Dua kardeşliği

Alkolü bırakmış...
Artık yeter kendimi harap ediyorum..
Bu haftasonu karar aldım kullanmadım dedi.. Yılbaşındaki gibi mi dedim, yok dedi harap oldum mahvettim kendimi.. İşim olmaz..

Çok çok teşekkür ediyorum hepinize.. Belki bi gün bu satırları okutacak duruma gelirim..

Gözlerim yaşardı karşımda oturuyor ama aglasam sorar.. Ama aglayamıyorki insan.. :)
Mutluluktan hepsii.. mutluluktan..

Hatırla yazmış bi de oraya :) dante gibi işledim seni ömrüme :KK1:

:KK9::KK9:
bi sorunla karşılaşınca beynine çöz değil hatırla diyecekmişsin
o zaman beyin o sorunun cevabını zaten bildiğini varsayarak daha kolay çözüm üretiyormuş:KK6::KK6::KK6::KK6:
öle diyollaaa

Alkolü bırakmış...
Bu haftasonu karar aldım kullanmadım dedi.. Yılbaşındaki gibi mi dedim, yok dedi harap oldum mahvettim kendimi.. İşim olmaz..

Çok çok teşekkür ediyorum hepinize.. Belki bi gün bu satırları okutacak duruma gelirim..

Gözlerim yaşardı karşımda oturuyor ama aglasam sorar.. Ama aglayamıyorki insan.. :)

çok sevindim beyzacım umarım herkes burada bu dua kervanında hep kabul olan dualarla karşılaşır :KK34::KK16:

günaydın hayırlı sabahlar kızlar

badezuzum arkadaşımızın erken doğum sancılarının sona ermesinde Rabbimin yardımcı olması niyetiyle dua başlatıyoruz ..... bunun için 422 Ya ŞAFİ 170 Ayetel Kürsi 313 Fatiha okuyacağız nasipse.... almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....
Allah şimdiden desteğini esirgemeyen kardeşlerimizden razı olsun ve de Allah kabul etsin inşaallah

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez salavat

isteyenler katılabilir duamız kabul olsun inşaallah AMİN
Allah razı olsun

Ayrıca herkes okuyabildiği kadar Peygamber efendimizin( s.a.v) sıkıntılı anlarında okudu şu duayayı okuyuversin...

''ya hayyu ya kayyum birahmetike esteğisü''

yaaa neyi var badeninn amannınn yeni gördümmmm hemenn bir yerden başlıyorum duaya bendeee...ALLAHIMMMM KORUSUN ONUDA BEBİŞİDEEEE...

Alkolü bırakmış...

BEYZAAAA bacımmmm acaip etkilendimmmm allahım demekki duaalrımız karşılıksız kalmammış rabbimin katında çok çok şükür....

:KK34::KK34: biz yine dualarda buluşalımmmm herkesle

merhaba arkadaşlar. orlic arkadaşımızın bebği biraz erken gelmiş ve şu an kuvezde onun için dua edebilir misiniz?

merhaba arkadaşlar. orlic arkadaşımızın bebği biraz erken gelmiş ve şu an kuvezde onun için dua edebilir misiniz?

orlicin bebişi için

20 ayetel kürsi
41 fatiha
1 yasin-i şerif
1000 ya Rahman okudum Allah kabul etsin ,kuzucuğa tez zamanda şifalar versin inşaallah

kızlar bugün perşembe Allah resulu sevgili peygamberimiz Hz Muhammed ( s.a.v) efendimize salavat getirmeyi unutmayınız ... şimdiden cumamız mübarek olsun

X