Dua isteyenler...

60. gün okudum. Rabbim en hayırlı şekilde Fatiha yüzü suyu hürmetine en hayırlı şekilde bütün dualarımızı kabul etsin inşallah.

60. gün okudum. Rabbim en hayırlı şekilde Fatiha yüzü suyu hürmetine en hayırlı şekilde bütün dualarımızı kabul etsin inşallah.
sevdiğim askere gidiyor 3 mayısta onun sağsalim dönmesi kavuşmamız ve hayırlısıyla evlenebilmemiz için okur musun:)
Allah razı olsun şimdiden

Kampanya bitmeden beni de dahil eder misiniz :) hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli imanlı kuranli Salih bir evlat istiyorum Rabbimden Allahim da sizin işlerinizi kolaylaştırsin Yuvanizdan huzuru mutluluğu bereketi saygıyı sevgiyi eksik etmesin her zaman yâr ve yardımcınız olsun Rabbim

63. gün.
İnanılmaz güzel bir güne denk geldi.
Masal yüzlü sevdam duaların kabulü
Duacımm duaların kabulü
hasat vakti mülakatın başarılı sonuçlanması
feraheymen (Zeliha ve Sedat'ın) sağlıklı hayırlı bebeklerinin olması için
sesbellas Aile huzuru
esest anne babasının kalbinin yumuşaması, merhamet, anlayış ve güzellikle dolması
miricandan sağlık
Yeliz209 Sağlıklı bir şekilde 3. bebeğinin erkek olması,
olmayacakduam Bebek sahibi olmak için
beybisim Bebek sahibi olmak için
Umut16 Dualarının kabulü
Mavisiyah Dualarının kabulü
Foha Bebek sahibi olmak için
Beyazlale Oğlunun atanması ve borçlarının kolaylıkla ödenmesi için
Nefs Dualarının kabulü
Safistd Babasının şifa bulması ve hayırlı bir evlat sahibi bulmak için
Neurocathy Sevdiğinin askerden sağ salim dönmesi ve hayırlısıyla onunla evlenmek için
Nergismor hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli imanlı kuranli Salih bir evlat sahibi olmak için
Blondgunes Sağlıklı hayırlı evlat sahibi olmak için

Rabbim en hayırlı şekilde bütün dileklerimizi, bütün dualarımızı tüm site üyeleri, tüm Müslümanlar ve insanlarla birlikte kabul etsin inşallah.

Allah kabul etsin canım.Allah razı olsun canım.yüreğine ,diline sahip ..Rabb im senin de dualarını kabul etsin .Seni dar zamanda bırkamasın,sıkıntılarını çözsün .Amin

Canım benim çok duygulandim.
Unutmamis herkesi eklemissin.
Gerçekten çok güzel bir güne denk geldi.
Rabbim en hayırlı şekilde dualarımızı kabul etsin.
Senin de yüreğine sağlık inşallah mükafatıni misli misli versin Mevlâm

Aminnn Canım Allah kabul etsin Allah razı olsun seninde Rabbim Gönül muradını hayırlısı ile versin bütün dua bekleyen arkadaşlarımın Allah dualarını kabul etsin Aminnnn

Am
Âmin Âmin ecmain sizinde gönlünüzden geçen her şeyi hayırlısı ile versin Rabbim her daim yar ve yardımcınız olsun yüzünüzden tebessüm Yuvanizdan huzur mutluluk bereket neşe saygı sevgi eksik olmasın

Banada okurmusunuz bebegimizin olmasi icin Allah razi olsun

En hayırlı ve yüce şekilde yüreğimizde ki bütün dualarımızın kabulü için 1. gün okudum.

Merhaba 41 yasın toplıyorum benım için yasin okurmusumuz etrafınıza yada akrablarınıza da rica eder. İsiniz acaba bebeğım olması için lütfen yardım edin ismim elif

Hayalimdi Gerçek Oldu Çocuğunun olması için
Ebruli Hayırlı Dualarının Kabulü

arkadaşlar listeyi kopyalayıp isminizi eklemenizi rica ediyorum.

2. gün okudum.

Hayalimdi Gerçek Oldu Çocuğunun olması için
Ebruli Hayırlı Dualarının Kabulü
Nefs ; Hayırlı bir şekilde Duamın kabulü

arkadaşlar listeyi kopyalayıp isminizi eklemenizi rica ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…