Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

günaydın kızlar dün ne kadar farklıydı herşey şimdi ne farklı herkes için dua okudum kızlar aklıma gelen ve bütün listeyi tek tek dua ettim rabbim dualarımızı kabuletsin.....

senağlama benim dün akşam görümcemin 18 yaşındaki kızı öldü ben cenazeye gidemedim eşim gitti giresuna cenazeye çok üzgünüm kızlar çok....senağlama içim yanıyo kardeşim gibiydi.....

Son düzenleme:

yaa başınız sağolsun
allah rahmet eytlesın
neden öldü pekı cnm

rabbim herkesin dualarını kabul eylesin

sivricim neden öldü
dahada cok gencmiş yavrum

kızlar daha 18 yaşındaydı burda üniversite okuyodu yarın okuluna gelmek için banyo yaparken şohbenden sızan gaz zehirlemiş......

daha 18 daha baharındaydı hayatın......

ne tuhaf değilmi ne zaman ne olacağımız belli değil.....

hayat yalan.......
ölüm gerçek.........

:çok üzgünüm: basınız sağolsun canım
anasınaa babasınada sabırlar versin
offf ne acı :çok üzgünüm:
rabbim yerini cennet eylesin

Ahh canim benim basiniz sagolsun...allah görümcene sabir versin:teselli:

yaaaa
çok üzüldüm
allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun
anasına babasına tüm yakınlarına sabır versın

Kizlar ben dün o kadar niyetlenmeme ragmen okuyamadim:çok üzgünüm:....kismet iste...benim ufaklik uyandi gece karni agridi herhalde cok huysuzluk yapti....

Haftaya insallah...Tüm okuyanlardan allah binkere razi olsun...Kendinize iyi bakin allaha emanet olun insallah:Saruboceq:

biz bunu apartman sakinleri olarak yapıyoruz kura çekiyoruz ve bir hafta herkez kurasında çıkan kişinin melekliğini üstleniyo namazlarımızda o kişiye yoğunlaşıp dua ediyoruz :1hug:

RABBİM bana kirlenmemiş kalple gelin demiştir o yüzden müminin mümin arkasınadan yaptığı dua asla red olunmaz :1hug:

bir hadis-i şerifte şöyle buyrulmuştur;
''Müminin din kardeşi için, arkasından yaptığı hayır dua kabul olur. Bir melek, Allah bu iyiliği sana da versin der. Meleğin duası reddedilmez'' a.s.

güzel bi konuya değinmişsin toredo bilmeni isterimki o günden beri her namazda dua ediyorum sana ...

Günaydın Hayırlı Cumalar hanımlar,
Sivribiber başınız sağolsun tatlım, Allah geride kalanlara sabırlar versin inşallah
Dün gece dua okuyan herkesten Allah razı olsun.

allah hepimizden razı olsun ben dün gece eşim giresuna gittiği için kuzenimde kaldım....
o saate kadar uyumadım hepimize dua ettim allah kabul etsin inşallah.........

sivribiberim tekrar başın sagolsun canım
tüm dua edenlerden allah razı olsun allah dualarımızı kabul etsin inşallah
bugün cuma mübarek gün öğle saati yasin okuyalım ruhuna ben 1 tane okurum katılmak isteyen arkadaşlar varmı şimdi kızcağızın okuyacağımız kurana ihtiyacı var .

başın sağolsun sivribiber
bu arada akşam dua eden herkesten allah razı olsun

allah bin kere razı olsun canım benim...
çok güzel düşünmüşsün ben zaten okuyacağım....isteyen okusun.....
allah bu iyiliklerinizi karşınıza çıkarsın bu dünyadada ahirettede
:Saruboceq:

Günaydın,

SivriBiber başınız sağ olsun, ölüm ne yazık ki şah damarımız kadar yakınmış bize... Bugün babamın gidişinin 15. günü... 2 hafta önce bu saatlerde dua ediyorduk, masadan kalksın diye oysa ki...

Dün gece namazımı kılıp duamı ettim arkadaşlar sizlerinde adını anarak, umarım Rabbim hepimizin duasını kabul eder...

Kızlar dualarınız kabul olsun hepinizin Ben konuyu geç gördüm malesef katılamadım ama bende varım bu dua kardeşliğinde.Bu arada sivri biber başın saolsun canım mekanı cennet olsun en kötüsüde genç ölüm rabbım anne,babasına ve sizlere sabır versin

,

canım başın sağolsun

çok üzüldüm ya.allah ailesine sabır versin..yeri cennet olsun.ki ne günahı vardır ki çocukcağızın.büyüt yetiştir.hayatt en kötü şey evlat
acısımış..allah tekrar sabır versin..

ALLAH RAZI OLSUN CANIM SANAA..BENDE EDİYORUM SEN İÇİN..AMA MELERKLERE DUA EDİLMEZ Kİ ASLINDA:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…