Dua isteyenler...

Arkadaslar ben anne olmak ıstiyorum benim içinde dua edin pikolojik olark cok sıkıntı cekiyom rabbim herkesten razi olsun

31. gün okudum. Rabbim hepimizin dualarını Fatiha yüzü suyu hürmetine en hayırlı şekilde kabul etsin. Size de hayırlı ve uzun ömürlü bir evlat nasip etsin inşallah.

Bende onumuz ay basliycam tup bebeğe neolur dua edin banada bu sefer tutunsun sağlıklı hamilelik gecireyim ve kucagima alayim 8 senedir neler çektim

33 ve 34. gün okudum. Rabbim hayırlı, sağlıklı ve uzun ömürlü bir evlat versin inşallah.

Selamünaleyküm. Benim için de okurmusunuz. Kalbimde Allah ın izniyle 3 duam var. Rabbim tez vakitte hayırlı bir şekilde dualarımı yaşatsın bana ve aileme inşallah

Ben de bugünden itibaren okuyacağım . Size de okumak istiyorum.Hayırlı bir şekilde Kalbinizdekini yaşamınıza eklesin . Amin.

Selamünaleyküm. Benim için de okurmusunuz. Kalbimde Allah ın izniyle 3 duam var. Rabbim tez vakitte hayırlı bir şekilde dualarımı yaşatsın bana ve aileme inşallah
Rabbim bütün dualarınızı en hayırlı şekilde kabul etsin inşallah.
37. gün okudum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…