Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

namazı ben 2 rekat kılacağım...

bitiminde ayetel kürsi bilmeyenler besmele ile Fatiha okusunlar...

tespih dualarını bilmeyen var mı?

Ayetel Kürsi bitince 33 kere " Sübhanallah " 33 kere " Elhamdü lillah " 33 kere " Allahü Ekber " diyerek tesbih çekilir .

allah rahmet etsın mekanı cennet olsun işl ben yasını bılmıyorum ama fatıha yı okudum defalarca allah sabır versin sizlere

LİSTENİN SON HALİ...

1-Lady34.............. .eşim maaşını alabilsin,kayınpederimle evimizi ayıralım ailevi huzursuzluğum gitsin
2-kahvekolik.........nişanlımın işleri düzelsin, hayırlısıyla evlenince istanbulda ikamet edelim ve annem iyileşsin.
3-lostsun...... maddi sıkıntılarım geçsin
4-esramm82...........Bebeğim olsun istiyom
5-Burcums.............Babamın ruhuna ve maddi sıkıntılarımızın gitmesini istiyorum.
6-Toredo................Bende babamın ruhuna ve işimde devamlılık için....ve kedilerim için
7.Sevgi Kelebeği...... Bende Kendime ve sevgilime hayırlı bir iş istiyorum evimize huzur istiyorum....
8.azra_sıla..............Hayırlı doğru düzgün iş istiyorum
9-umudum............. içimdeki sıkıntılarımın bitmesini hayırlısysa sevdiğimin bana dönmesini istiyorum değilsede rabbim tez zamanda unuttursun onu bana
10-fatma ...........sıkıntılarının bitmesi için
11-cimcime eses.......hayırlı bir eş hayırlı bir iş için
12-PasakliMinikTanrica......eşimle benim işimizle ilgili sıkıntılarımız bitsin maddi sıkıntılarımızı atlatıp bolluğa kavuşalım hayırlısıyla
13-PAPATYA.....Hayırlı iş istiyorum
14-g_b_k_....................hayırlısıyla hayırlı bir ev almak istiyorum ve eşimle benim huzurumuzun hiç bozulmasın inşallah
15- SivriBiber.......ev ve bebek..hülyamın ruhuna dua okunması ve günahları bağışlanmasını istiyorum
16- ikebana22........hayırlısıyla eşimin biran önce iş bulmasıı ve borçlarımı kapatma kolaylıgı için rahata ermek için
17 ilknuray : ........***Herkese sağlık,huzur,mutluluk,uzun ömür ve hayırlı yuvalar nasip eyle Ya Rabbim...İsteyen herkese sağlıklı, akıllı ve fikirli, hayırlı evlatlar nasip eyle Ya Rabbim...
18- ZkYsN ......hayırlısıyla babam borçlarını bitirip huzura kavuşsun ve eşim sağalim askerliğini yapıp gelsin
19-Sardunya_Zakkum......
20-derin55.......bende bir ev istiyorum ve maddi olarak biraz daha rahatlamak istiyorum ve eşim doktorasını bitirince istanbula yerleşmek istiyorum

kızlar bende akşam nete girme imkanı bulamam 18:00de listenin son halini yazdırırım ancak
bende regl dönemimdeyim ama gece 3te uyanıp sizlerle dua edeceğim kenzül arş okuyacağım ardından tek tek isimleri ve dilekleri okuyup dua edeceğim
Rabbim kabul eder inşallah dualarımızı

kızlar bir bilgimi paylaşmak istiyorum...namaz kılamayacak olsanız dahi Allah a dua edecek olursanız peygamber efendimize 3 sala t u selam , eüzü besmele ile 1 Fatiha sonrasında ne dua okumak istersek o duaları sonra Allah dan istek ve dileklerimiz de bulunup besmele ile1 Fatiha ve 3 salat u selam ile duanızı bitirmenizi tavsiye ederim...

ben acizene paylaştım gerisi size kalmış...

şimdi isterseniz en başından anlatayım....

3 kere selam salad eüzü besmele ile 1 Fatiha ve töğbe istiğfar getirerek teheccüt namazını kılalım.....hemen peşinden ayetel kürsi (bilenler) tespih çekelim ve Kenzül ars duasını okuyup listedeki arkaşların adlarını ve isteklerini okuyarak Allah a dua edelim sonra besmele ile 1 Fatiha ve 3 selam salad ile kapatalım derim...ben bu şekilde yapacağım...isterseniz sizlerde uygulayabilirsiniz.

Şimdi canım 2 rekat namazımızı kıldık
selamımızı verdik 3 kere selam salad eüzü besmele ile 1 fatiha ve töğbe istiğfar getircez( töğbe istiğfar nasıl oluyo bu arada) hemen ardından ayetel kürsi sonra tespih çekicez
kenzül ars duasını okuycaz ve arkadaşlarımızın adları dileklerini okuyup duamızı edicez..
sonra tekrar besmele ile fatiha ve 3 kere selam salad ile kapatıcaz doğrumu anladım canımcım

sardunya zakkum valla ben bişi anlamadım :çok üzgünüm:
nolur şöle bi sırasıyla yazarmısın dualarla birlikte

yok canım öyle değil ....namaz kılacaksak eğer namaza başlarken 3 kere selam salad eüzü besmele ile 1 Fatiha ve 3 kere töğbe istiğfar (Estağfirullah) ederek başlıyoruz...namaz bitiminde ayetel kürsi bilmiyorsak fatiha okuyoruz...sonra tespih çekiyoruz

sonra kenzül ars duasını ediyoruz ....Allah dan isteklerimizi diliyoruz.... besmele ile fatiha okuyarak 3 sala t u selam ile bitiriyoruz.

