Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Ne desek acınızı hafiflemez
başın sağ olsun
çok derin üzüntü duydum duamı yapıp yollacağım :KK43:

mekanı cennet olur inşAllah Sümeyra'nın..
o bebeğine doyamamış, minik bebeği13 günlükken annesiz kalmış :çok üzgünüm:
yeni anne olan biri olarak içim yandı, gözyaşlarıma engel olamadım..
giden gider ama olan o minik yavruya olur...onu yalnız bırakmayın ne olur...
şu ilk günlerinde annesine o kadar ihtiyacı vardı ki :çok üzgünüm:
Rabbim herşeyin hayırlsıını bilir bizler için elbette ama .... üzülmemek elde değil..
Allah rahmet eylesin, o yattıkça ömrünü minik meleğine versin.. :çok üzgünüm:

Allah rahmet eylesin,başınız sağolsun.Rabbim geride kalanlara gani gani sabır versin.

mekanı cennet olur inşAllah Sümeyra'nın..
o bebeğine doyamamış, minik bebeği13 günlükken annesiz kalmış :çok üzgünüm:
yeni anne olan biri olarak içim yandı, gözyaşlarıma engel olamadım..
giden gider ama olan o minik yavruya olur...onu yalnız bırakmayın ne olur...
şu ilk günlerinde annesine o kadar ihtiyacı vardı ki :çok üzgünüm:
Rabbim herşeyin hayırlsıını bilir bizler için elbette ama .... üzülmemek elde değil..
Allah rahmet eylesin, o yattıkça ömrünü minik meleğine versin.. :çok üzgünüm:

güzel dualarınız için allah razı olsun arkadşlar :bbo: o yavruyu kendi yavrum gibi seviyorum inş bakıcaz annesi gibi olmayız ama ortada bırakmicaz ttabi yetimimizi:1no2:

basiniz sagolsun..annesi gibi olmazsiniz ama insallah annesi kadar sevip o sekilde bakarsiniz o yavrucaga...kimin yaninda suanda..?
Allah sabir versin

güzel dualarınız için allah razı olsun arkadşlar :bbo: o yavruyu kendi yavrum gibi seviyorum inş bakıcaz annesi gibi olmayız ama ortada bırakmicaz ttabi yetimimizi:1no2:

yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakma canım yeni anne olduğumdan mıdır bebeklere karşı aşırı hassasım..onlar herşeyleriyle bize muhtaçlar..annesi gibi olamaz tabii kimse ama o yavruyu ilgisiz bırakmayacağınız için Allah razı olsun sizden a.s.

basiniz sagolsun..annesi gibi olmazsiniz ama insallah annesi kadar sevip o sekilde bakarsiniz o yavrucaga...kimin yaninda suanda..?
Allah sabir versin

(amin) şuan halamın yanında nenemle halam bakıyor :KK43:((( kucagıma aldımmı meme arıyo yavrum gözlerim yaşardı çok zor bi durum inanın ki allah kimsenin başına vermesin o yavruyu gördükce acım tazeleniyo :Saruboceq::Saruboceq:

Doğum üzerine ölen şehit olur diye biliyorum rabbim o dünyasını güzel eylesin gerçekten çok üzüldüm sizlerede sabır diliyorum arkadaşım

Allah rahmet eylesin
başınız sağ olsun canım
Allah geride kalanlara sabır versin :Saruboceq:

kızlaaaaarr ilk müjde benden Rabbim niyetimin birini çok şükür kabul etti. tertemiz kalpleriyle benim için dua eden herkese çok teşekkür ediyorum Allah hepinizden razı olsun. bu topiği çok daraldığım bi gün tevafuken görmüştüm bu duadan nasibim varmış demekki. müminin mümine duasını kabul eden Rabbime şükürler olsun. yer gök dua ile...

kızlaaaaarr ilk müjde benden Rabbim niyetimin birini çok şükür kabul etti. tertemiz kalpleriyle benim için dua eden herkese çok teşekkür ediyorum Allah hepinizden razı olsun. bu topiği çok daraldığım bi gün tevafuken görmüştüm bu duadan nasibim varmış demekki. müminin mümine duasını kabul eden Rabbime şükürler olsun. yer gök dua ile...

canm benim nasıl sevindim bilemezsin
inşallah daha çok böyle güzel haberler alırız
ALLAHıma binlerce kez şükürler olsun:Saruboceq:

ay bende sevindim kızlar lütfen dilekleri kabul olanlar burda söylesin ki bizlerde mutlu olalım..

ne söylenebilirki bu acının üstüne allahım mekanını cennet etsin...yavrusunun yüzüne baksın...ana kokusunu ne kadar arıyodur yavrum ya çok kötü oldumsenağlama

çok sevindim canım..
Allah'a şükürler olsun...
:Saruboceq:

çok sevindim çok anlatamam.. rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

X