Dua kardeşliği

benim günlük devam ettiğim dualar var, aklıma geldikçe sizleride ekliyorum..

Ben bişey düşünmüştüm alkol problemi olan bir yakınım ile ilgili.. Ama tabi sırada acil bir durum varsa hiç bişey istememiş olanlar varsa onlarada okuyabiliriz.
Allah razı olsun ve de Allah kabul etsin beyzacım

sırada şu an hiç kimse yok ne okuyalım acaba o arkadaş için 16641 ya latif mi çekelim senin hacetin olarak ne dersin ?

yeni buldum bu sayfayı ne kadar güzel bir grup olmuş bende katılıp bol bol okumak isterim yalnız nete çok sık giremiyorum
artık girdikçe nasiplenirim

benim de arkadaşım bebek tedavisi görüyor
onun için 500 yasin okumak istedi tabi herkes sadece 1 tane okuyabildiği için 500 kişi bulmakta zorlandı
bende size yazmak istedim
kaç kişi okuyabilir acaba

merhaba canım hoş geldin

ben okumak isterim ama şu an adetliyim
nasipse temizlendiğimde okumayı çok isterim

Abla benim 99 esma kitabım var orda onu düşünerek açsam ne zaman hep aynı sayfa cıkar
"euzü billahi teala ya metin" kişi kötü huylarını terkedermiş bu dua kime okunsa kalbine metanet gelirmiş..
kim ne kadar katılabilirse bunu okuyalımmı

Abla benim 99 esma kitabım var orda onu düşünerek açsam ne zaman hep aynı sayfa cıkar
"euzü billahi teala ya metin" kişi kötü huylarını terkedermiş bu dua kime okunsa kalbine metanet gelirmiş..

yeni buldum bu sayfayı ne kadar güzel bir grup olmuş bende katılıp bol bol okumak isterim yalnız nete çok sık giremiyorum

onun için 500 yasin okumak istedi tabi herkes sadece 1 tane okuyabildiği için 500 kişi bulmakta zorlandı

ben okurum ne zaman ve kaç tane okunacak acaba

tamam beyzacım herkes okuyabildiği kadar yardımcı oluversin

kızlar byza arkadaşımızın bir tanıdığının içkinin esaretinden kurtulmasında Rabbimin yardımcı olması niyetiyle dua başlatıyoruz ..... bunun için '' Eüzü billahi teala Yâ Metîn'' okuyacağız nasipse.... almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....
Allah şimdiden desteğini esirgemeyen kardeşlerimizden razı olsun ve de Allah kabul etsin inşaallah

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez salavat

isteyenler katılabilir duamız kabul olsun inşaallah AMİN
Allah razı olsun

kızlar byza arkadaşımızın bir tanıdığının içkinin esaretinden kurtulmasında Rabbimin yardımcı olması niyetiyle dua başlatıyoruz ..... bunun için '' Eüzü billahi teala Yâ Metîn'' okuyacağız nasipse.... almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....
Allah şimdiden desteğini esirgemeyen kardeşlerimizden razı olsun ve de Allah kabul etsin inşaallah

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez salavat

Allah razı olsun

Çok teşekkür ederim hepnize.. Rabbim razı olsun.. Akşam Okuduktan sonra bildirim yapacağım..

ben okudum 1 tane hayırlısıyla bebekleri olur inşallah

100 tane Eüzü billahi teala Yâ Metîn aldım

Ev müsait değil bugün , gün içinde okuyamam.
sayı vermesem gece okuyabildiğim kadar okur , sonrasında bildirim yapsam olur mu ?

çok çok teşekkür ederim.. bendende 800 adet.. Belki mucize olur, belki bi hayatın kurtuluşuna vesile oluruz.. Belki çok güzel kapılar acılır ona.. Çok teşekkür ederim hepinize..

byzacım 1000 adet okudum Allah kabul etsin ,Allah tez zamanda hidayet versin ve tüm kötü alışkanlıklarından sıyrılsın kardeşimiz inşaallah AMİN.

Son düzenleme:
günaydın hayırlı sabahlar kızlar

badezuzum arkadaşımızın erken doğum sancılarının sona ermesinde Rabbimin yardımcı olması niyetiyle dua başlatıyoruz ..... bunun için 422 Ya ŞAFİ 170 Ayetel Kürsi 313 Fatiha okuyacağız nasipse.... almak isteyenler ne kadar almak istediğini yazsınlar listeye yazayım ....

10 kez allahuekber
10 kez salavat

Allah razı olsun

Ayrıca herkes okuyabildiği kadar Peygamber efendimizin( s.a.v) sıkıntılı anlarında okudu şu duayayı okuyuversin...

''ya hayyu ya kayyum birahmetike esteğisü''

……BADE…………….. İÇİN DUAMIZA KATILANLAR

badezuzum ........................................................
farmasi .............................................................
özlem ...........................................................
selin ..........................................................
poecan .....................................................................
papatya .......................................................................
dante ................................................................ 422 ya şafi,30 fatiha,30 ayetel kürsi( okudu)
multijet ............................................................ 422 ya şafi
loveli……………………………………………………………………….. 422 ya şafi 20 ayetel kürsi ( okudu)
sunny 66 ........................................................... 422 ya şafi 20 ayetel kürsi( okudu)
Seyhan……………………………………………………………………….
Süheyla ............................................................
helinim 08 ..............................................................
Agustos 72 ...................................................................
Sbry ...........................................................
küçük kelebek ............................................................
sssp ..........................................................................
byza ...........................................................................
elmayra ...........................................................................
kadesa ...........................................................................
nurlum………………………………………………………………………….
böcük …………………………………………………………………………
esranur ……………………………………………………………………… 422 ya şafi ve 20 ayetel kürsi
sirkeci………………………………………………………………………
Sunayberk…………………………………………………………
Asmunikal………………………………………………………..
Hazal ……………………………………………………………
Gökçe………………………………………………………….
Tuba ………………………………………….20 ayetel kürsi( okudu)

bade için okunacak fatiha ve ayetel kürsilerden kalan

283 fatiha
60 ayetel kürsi

almak isteyenlere duyurulur

bade için okunacak fatiha ve ayetel kürsilerden kalan

283 fatiha
60 ayetel kürsi

almak isteyenlere duyurulur

allahım yardımcısı olsun inşallah.bu gün çok yoğun günüm,aklıma geldikçe dua ediyorum bade me.30 fatiha 20 ayetel kürsü alayım .rabbim kabul etsin inşallah.

X