Dua isteyenler...

Allah kabul etsin inşallah. Benim için de dua edermisin.:dua:
Burada uygulayacagini bilemedim yoksa bende eşlik etmek isterdim...

Canim beni de dahil eder misin
Mulakatim var allahin izniyle gecebileyim cok emek verdim cok calistim allah razi olsun.

amurashaya amurashaya merhabalar biz Rabbimizden bebek istiyoruz fakat eşimde sperm çıkmıyor ameliyat oldu yine çıkma tüp tedavimiz yarım kaldı sizlerden dua istiyorum Rabbim razı olsun şimdiden ismim zeliha eşimin adı Sedat Allah kabul etsin inşallah sizin de ne muradınız varsa Rabbim hayırlısı ile nasip etsin

Benimde duaya çok ihtiyacım var eşim için aile huzurumuz için sessiz çığlıklarımı duyun lütfen

10 ve 11. gün okudum. Rabbim bütün dileklerinizi en hayırlı şekilde nasip etsin inşallah.

Allah razı olsun bana yeryüzünde olan bütün insanlara allahım şifa versin elem keder hastalık yüzü hayirlisiylahostermesin

Bende ameliyat olacağım korkuyorum..bakacak kimsem de yok..eşim ve 2 küçük çocuğum var..ben ne yapmalıyım?

Rabbim varken başka kimseye ne gerek var. Tevekkül ederseniz o doğru insanlarla karşılaştırır. Size yardımcı olacak herkesi karşınıza çıkarır. Ya Şafi okuyun bol bol. Ben de okuyorum. Kolaylaşır, sağlığa dönüşür inşallah. Çok geçmiş olsun.
16. gün okudum.

X