yerinde oluşan iltihap nedeni ile şuan tedavi süreci ertelenecek. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin...

Allah acil şifa versin canım

teyze için 1 yasin-i şerif ve de 422 adet ya şafi okurum inşaallah
[/B]

karamsar karam teyze için yazdıklarımı okudum Allah acil şifalar versin canım AMİN

peygamber efendimize (s.a.v) salavat getirmeyi unutmayalım kızlar Allah hepimizi şefaatine nail etsin inşaallah AMİN

Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

422 ya şafi okudum canım Annen ıcın ısteyım yasınıde okuyacagım ınsallah bugun yarın canım Allah acıl şifalar versin

anneciğine çook geçmiş olsun canımm. 422 ya şafii okudum. allahım şafii sıfatıyla anneciğine şifa versin inşallah.

Bayanlar merhaba,
2 yasinda ki oglum atesli havale geciriyor gecen hafta melesef 6. Havalesini gecirdi oglum icun dua edermisiniz:KK43: simdiden Allah razi olsun.

arkadaşlar annem bayramın ikinci günü sağ tarafından felç geçirdi.Hala yoğun bakımında yatıyor. beyninde pıhtılaşma olduğu içinde sürekli uyku halinde.Annemin sağlığına kavuşması için dua edermisiniz.

Bir dua da ben istesem çok şey istemiş olur muyum ?:)
Bu aralar yoğunlaşan bir iç sıkıntım mevcut; sebebi iş ortamındaki durumlar, çalışma-üretme anlamında olduğumdan daha geriye düşmem,motive olamamam ve bundan dolayı kendimle olan savaşım, eşimin işinden dolayı da neredeyse eşimle randevulaşarak görüşüyor olmamız :)Kararlarımı bir türlü uygulamaya koyamamam gibi gibi...Yani genel bir yılgınlık,yorgunluk,bıkkınlık.
İş anlamında bize hayırlı kapılar açılması,çalışma anlamında zihin açıklığı,fikir bolluğu:))ihsanı ,genel olarak da işlerimizin rast gitmesi ve gönlümüzün ferahlaması için 489 ya fettah okursanız çok mutlu olurum.
Şimdiden çok teşekkürler :)
İyi akşamlar, sevgiler :)

sizlere ben de okudum ama banlı olduğumdan yazamadım
allahım kabul etsin inşallah amin

sertsessiz 'in babası için 1 adet yasin-i şerif

422 adet ya şafi okudum Allah kabul etsin

sertsessiz 'in babası için 1 adet yasin-i şerif

422 adet ya şafi okudum Allah kabul etsin

ben de okudum allah kabul etsin şifa versin inşallah
her gün ya şafi okuyabildikçe de yasin okumaya çalışıcam inşallah

X