Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Cumatebrigi201.jpg

günaydın bayanlar ve herkese hayırlı cumalar gece ben kalkamadım uyukalmışım ama yatmadan önce dua ettim gece kalkıp dua edenlerden allah razı olsun rabbim inş dualarınızı kabul eder

Günaydın arkadaşlar
Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul eder inş
Gece annem de bnenimle birlikte duaya katıldı
Umarım devam eder bu dua halkası
Cumanız mübarek olsun

günaydın arkadaşlar
bende allah rızası için gece kalktım ve namazımı kıldım.
sonrasında yine allah rızası için sizlere dua ettim
inşallah allah gönlümüze göre verir ve dualarımızı kabul eder.
hepinizin dualarına gönülden amin diyorum

tünaydın kızlar
öncelikle herkese hayırlı cumalar ALLAHım bu mübarek günde herkese hayırlısını nasip etsin
bende kalktım gece namazımı kıldım duamı ettim bütün arkadaşlarım için ALLAH rızası için
inşallah hayırlısıyla kabul olur...(AMİN)
bundan sonra her hafta yaparız inşallah

başınız sağolsun yeri cennet olsun
rabbim geride kalanlara sabır versin senağlama

Allahım;
Mal verdiğin zaman saadetimi,
Kuvvet verdiğin zaman aklımı,
İktidar verdiğin zaman basiretimi,
Bela verdiğin zaman imanımı,
Nimet verdiğin zaman mertliğimi,
Güzellik verdiğin zaman iffetimi,
Zorluk verdiğin zaman sabrımı,
Benden alma YARABİM.....

Rabbim verdiği nimetlerin şükrünü eda etmeyi
Bizim dert olarak gördüklerimize sabır göstermeyi
Hayırlı insanlarla karşılaşmayı
Bizlerinde hayırlı insanlardan olmasını
Hayata geliş gayemizin bilincinde olmayı
Ve bu doğrultuda hayatımıza yön vermeyi
Kısacası her şeyin hayırlısıyla karşılaşmayı nasip eylesin...

Gönül gözü görmeyen can gözünü neylesin.Dünyada dönmeyen dil mahşerde ne söylesin.Mevlam kalbinizi nur,ebedinizi Cennet eylesin. AMİN

herkese hayırlı cumalar gece bende ettim duamı rabbim kabul eder inşallah hepimizin duaları kabul olsun

slm kızlar ya ben bu haftayı kaçırdım galıba cunku arkadasımın dedesi öldü az önce geldim ewe anca yazabılıyorum cıktı almıssınız galıba ama netten bakanlar olursa benım için de dua edersenız sewınırım cunku gecen haftada yenı gormustum o gece adetlıydım yasın okumadan dua etmiştim hepinize ama bu gece kesın herkes için dua edecegım....

tramissu1986 -- hayırlısıyla bu ay aşılamamın tutması bebişimin olması borclarımızın bıtmesı we bı mahkememız war onu en kısa zamanda kazanmamız

26eser26-- bebiş için buda arkadasım oda gecen hafta bılmıodu ben sööledim ama bu hafta ewınde kalamıo we nete gıremıo o yuzden yok yazamamıs kendını lısteye

kızlar inşallah gören olur da bana da dua gelir
allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah .....
birbiri için de dua eden herkesden allah razı olsun onların dualarını da en kısa zamanda kabul etsin ....

canım ben gördüm sana ve özloş06 ya da dua ettim gece. zaten uyuyamamıştım uyursam kalkamıyorum çünkü. namazımı kıldım kenzül arşı okudum ve duamı ettim. Allah kabul etsin.

kızlar benim bi önerim var haftaya çarşambadan listemizi yapmaya başlayalım mı, böylece katılım daha fazla olabilir. perşembe 18.00 da sonlandıralım. olur mu?

bencede haftaya çarçambadan başlıyalım.. Allah dua edendende edemeyendende razı olsun..

Peki arkadaşlar haftaya Çarşamba sabahından itibaren listemizi oluşturmaya başlıyoruz ve Perşembe akşamı 18.00 da sonlandırıyoruz...

Allah dualarımızı kabul etsin...

canım ben gördüm sana ve özloş06 ya da dua ettim gece. zaten uyuyamamıştım uyursam kalkamıyorum çünkü. namazımı kıldım kenzül arşı okudum ve duamı ettim. Allah kabul etsin.

kızlar benim bi önerim var haftaya çarşambadan listemizi yapmaya başlayalım mı, böylece katılım daha fazla olabilir. perşembe 18.00 da sonlandıralım. olur mu?
saol cnm ya allah razı olsun allah kabul etsin bende bunu yazdıktan sonra zaten duamı ettım herkes için haftaya daha erken gelicem kısmet olursa allah her gece ettıgımız duaları da kabul etsin inşallah.....amin......

perşembe gecesi belli bir saat belirleyip o anda edelim.geç vakit olursa iyi olur..bişey anlatcam..insanlar allahın gözüyle yıldızlar gibiymişler..allah bakarmış bizlere göklerden.5 vakit ibadet eden (namaz oruç vs)gibi ve insanları görürmüş parlar vaziyette..dularını melekler aracılığı ile alırmış..

Ama günlerden öle bir vakit varki gecenin bir saati herkes uyumuşken.işte o zamanda tek tük insanlar yıldız gibi parlarmış.allah sormuş meleklerine bunlar nie parlıyor ve az..melekte bunlar rabbim sana dua eden uyumayıp yorgun olup sana dua eden kulların demiş.allahta hepsini şimdi daha iyi ayırt edebiliyorum..daha parlaklar çünkü demiş..nasıl dualarını kabul etmiyim.

Arkadaşlar ben hızlı ve aklıma geleni yazdım.aslında anllatığım daha detaylı ve etkili..

Umarım beni anlamışınızdır.

Allah dualarınızı kabul etsin...

kenzul arş duası adınaa

seninde duanın kabul etsin amin
banada dua edermisini bu dunyada huzur ebedi dunyamda şafahat ve peygember s.a.v efendimizin şafahtına nail olayım amin

Son düzenleme:
ALlah sabır versin diyecek tek şey budur rabbim yerinde dinlendirsin ne demek canım tabiiki okuruz bütün ölmüşlerimize allah sabırlar versin sizlerede

başınız sağolsun cnm.Allah sabır versin.çok üzüldüm ya ne yazacağımı bile bilemiyorum.minik meleğim küçücükken annesiz kaldı.

kızlar hepinizden allah razı olsun beni yanlız bırakmadınız rabbim hepinizden razı olsun dün mevlüt okuttuk çok acı bi durum ya :KK43:((

gerçekten çok üzüldüm, evet ölüm nasıl ve nerde gelirse gelsin birgün bulacak bizi ama genç ölümler yaralıyor insanları... Allah hayırlı ölümler nasip etsin Allah mekanını cennet etsin, başın saolsun canım

X