Dua kardeşliği

kalan 253 fatiha
40 ayetel kürsi

almak isteyenlere duyurulur

Farmasicim ben tespih ve 50 fatiha ve 5 ayetel kürsi alıyım.

Son düzenleme:
183 fatiha
15 ayetel kürsi kaldı

okumak isteyenlere duyurulur

bade için paylaştıklarımızdan sadece 173 fatiha kaldı kızlar

almak isteyenlere duyurulur

Merhabalar :)
Farmasi dua dileğinde bulunan önceki arkadaşları kaçırmışım, Allah dualarınızı kabul eder inşallah.
Bade için 100 fatiha ve 422 ya şafi alıyorum ben. Akşama bitirmiş olurum inşallah.
Allah kabul etsin.

Herkese telaşlarında kolaylıklar diliyorum :) Mutlu pazarlar.

Bir de tüp bebek tedavisi görecek bir arkadaş yazmış. Bitti mi onun için okuma süresi. 1 Yasin okuyabilirim ben. Allah aratmasın, dileyen ve sorumluluğunu taşıyabileceğine inanan herkese bebek sahibi olmak nasip olur inşallah.

Son düzenleme:
Farmasi dua dileğinde bulunan önceki arkadaşları kaçırmışım, Allah dualarınızı kabul eder inşallah.
Bade için 100 fatiha ve 422 ya şafi alıyorum ben. Akşama bitirmiş olurum inşallah.
Allah kabul etsin.

Bir de tüp bebek tedavisi görecek bir arkadaş yazmış. Bitti mi onun için okuma süresi. 1 Yasin okuyabilirim ben. Allah aratmasın, dileyen ve sorumluluğunu taşıyabileceğine inanan herkese bebek sahibi olmak nasip olur inşallah.

tamam canım listeye ekledim

tüp bebek tedavisi görecek bir kişinin arkadaşı gelip yazmış lakin daha sonra uğramadı

kızlar bade için ayetel kürsi ve fatiha paylaşımı bitti

ama okumak isteyen 422 ya şafi

ve de

''Yâ Hayyu, yâ Kayyûm bi rahmetike esteğîsu '' duasını istedikleri kadar okuyabilirler

şimdiden Allah kabul etsin Allah razı olsun

tamam canım listeye ekledim

tüp bebek tedavisi görecek bir kişinin arkadaşı gelip yazmış lakin daha sonra uğramadı

Aldığım 100 fatiha ve 422 ya şafi yi okudum Farmasi, Allah kabul etsin cümlemizinkini. Bade müjdeli haberler verir inşallah.
Anladım, isteğini tekrar dillendirirse ona niyet ederek okurum o vakit.
Herkese iyi akşamlar, yeni eğitim- öğretim yılı tüm öğretmenlere velilere hayırlı olsun; hayırlar getirsin :)
Sevgiler :)

Allah razı olsun ve de Allah kabul etsin beyzacım

sırada şu an hiç kimse yok ne okuyalım acaba o arkadaş için 16641 ya latif mi çekelim senin hacetin olarak ne dersin ?

merhaba canım hoş geldin

ben okumak isterim ama şu an adetliyim
nasipse temizlendiğimde okumayı çok isterim

ben okurum ne zaman ve kaç tane okunacak acaba

ben okudum 1 tane hayırlısıyla bebekleri olur inşallah

100 tane Eüzü billahi teala Yâ Metîn aldım

Allah kabul etsin.

hepinizden Allah razı olsun gözümden kaçmadıysa okuyacakların sayısı bu kadar değil mi
bir kişi bir tane yasin okuyacak diye niyetlenmiş
Allah kimseye aratmasın evlat hasreti çok zor rabbim bizlerin hayırlsıyla kucağına almayı nasip eder inşallah

şuan için okunacak ne var bende alayım okuyayım

kızlar bade için müsait olup da almak isteyenler en azından 1 tane yasin-i şerif okuyabilirler mi ?

422 ya şafi

1000 adet Yâ Hayyu, yâ Kayyûm bi rahmetike esteğîsu duası okundu ....Rabbim kabul etsin badeciğim ve kuzucuğuna acil şifalar versin inşaallah AMİN

hepinizden Allah razı olsun gözümden kaçmadıysa okuyacakların sayısı bu kadar değil mi
bir kişi bir tane yasin okuyacak diye niyetlenmiş
Allah kimseye aratmasın evlat hasreti çok zor rabbim bizlerin hayırlsıyla kucağına almayı nasip eder inşallah

şuan için okunacak ne var bende alayım okuyayım
ben bebek için okudum bir adet allah kabul etsin amin
kızlar bade için müsait olup da almak isteyenler en azından 1 tane yasin-i şerif okuyabilirler mi ?
badişime de okudum ablası 1 tane yasin
422 ya şafi

1000 adet Yâ Hayyu, yâ Kayyûm bi rahmetike esteğîsu duası okundu ....Rabbim kabul etsin badeciğim ve kuzucuğuna acil şifalar versin inşaallah AMİN

amin amin amin

Yazmamadım kusura bakmayın ama aldıklarımı okudum.Allah kabul etsin . Bebişte, annede şifa buldun inşallah.Hayırlısıyla ,zamanında sağlıkla annesinin kucağına gelsin minik inşallah.

Sonunda döndüm aranıza :) Bade nasıl? Kötü birşey yoktur inşallah

farmasi canım
byza arkadaşımızın tanıdığı için 100 dua okuyabildim

badecan için de aldıklarımı okudum
bugün de yaşafi ve ya hayyu ya kayyum birahmeteke estegisu ya devam ediyorum
Allah kabul eder inşallah

X