Dua kardeşliği

Dün giremedim birikmiş galiba dualar
Okunacak dualar bunlar galiba , akşam okurum inşallah, bitince haber veririm.

poeticcry 422 ya Şafii - 56 ya Mübdi
Cutemom 422 ya Şafii
dike8484 422 ya Şafii

eğer kimsenin sırasını almıcaksam okuyabilcek olan varsa canım tek başıma çok geç biticek çünkü
daha önce okuduğumuz için istemeye de utanıyorum ama

Ben 100 tane alayım , bugün okuyamazsam yarın okurum inşallah. Kaç tane eksiğin var acaba ?

Son düzenleme:
Ben 100 tane alayım , bugün okuyamazsam yarın okurum inşallah. Kaç tane eksiğin var acaba ?

hesaplamadım canım ama yarısı anca olmuştur çokkkk yani çalışınca zor oluoyomuş ben okuyabilirim diye düşünmüştüm okuyorum ama çok okuyamıyorum süre uzucak teşekkür ederim canım ağzına sağlık şimdiden

poeticcry için 56 ya mübdi, 422 ya şafi okudum.Allah kabul etsin, sağ salim bebeğine kavuşursun inşallah.

Farmasi senin bir tanıdığın için 667 ya rahim ya tevvab okuyacaktım. Onu da okudum. Allah kabul etsin.Allah hayırlı rızıklar versin.

Herkese iyi akşamlar :)

Allah razı olsun almilacım ....Allah senin de ne muradın varsa versin inşaallah hayırlısıyla AMİN

Allah kabul etsin dualarimizi benim icinde okumusunux inaniyorum yakinda duzelecegim

Dün giremedim birikmiş galiba dualar
Okunacak dualar bunlar galiba , akşam okurum inşallah, bitince haber veririm.

poeticcry 422 ya Şafii - 56 ya Mübdi
Cutemom 422 ya Şafii
dike8484 422 ya Şafii

Okudum .Allah kabul etsin.

Allah kabul etsin dualarimizi benim icinde okumusunux inaniyorum yakinda duzelecegim

slm arkadaşlar, tüp bebek tedavısı görüyorum yarın trasferim olacak ne olur benım içinde dua edermısnıız.
sizler için de 422 ya şafi 56 ya mubdi okudum allah yardımcınız olsun

famasicim uzun zamandır uğrayamadım
cnm 3 gündür kanamam var
bebişim tutunsun diye bana dua eder misiniz

okudum canım 422 ya şafi 56 ya mubdi
allah yardımcınız olsun

10 tane okudum senin için

100 tane okudum Allah kabul etsin.

teşekkür ederim canım

ben de okumak istiyorum ama çok uzun geliyor bana dilim dolanıyor
kendime de okumam lazım gerçi
yarın okumaya çalışıcam inşallah
allah dileklerini kabul etsin inşallah amin

ben de okumak istiyorum ama çok uzun geliyor bana dilim dolanıyor
kendime de okumam lazım gerçi
yarın okumaya çalışıcam inşallah
allah dileklerini kabul etsin inşallah amin

sağol canım hesapladım az kalmış artık 1200 tane kalmış ben daha fazla sanıodum ama bayadır okuyorum maalesef bitirebilirsem inş sende kendine başlarsan yardım edebilirim

arkadaşlar, benım için dua edenden de etmeyendende Allah razı olsun sizlerin de gönlünüzden ne geçiyorsa Rabbim onu hakkınızda hayırlı etsin. bu arada dün transferim olmadı embriyonun 5. gününü bekliyoruz eger o güne kadar ölmezlerse transfer olacak Allahın izniyle...

kızlar bugun karsı komsudan cok tanıdıgımız ancak en son egeye hamıleyken baya kapalı bır bayan geldı dıyeyım dını bılgılerı tastamam
bıraz konbustuk namaza baslamamı tavsıye ettı gocmenız bız ogretılmedı fılan bana ne dua bılıyorsan kıl dedı
hersey corap sokugu gıbı gelecek devamı 40 gun kılsan devamı gelır dıyor kanamlarındabenım ıcın sınav oldugunu soyluyor egedeyken sagda kuran solda 1000 tesbıh hep cok dua okurum ama sıkıntıdayken tabıkı daha cok sarılıyoruz
oyle yanı o yuzden kararımı verdım ınsallah hayırlısı olsun

Dilek senin icin ya safi ,422 tane okudum insallah devam eden embriyolarin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…