Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

canım benim seninkide ne kadar büyük acı en yakının baban rabbim sabır versin günahlarını bağışlasın mekanı cennet olsun...

sağol canım allah razı olsun.....

allah razı olsun tatlım...ailesi o kadar düşerdiki üstüne allah daha çok sevmiş demekki......senağlama

Son düzenleme:
sivribiberim şuan yapacağımız en büyük destek bu olur allah kabul etsin inş.

arkadaşlar 41 yasin okusak aslında varmısınız de nersiniz gencecik kızın ruhuna şu an bizim okuyacağımız kurana ihtiyacı var

Hadi toplanıp okuyalım mübarek gün kim ne kadar okursa 1 - 2 yada 3

1 - pembeinci : 3 tane

2-

Başınız sağolsun,Allah sabır versin...a.s.
Mekanı Cennet olsun inşallah.:Saruboceq:

gece kalktım zaten heyecandan zor uyumuştum eşim çok hasta bide eşim 2 bucuğa doğru kalktı o kalkınca bende uyandım tabi..
namazımı kıldım duamı ettim mübarek günde Allah kabul etsin hepimizin duasını
sivri biberim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun genceciğimizin
pembe inci çok güzel düşünmüşsün Allah razı olsun..

kızlar
bende hepinize dua ettim
rabbim kabul eylesin:Saruboceq:

bende sizler için dua ettim ve edicemde..
benim içinde dua edin olur mu..

b]arakadşlar yanlış analmayın ama dua cekmek yasak sitede.ben ceza aldım bu konudada ordan bılıyorumyani.kurallar bölumunu okursanız

b]arakadşlar yanlış analmayın ama dua cekmek yasak sitede.ben ceza aldım bu konudada ordan bılıyorumyani.kurallar bölumunu okursanız

ben öyle bişey duymadım hatta bi keresin de KK dan bi arkadasımızın annesi için 41 yasin okunmuştu

Son düzenleme:

canım benim zaten kuran falan okumuyoruz.sadece dilekte bulunuyoruz.oda dün gece bitti.zaten çoğu arkadaş işte okuyamaz ki.

biri rüya yorumlayabilir mi
teheccüt namazından sonra sabah namazından evvel görüdüğüm rüya
görümcem başı açık ama dersli
rüyamda da çarsaflı kadınlar oturuyor bende ordan geciyorum bakıyorum gözlerine sadece gözleri göründüğü için
tanıdığım biri varmı selamsız geçmiyim diyorum
bakıyorum göremiyorum ve yürürken hızla 2 kadın kalkıyo aa bu benim tanıdığım nası görmedim diyorum ve onların önünde de görümcem var
ağlıyo ..kadınlar kapan diyolarmış kapanmıyomuş

canım benim zaten kuran falan okumuyoruz.sadece dilekte bulunuyoruz.oda dün gece bitti.zaten çoğu arkadaş işte okuyamaz ki.
ttalkım skaın yanlış analamyın burda dıkkat cekemk için ayda bırılerinin gözune gırmkiçin yazmadım onu bı 0nckeı lişsetnızde ebnımde adım var zaten bend edua ettım hepinize ama aradaş yasın okuyalım demişya o konuda uyarmk istemiştimonu ben

Bende gece namazı kılıp uyuduktan sonra babamı gördüm rüyamda, hastanedeymiş ama ayakta bana sarılıp öpüyor ve korkma kızım iyiyim ben diyor, Allah'ım nolursun iyi olsun, sana emanet onu koru Ya Rabbbim...

ben öyle bişey duymadım hatta bi keresin de kk dan bi arkadasımızın annesi için 41 yasin okunmuştu

allah kabul etsın canım.nezmna okunmuştu yasın ben ramazanda abşlatmıştım dua cekelım dıye bişi yıne kk da bıarakdaştan görmuştum onuda ben ceza aldım belkıbendne sonra kural değişmiştir dagıtıyosanız 2 yasınde ben alayım öyleyse :)

Bende gece namazı kılıp uyuduktan sonra babamı gördüm rüyamda, hastanedeymiş ama ayakta bana sarılıp öpüyor ve korkma kızım iyiyim ben diyor, Allah'ım nolursun iyi olsun, sana emanet onu koru Ya Rabbbim...

çok güzel bi rüya senağlama Allah mekanını cennet etsin korusun Yarabbim

gercekten hatırlamıyorum ne zamandı isteyen okuyo zaten zorlama yok ki burda

canım benim yanlış anlaşılma yok zaten arkadaşlar musaitolsa okurlar.ama biz burda başka bişey yaptık oda bitti.

Allah kabul etsin

canım benim yanlış anlaşılma yok zaten arkadaşlar musaitolsa okurlar.ama biz burda başka bişey yaptık oda bitti.

Allah kabul etsin

bilişyorum cnaım gecelaklıp dua ettık onu bılıyorum zatn onun ıcın demdım ben ceza aldım dıye zatn bıarakdaşta yasın okualım demişya onun için yazdım öle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…