Dua kardeşliği

Var ben
Cok uzuntuluyum
Ysrin yada.obur gun sexeryan olabilirim
Ferahlamak istiyorum

Var ben
Cok uzuntuluyum
Ferahlamak istiyorum

geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşaallah ferahlamak için inşirah suresi var bildiğim istersen senin için okuyabilirim şimdi ama istediğin başka bir dua varsada okurum hemen şu an. namaz kılacağım ardından senin için bolca dua edeceğim inşaallah Allah feraha çıkartsın

canım benım sınavım ıcın dua edermısın ALLAH razı olsun
edelim ne okuyalım sınav ne zaman
Var ben
Cok uzuntuluyum
Ferahlamak istiyorum

sana sürekli ediyorum her ezan vaktinde
ama şunu unutma şuanda en önemlisi senin canın ve yaşamakta olan oğlun
başka çocuğun olmayacaksa bırak olmasın
ben kızımı yalnız bırakma riskine girip asla çocuk yapmıcam ve bir daha o günleri yaşayamam o acıları çekemem
sen de bunu demelisin kendine
allahım her zaman en hayırlısını versin
cümlemiz için amin

edelim ne okuyalım sınav ne zaman

sana sürekli ediyorum her ezan vaktinde
ama şunu unutma şuanda en önemlisi senin canın ve yaşamakta olan oğlun
başka çocuğun olmayacaksa bırak olmasın
ben kızımı yalnız bırakma riskine girip asla çocuk yapmıcam ve bir daha o günleri yaşayamam o acıları çekemem
sen de bunu demelisin kendine
allahım her zaman en hayırlısını versin
cümlemiz için amin

Canim sinava var daha ama Allah calismalarimda kolaylik sabir ihsan etsinde sureci iyi atlatiyim diye icinden ne gelirse canim

Var ben
Cok uzuntuluyum
Ferahlamak istiyorum

canım ben senin için dua ettim Allah kabul etsin inşaallah inşirah suresinide okudum ve okumaya devam edeceğim inşaallah senin için ve inşirah suresinin anlamını okumanı istiyorum öyle güzel ki gerçekten. inşaallah Rabbim hakkında hayırlısını versin sen bilemezsin ama O bilir senin için en doğru ve en hayırlı olanı bunu unutma inşirah suresinin anlamınıda senle paylaşmak istedim

1.Biz, senin göğsünü yarıp-genişletmedik mi?
2.Ve yükünü indirip-atmadık mı?
3.Ki o, senin belini bükmüştü;
4.Senin zikrini (şanını) yüceltmedik mi?
5.Demek ki, gerçekten zorlukla beraber kolaylık vardır.
6.Gerçekten güçlükle beraber kolaylık vardır.
7.Şu halde boş kaldığın zaman, durmaksızın (dua ve ibadetle) yorulmaya-devam et.
8.Ve yalnızca Rabbine rağbet et.

merhaba hanımlar ne güzel bir bölümmüş burası..yeni keşfettim :)
hastalarımıza da dua edelim olurmu helede hasta çocuklarımıza :KK43:

canım ben senin için dua ettim Allah kabul etsin inşaallah inşirah suresinide okudum ve okumaya devam edeceğim inşaallah senin için ve inşirah suresinin anlamını okumanı istiyorum öyle güzel ki gerçekten. inşaallah Rabbim hakkında hayırlısını versin sen bilemezsin ama O bilir senin için en doğru ve en hayırlı olanı bunu unutma inşirah suresinin anlamınıda senle paylaşmak istedim

1.Biz, senin göğsünü yarıp-genişletmedik mi?
2.Ve yükünü indirip-atmadık mı?
3.Ki o, senin belini bükmüştü;
4.Senin zikrini (şanını) yüceltmedik mi?
5.Demek ki, gerçekten zorlukla beraber kolaylık vardır.
6.Gerçekten güçlükle beraber kolaylık vardır.
7.Şu halde boş kaldığın zaman, durmaksızın (dua ve ibadetle) yorulmaya-devam et.
8.Ve yalnızca Rabbine rağbet et.

ben bu ayetleri ilk okuduğumda çok etkilenmiştim.sürekli okurum pskolojikmidir bilemem ama gerçekten etkili oluyor.

ben bu ayetleri ilk okuduğumda çok etkilenmiştim.sürekli okurum pskolojikmidir bilemem ama gerçekten etkili oluyor.

bi hafta önce bende nedensiz bi bunalıma girmiştim ve sürekli iş yaparkende dahil bu sureyi okudum içimden ve inan öyle iyi geldi ki Allahıma şükürler olsun kelimelerle anlatamıyorum içimdekileri ama maneviyat insanı çok mutlu ediyor bu arada bu konuyu bende yeni keşfettim uzun süredir girmiyordum siteye ama bu konuyu görünce kayıtsız kalamadım birbirini tanımayan ama birbirine yürekten dua eden insanlar ne kadar huzur verici değil mi :KK16:

bi hafta önce bende nedensiz bi bunalıma girmiştim ve sürekli iş yaparkende dahil bu sureyi okudum içimden ve inan öyle iyi geldi ki Allahıma şükürler olsun kelimelerle anlatamıyorum içimdekileri ama maneviyat insanı çok mutlu ediyor bu arada bu konuyu bende yeni keşfettim uzun süredir girmiyordum siteye ama bu konuyu görünce kayıtsız kalamadım birbirini tanımayan ama birbirine yürekten dua eden insanlar ne kadar huzur verici değil mi :KK16:

aynen...kesinlikle:13:

günaydın hayırlı sabahlar hanımlar Rabbim gönlünüzden geçen sizin hakınızda hayır getirecek dileklerinizi dualarınızı kabul etsin inşaallah AMİN

Yarin bebegim alincak biraz sanci cekip rahim agzi yumusayinca kurtaj olacakmisim
Bana dua edermisinz kizlar kolay gecsin

kızlar cuteDom ve de ağustosun babası için ayrı ayrı 422 şer tane Ya şafi okuyalım olur mu ?

Rabbim acil şifalar versin her ikisine de AMİN

CuteMom ve de ağustos 72 arkadaşımızın babası için 422 er tane ya şafi okudum Allah kabul etsin ve acil şifalar versin AMİN

Allah kabul etsin farmasi agustosun babasi icin bende 422 tane ya safi okudum

Canim sinava var daha ama Allah calismalarimda kolaylik sabir ihsan etsinde sureci iyi atlatiyim diye icinden ne gelirse canim
489 ya fettah okudum
kızlar cuteDom ve de ağustosun babası için ayrı ayrı 422 şer tane Ya şafi okuyalım olur mu ?

Rabbim acil şifalar versin her ikisine de AMİN

okudum ikisini de cancazım

allahım tüm dualarımızı kabul etsin
dertlilere deva hastalara şifa versin inşallah amin

X