Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Allah herkesten razı olsunnn..inşallah mubarek birgüne denk gelirizde dualarımız kabul olaa..

Bende çıktı aldım kızlar, Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin...
Toredo canım benim Allah'ım senden razı olsun, ne güzel bir şeye vesile oldun...

kızlar listeyi kaydettim.Gece okumaya başlarım.Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.

kızlar ben yazmadım fakat genel olarak "huzur mutluluk sağlık ve ahiret saadetim" için etmenizi rica ediyorum....

Bende kaydettim
ALLAHım inşallah herkesin dualarını hayırlısıyla kabul eder

bu arada yastık altında dua olunca niye çarpılalımki pasakliiiii :)))
hem öle yazıyodu şeker kitapta

LİSTENİN SON HALİ...

1-Lady34.............. .eşim maaşını alabilsin,kayınpederimle evimizi ayıralım ailevi huzursuzluğum gitsin
2-kahvekolik.........nişanlımın işleri düzelsin, hayırlısıyla evlenince istanbulda ikamet edelim ve annem iyileşsin.
3-lostsun...... maddi sıkıntılarım geçsin
4-esramm82...........Bebeğim olsun istiyom
5-Burcums.............Babamın ruhuna ve maddi sıkıntılarımızın gitmesini istiyorum.
6-Toredo................Bende babamın ruhuna ve işimde devamlılık için....ve kedilerim için
7.Sevgi Kelebeği...... Bende Kendime ve sevgilime hayırlı bir iş istiyorum evimize huzur istiyorum....
8.azra_sıla..............Hayırlı doğru düzgün iş istiyorum
9-umudum............. içimdeki sıkıntılarımın bitmesini hayırlısysa sevdiğimin bana dönmesini istiyorum değilsede rabbim tez zamanda unuttursun onu bana
10-fatma ...........sıkıntılarının bitmesi için
11-cimcime eses.......hayırlı bir eş hayırlı bir iş için
12-PasakliMinikTanrica......eşimle benim işimizle ilgili sıkıntılarımız bitsin maddi sıkıntılarımızı atlatıp bolluğa kavuşalım hayırlısıyla
13-PAPATYA.....Hayırlı iş istiyorum
14-g_b_k_....................hayırlısıyla hayırlı bir ev almak istiyorum ve eşimle benim huzurumuzun hiç bozulmasın inşallah
15- SivriBiber.......ev ve bebek..hülyamın ruhuna dua okunması ve günahları bağışlanmasını istiyorum
16- ikebana22........hayırlısıyla eşimin biran önce iş bulmasıı ve borçlarımı kapatma kolaylıgı için rahata ermek için
17 ilknuray : ........***Herkese sağlık,huzur,mutluluk,uzun ömür ve hayırlı yuvalar nasip eyle Ya Rabbim...İsteyen herkese sağlıklı, akıllı ve fikirli, hayırlı evlatlar nasip eyle Ya Rabbim...
18- ZkYsN ......hayırlısıyla babam borçlarını bitirip huzura kavuşsun ve eşim sağalim askerliğini yapıp gelsin
19-Sardunya_Zakkum......huzur mutluluk sağlık ve ahiret saadetim" için
20-derin55.......bende bir ev istiyorum ve maddi olarak biraz daha rahatlamak istiyorum ve eşim doktorasını bitirince istanbula yerleşmek istiyorum
21-yares_bulut ............rabbim hayırlısıyla bi evlat nasip etsin
22-yaralım... en kisa zamanda babacigimin butun borçlari bitsin rahata kavussunlar vede yakinda onlara ev çiksin.abim sorunsuz bir sekilde evlilige adim atsin hersey guzel olsun.kardesimin okulunda basarili olsun hayatini kurtarsin.esim bana hep duskun olsun, sevgisi hep bol olsun.kazancimiz iyi olsun, birbirimize daima saygiyla sevgiyle yaklasalim

saat 18 in son olduğunu şimdi gördüm kızlar sardunyanın niyetinide ekleyerek son haline getirdim. bundan sonra değişmesin, çünkü çıktı alıp giden arkadaşlarımız olmuş. gece 3 te kendimiz hariç 21 kişiye dua edicez ve 21 dua alıcaz. hepimiz sardunya zakkumun ve lady34 ün tarif ettiği şekilde ve kenzül arşı okuyarak yaparsak daha hoş olur.çok mutluyum. Allah'ım kabul et ne olur:Saruboceq:
toredo tekrar sağol böyle bişey düşündüğün için.

