Dua kardeşliği

kızlar bir duada ben isteyebilir miyim?
oğlumun dilinin açılması şakır şakır konuşması için sizin temiz dillerinizden dua istiyoruz ablaları teyzeleri :26:

Rabbişrah lî sadrî ve yessir lî emrî, vahlül ukdeten min lisanî yefkahu kavlî (21 defa)
fatiha suresi (7 defa)
oğlumun adı deniz....
hepinizden allah razı olsun

bende okudum canım Allah biran önce dilini çözer inş oğlunun

famasicim uzun zamandır uğrayamadım
cnm 3 gündür kanamam var
bebişim tutunsun diye bana dua eder misiniz

cnm 3 gündür kanamam var

ne edelim canım
ya şafiyse ben şimdi okuyayım farmi gelince başka bişi derse yine okurum
allah yardımcın olsun inşallah
sağ sağlim kucağına al bebişini

cnm 3 gündür kanamam var

umarım bebişin sana sımsıkı tutunur canım sağ salim kucağına aldığın günüde görürsün sen kendinde ya da eşin karnının deliğine işaret parmağıydı galiba koyup 99kere ya mübdi desin

farmasi benim için dua okutmuştu burda Allah razı olsun ben kendimde salatı tefriciyeye başlamıştım ama tamamlayamıyorum bi türlü bana yardım edebilicek olan olursa sevinirim :KK17: çok uzadı zaten daha fazla uzasın istemiyorum

(bu arada benim için bu topikte okundu sırada olan biri varsa kimsenin hakkını almak istemem o kişiye okuyalım)

cnm 3 gündür kanamam var

canım ya şafi okuyalım 422 tane kişi başı

sbry nin dediği gibi ya mübdi ismi düşükleri önlemek için okunuyor ebcet değeri 56 bizler de 56 adet kişi başı okuyuverelim kızlar

( Kim seher vaktinde hamile kadının karnına elini koyarak 99 defa ” Ya Mübdi ” söylerse ne o çocuk düşecektir, nede vaktinden önce doğacaktır. Hamile hanımların her gece yatmadan önce 33 kez okuması gerekir.)

bir de müsait olan 1 adet yasin-i şerif okuyuversin

Allah şifalar versin sana ve kuzucuğuna canım

farmasi benim için dua okutmuştu burda Allah razı olsun ben kendimde salatı tefriciyeye başlamıştım ama tamamlayamıyorum bi türlü bana yardım edebilicek olan olursa sevinirim :KK17: çok uzadı zaten daha fazla uzasın istemiyorum

(bu arada benim için bu topikte okundu sırada olan biri varsa kimsenin hakkını almak istemem o kişiye okuyalım)

canım sana salat-ı tefriciyye için mi yardım edilsin ?

birkaç gün önce şöyle güzel bir duayı da keşfettim sizlerle paylaşmak istedim Allah paylaşan arkadaştan da razı olsun

Arkadaşlar bildiğim çok büyük ve önemli bir hacet duasını sizinle paylaşmak istiyorum hikayesi ile birlikte...

Hikayede bahsi geçen kişi çok önemli bir din büyüğü yalnız ismini hatırlamıyorum evide eskiden su bastığı için kaynak kitap malesef çöp oldu o açıdan aklımda kalan kadarıyla yazıcam...bahsi geçen din büyüğü kişi bir hastalığa yakalanıyor zamanın doktorları tedavisinden aciz kalıolar o kadarki artık kişi yürüyemez oluyor..tabi olay mekke yada medine de geçiyor..bastonuna tutuna tutuna mescide gidiyor yazacağım duayı okumak geçiyor aklından fakat dua çok büyük bir dua olduğu için böyle mübarek bir duayı önemsiz şeyler için aracı yapmaya utanıyor vazgeçiyor sonra bakıyor olacak gibi değil duayı okumaya karar veriyor..okuyor ve hastalığı için şifa istiyor duası bitince vücüdunda sanki hastalık yokmuş gibi kalkıp yürümeye başlıyor Allah a çok hamdediyor..fakat duası hemen kabul olduğu için nazar değmesin diye yine sanki hastaymış gibi bastonuyla yürüyüp çıkıyor mescidden..

gelelim duaya..."Allahümme inni es`elüke bi cah`i nebiyyikel mustafa"Arkadaşlar dua bu ancak hikayede olduğu gibi lütfen ve lütfen çok önemli dilekleriniz için okuyun zira duada dilek peygamber efendimiz (sav) hürmetine isteniyor..bunuda ufak tefek şeyler için vasıta etmek edebe aykırıdır..

birkaç gün önce şöyle güzel bir duayı da keşfettim sizlerle paylaşmak istedim Allah paylaşan arkadaştan da razı olsun

Arkadaşlar bildiğim çok büyük ve önemli bir hacet duasını sizinle paylaşmak istiyorum hikayesi ile birlikte...