3 salatu selam
Allahümme sali ve sellim ala seyyidina Muhammed

Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
Fatiha süresi okunur

Herhangi bi dua

Allah tan istek ve dileklerimiz

En son da Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
Fatiha süresi okunur
3 salatu selam ile bitirilir

böyle mi? bide tövbe etmeyi bilmiyorum onu da bi yazarsan :eek:

3 kere Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Eüzübillahimineşşeytanirracim BismillahirRahmanirRahim

1 kere Fatiha

3 kere "Estağfirullah" denilecek

niyet ettim Allah rızası için namaz kılmaya

namaz kılınır....

bitince ayağa kalkmayarak 1 Ayetel Kürsi (bilmeyenler 1 fatiha okur)

33 defa Sübhanellah, 33 defa Elhamdülillah, 33 defa Allahüekber (diyerek tespih çekilir)

Kenzül ars duası okunur

listedeki adlar ve istekler okunarak Allah dan istekde bulunulacak

Besmele ile (eüzüye gerek yok artık) 1 fatiha okunacak

3 kere Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

anlaşılmayan yer var mı?

tamam canım bekliyoruz
anladığım kadarıyla normal kıldığımız 5 vakit namazda ettiğimiz dualar edilmiyo
onların yerine yazdıklarını okuycaz.
neyse susim bekliyim iyice çorba yapmıyım ben

canım ben daha çok duaya girmedim zorluk olmasın diye yoksa daha uzun edilecek dular var namaz sonunda fakat bu kadar da kafidir diye düşündüm...daha uzun yazarsam zorluk olur katılmak istemeyenler olmasın diye en aza indirdim...ben bu şekilde kılıyorum namazı ....sanırım sen edilen tespih dualarınıda ediyorsun

Eüzübillahimineşşeytanirracim BismillahirRahmanirRahim

1 kere Fatiha

3 kere "Estağfirullah" denilecek

niyet ettim Allah rızası için namaz kılmaya

namaz kılınır....

bitince ayağa kalkmayarak 1 Ayetel Kürsi (bilmeyenler 1 fatiha okur)

33 defa Sübhanellah, 33 defa Elhamdülillah, 33 defa Allahüekber (diyerek tespih çekilir)

Kenzül ars duası okunur

listedeki adlar ve istekler okunarak Allah dan istekde bulunulacak

Besmele ile (eüzüye gerek yok artık) 1 fatiha okunacak

anlaşılmayan yer var mı?

canım kırmızıyla belirttiğim dualar niyetten sonra okunmuyacakmı işte burda takılıyorum ben

bunları ayaktayken daha ellerimizi kaldırıp ALLAHU EKBER deyip niyetimizi edip namaza başlamadanmı okuycaz

merhaba arkadaşlar benide eklermisiniz listeye ben adetliyim ama gece kalkıp herkese dua edicem. dileğim (rabbim hayırlısıyla bi evlat nasip etsin )

LİSTENİN SON HALİ...

1-Lady34.............. .eşim maaşını alabilsin,kayınpederimle evimizi ayıralım ailevi huzursuzluğum gitsin
2-kahvekolik.........nişanlımın işleri düzelsin, hayırlısıyla evlenince istanbulda ikamet edelim ve annem iyileşsin.
5-Burcums.............Babamın ruhuna ve maddi sıkıntılarımızın gitmesini istiyorum.
6-Toredo................Bende babamın ruhuna ve işimde devamlılık için....ve kedilerim için
7.Sevgi Kelebeği...... Bende Kendime ve sevgilime hayırlı bir iş istiyorum evimize huzur istiyorum....
9-umudum............. içimdeki sıkıntılarımın bitmesini hayırlısysa sevdiğimin bana dönmesini istiyorum değilsede rabbim tez zamanda unuttursun onu bana
12-PasakliMinikTanrica......eşimle benim işimizle ilgili sıkıntılarımız bitsin maddi sıkıntılarımızı atlatıp bolluğa kavuşalım hayırlısıyla
14-g_b_k_....................hayırlısıyla hayırlı bir ev almak istiyorum ve eşimle benim huzurumuzun hiç bozulmasın inşallah
15- SivriBiber.......ev ve bebek..hülyamın ruhuna dua okunması ve günahları bağışlanmasını istiyorum
16- ikebana22........hayırlısıyla eşimin biran önce iş bulmasıı ve borçlarımı kapatma kolaylıgı için rahata ermek için
17 ilknuray : ........***Herkese sağlık,huzur,mutluluk,uzun ömür ve hayırlı yuvalar nasip eyle Ya Rabbim...İsteyen herkese sağlıklı, akıllı ve fikirli, hayırlı evlatlar nasip eyle Ya Rabbim...
18- ZkYsN ......hayırlısıyla babam borçlarını bitirip huzura kavuşsun ve eşim sağalim askerliğini yapıp gelsin
19-Sardunya_Zakkum......
20-derin55.......bende bir ev istiyorum ve maddi olarak biraz daha rahatlamak istiyorum ve eşim doktorasını bitirince istanbula yerleşmek istiyorum
21-yares_bulut ...........

LİSTENİN SON HALİ...​

19-Sardunya_Zakkum......
21-yares_bulut ............rabbim hayırlısıyla bi evlat nasip etsin

X