Son düzenleme:
çok tatlısınız ya, güzel Allahım hepinizin tüm insanların gönlündeki muratları versin.Allah dualarınızı kabul etsin kızlar.

Bende kaydettim
ALLAHım inşallah herkesin dualarını hayırlısıyla kabul eder

bu arada yastık altında dua olunca niye çarpılalımki pasakliiiii :)))
hem öle yazıyodu şeker kitapta

kuşum espri yapıyım dedim hani yatak odasında yastığın altında dua
çarpılırız falan Allah korusun :roflol:

ben anneme geldim gelmişkende kontrol ediyim dedim değişiklik var mı diye
Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

ayyy su aralar gıremedım
topıce dogru durust ,bıras kacırdım galıbaa :KK43:neyse artık kımse olmadıgına gore haftaya duaya tekrar katılırım bende daha erken geleyım barı bu sfer de kacırmayayım:KK43:((

slm kızlar ya ben bu haftayı kaçırdım galıba cunku arkadasımın dedesi öldü az önce geldim ewe anca yazabılıyorum cıktı almıssınız galıba ama netten bakanlar olursa benım için de dua edersenız sewınırım cunku gecen haftada yenı gormustum o gece adetlıydım yasın okumadan dua etmiştim hepinize ama bu gece kesın herkes için dua edecegım....

tramissu1986 -- hayırlısıyla bu ay aşılamamın tutması bebişimin olması borclarımızın bıtmesı we bı mahkememız war onu en kısa zamanda kazanmamız

26eser26-- bebiş için buda arkadasım oda gecen hafta bılmıodu ben sööledim ama bu hafta ewınde kalamıo we nete gıremıo o yuzden yok yazamamıs kendını lısteye

kızlar inşallah gören olur da bana da dua gelir
allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah .....
birbiri için de dua eden herkesden allah razı olsun onların dualarını da en kısa zamanda kabul etsin ....

tramissu1986 -- hayırlısıyla bu ay aşılamamın tutması bebişimin olması borclarımızın bıtmesı we bı mahkememız war onu en kısa zamanda kazanmamız

26eser26-- bebiş için

ahuuu ve özloş içinde edeceğim...

özloş06 bebek için...

26eser26-- bebiş için

ahuuu ve özloş içinde edeceğim...

özloş06 bebek için...
saol cnm allah razı olsun bende herkes iiçin dua edecegim cnm allah kabul etsin ..........

kızlar ben de herhangi bir sorun çıkmadı namazımı kılıp duamı ettim....Allah kabul etsin (amin)

Allah hepinizden razı olsun eden de edemeyen de razıyım ben, hakkım helaldir....

Allah nasip ederse haftaya perşembe günü buluşmak üzere

Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun (amin)

cuma2sw9.jpg

ALLAH SİZE

Gününüzü aydınlatacak ARZU

Arzularınızı güçlendirecek KUVVET

Kuvvetinizi yaratacak PARA

Parayı kazanacak FIRSAT

Fırsatları değerlendirecek AKIL

Aklı koruyacak SAĞLIK

Sağlığını sürdürecek MUTLULUK

Mutluluğu getirecek SEVGİ

versin.

veee allahım evsizlere ev evlat isteyenlerede hayırlı sıhhatli salih evlatlar versin..

AMİNNNN...

günaydın fıstıklar hepinize dua ettim yavru kuşlar...
rabbim kabul etsin inşallah....

hayırlı cumalar canlarım
çok güzel bi gün, kalktık namazımızı kıldık duamızı ettik hepimiz için Allah kabul etsin
geç katılan arkadaşlar için üzgünüm :çok üzgünüm:

Günaydın arkdaşlar, gece benimle birlikte annem ve kız kardeşimde katıldı namaza, duamı ettim sizler ve kendim için... Rabbim kabul etsin...

Günaydın hanımlar.
Hayırlı cumalar olsun inşallah.
Gece rahatsız olduğum için uyuyamadım zaten saat üçe kadar dua ettim sizler için, kendim için, tüm duaya ihtiyacı olanlar için.
Rabbim kapısına dua ile gelen kimseyi geri çevirmesin inşallah.
Hayırlısıyla Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
Gece uykusundan kalkıp namazını kılan duasını eden herkesten Allah kabul etsin.
Ben neden bilmiyorum ama duayı okurken göz yaşlarıma hakim olamadım duayı bitirene kadar ağladım
Ama öyle hıçkıra hıçkıra değil sürekli göz yaşlarım kendiliğinden aktı gitti
İçim huzurla mutlulukla öyle bir doldu ki anlatamam.
Rabbim bu huzuru herkese yaşatsın inşallah.

X