Hikayede bahsi geçen kişi çok önemli bir din büyüğü yalnız ismini hatırlamıyorum evide eskiden su bastığı için kaynak kitap malesef çöp oldu o açıdan aklımda kalan kadarıyla yazıcam...bahsi geçen din büyüğü kişi bir hastalığa yakalanıyor zamanın doktorları tedavisinden aciz kalıolar o kadarki artık kişi yürüyemez oluyor..tabi olay mekke yada medine de geçiyor..bastonuna tutuna tutuna mescide gidiyor yazacağım duayı okumak geçiyor aklından fakat dua çok büyük bir dua olduğu için böyle mübarek bir duayı önemsiz şeyler için aracı yapmaya utanıyor vazgeçiyor sonra bakıyor olacak gibi değil duayı okumaya karar veriyor..okuyor ve hastalığı için şifa istiyor duası bitince vücüdunda sanki hastalık yokmuş gibi kalkıp yürümeye başlıyor Allah a çok hamdediyor..fakat duası hemen kabul olduğu için nazar değmesin diye yine sanki hastaymış gibi bastonuyla yürüyüp çıkıyor mescidden..

gelelim duaya..."Allahümme inni es`elüke bi cah`i nebiyyikel mustafa"Arkadaşlar dua bu ancak hikayede olduğu gibi lütfen ve lütfen çok önemli dilekleriniz için okuyun zira duada dilek peygamber efendimiz (sav) hürmetine isteniyor..bunuda ufak tefek şeyler için vasıta etmek edebe aykırıdır..

bunu nasıl okumak uygundur acaba farmi
sayısı zamanı var mıdır
allah razı olsun paylaşanlardan sen de dahil

canım ya şafi okuyalım 422 tane kişi başı

sbry nin dediği gibi ya mübdi ismi düşükleri önlemek için okunuyor ebcet değeri 56 bizler de 56 adet kişi başı okuyuverelim kızlar

( Kim seher vaktinde hamile kadının karnına elini koyarak 99 defa ” Ya Mübdi ” söylerse ne o çocuk düşecektir, nede vaktinden önce doğacaktır. Hamile hanımların her gece yatmadan önce 33 kez okuması gerekir.)

bir de müsait olan 1 adet yasin-i şerif okuyuversin

Allah şifalar versin sana ve kuzucuğuna canım

farmasi cim ben okuyayım ne okuyayım arkadasa benımde kanamam var bızım sayfada 90 bın kusur ya mubdı bırıktırıldı hacıda olan bırıne 9 ekımde bagıslanması ıcın bıldırılecek sayı suanda dahada cogalmıstır
bende okurum banada sevap olur sıfa olur ama bana ozel mesajla atarmısınız ben telefondan gırıyorum gırdıgım sayfaları pek goremıyorum da havada kalmasın
ya mubdıyı kenıdm ıcınde ben cok okuıyorum cogu zaman agız alıskanlıgı bırıylekonusurkende ıcımden hep tekrarlıyorum neyse bılgı verırsen sevınıreım

cnm 3 gündür kanamam var
canım 56 adet ya mübdi
422 adet ya şafi okudum Allah kabul etsin inşaallah

slm arkadaşlar, tüp bebek tedavısı görüyorum yarın trasferim olacak ne olur benım içinde dua edermısnıız.

dilek senin için de 422 adet ya şafi okudum Allah yardımcın olsun canım

canım sana salat-ı tefriciyye için mi yardım edilsin ?

eğer kimsenin sırasını almıcaksam okuyabilcek olan varsa canım tek başıma çok geç biticek çünkü
daha önce okuduğumuz için istemeye de utanıyorum ama :KK17:

eğer kimsenin sırasını almıcaksam okuyabilcek olan varsa canım tek başıma çok geç biticek çünkü
daha önce okuduğumuz için istemeye de utanıyorum ama :KK17:

sbry, ben senin için 50 tene tefriciye okudum.
allah kabul etsin inşallah....

Ya safi ve ya mubdileri okudum yasinide banyo oldugumda ojuyacagim bugun 10. Gun kanamadan banyo olamiyorum malesef

X