Dua isteyenler...

amurashaya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013
163
228
Bir başkasına edilen dua daha çabuk kabul olurmuş. Dilekler için en etkili dualardan birisi Fatiha Suresidir. 63 gün 21 Fatiha Suresi okuyorum. İsteyenler, nasibi olanlar faydalansın inşallah. Sizden isteğim dileğinizi netleştirip hayırlısıysa değil hayırlısıyla istemenizdir. Rabbim bütün dileklerinizi hiç ummadığınız kadar hayırlı bir şekilde nasip eder inşallah.

Insallah bazen insan öyle bir umutsuzluga düsüxorki... benimde imkansiz gibi görünen bir duam var. Rabbim dualari en hayirli sekilde kabul etsin.

Nasıl 61 gün boyunca toplam 21 fatiha mi yoksa hergun 21 adet mi??bende okumak istiyorum

Insallah bazen insan öyle bir umutsuzluga düsüxorki... benimde imkansiz gibi görünen bir duam var. Rabbim dualari en hayirli sekilde kabul etsin.
Einstein insanlar düşüncelerin ve kelimelerin yarattığı etkiyi bilseydi asla olumsuz düşünmez olumsuz tek kelime etmezdi minvalinde bir söz söylemiş. Siz imkansız gibi göründüğünü düşünüyorsanız o imkansız gibi olur. Rabbim öyle büyük ki imkansız mı var? İmkansız gibi mi var? O ne isterse olmaz ki. Bizde ondan istiyoruz inşallah. Siz dileğinizi çok net bir şekilde ifade edin. Gerisini Rabbime bırakın:)

Einstein insanlar düşüncelerin ve kelimelerin yarattığı etkiyi bilseydi asla olumsuz düşünmez olumsuz tek kelime etmezdi minvalinde bir söz söylemiş. Siz imkansız gibi göründüğünü düşünüyorsanız o imkansız gibi olur. Rabbim öyle büyük ki imkansız mı var? İmkansız gibi mi var? O ne isterse olmaz ki. Bizde ondan istiyoruz inşallah. Siz dileğinizi çok net bir şekilde ifade edin. Gerisini Rabbime bırakın:)

Haklisin:) imkansizi cagirmamam lazim :) rabbim büyük bu duayi bende yapmak istiyorum niyet felan nasil yapiliyor ? İlk gun mu, hergunmu yoksa sonundami olcak?

Haklisin:) imkansizi cagirmamam lazim :) rabbim büyük bu duayi bende yapmak istiyorum niyet felan nasil yapiliyor ? İlk gun mu, hergunmu yoksa sonundami olcak?
Okumaya başlamadan istediğin her ne ise onu en hayırlı şekilde iste. Kalbinden geçir sesli tekrar et. Her okumada aklından geçir. Bizim en büyük hatamız atıyorum rabbim bana hayırlısıysa zenginlik ver diyoruz. Bu hayırlı değilse verme demek ayni zamanda. Hayırlı değil vermiyor bu durumda duamız kabul olmadı mi? Oldu ama biz farkında değiliz. Ayrıca bilinçaltımızda kayıtlı bir zenginlik tanimimiz var. Onun ne olduğunu bilinç düzeyinde bilmiyoruz. Belki mevcut durumu zenginlik diye tanımlıyor ve yeterli buluyor. O zamanda zaten sahip olduğumuz birşey icin dua ediyoruz. Biraz farkındalık çok seyi değiştirir. Rabbim vaadinden Donmez. Ne diyor isteyin vereyim dua edin kabul edeyim.

Tamam canim sagol :) allahin iznile okucagim rabbim kabul eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…