Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

arkadaşlar ben dedim yasin okuyalım diye müsait olan varsa kardeşimizin ruhu için okuyalım zorlama falan yok ben müsaitim okuyacağım okuyan varsa allah kabul etsin inşallah.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun mübarek gecede vefat etmiş.

çok isterdim de adetliyim ben canım ya.

dün bende kenzül arş okudum 2şer defa dua ettim tüm isimlere. bumuyani ve gülsüm sultanın dileğini söylerken ağlayasım geldi. anne olmadığım halde çok duygulandım. inşaallah kabul olur. duadan hepimizin nasibi varmış demekki. konuyu açan arkadaşa, izin veren moderatöre tekrar teşekkür ederim. keşke din bölümü kapanmasaydı...

Canim benim....rabbim sen ve burdaki tüm arkadaslariminda dilegini kabul etsin insallah:Saruboceq:...40 güne kadar hepimiz mutluluktan uctugmuz haberlerde dilegim kabul oldu diye sevinclerimizi yazalim....sen cok yürekli bir kizsin kahvem anne oldugunda o yüregin dahada güzellesecek insallah...a.s

canım arkşam olmaz mı bu dua

ben çok isterdim ama söz vermiyorum akşam ki duruma bağlı eşim çok hasta ya :çok üzgünüm: sabaha kadar uyuyamadım zaten
akşam ki duruma göre bakarım buraya eksik varsa alırım

:çok üzgünüm: kimse rüyamı yorumlamıcak mı çok merak ettim ama ya

ilginç bir rüya.yanlış yorum yapmak istemem ama yengen ibadet etmeyi engeleyen şeyler var ama yapamak istiyor yapamıyor gibi.

ben seni çok seviyorum ablam ya, onların iyi yerlere geldiğini görmeden Allah canımı almasın demişsin ya çok kötü oldum, bu anneye hayırlı evlatlar olsun ikiside dedim:1hug:

öncelikle hayır olsun. benim içime görümcen kapanacak gibi bi his okurken, ağlamak sevince çıkar derler ya.

arkadaşlar hepinize selamlar.dualarımı okudum hepimiz için.
Allah kabul etsin inşallah.

bende çok isterdim ama çalışıyorum inşallah Allah nasip ederde akşam direk eve gidersem bende okuyacağım hem merhumlarımızın canına hem de yardıma ihtiyacı olan herkes için, zor durumda olan herkes için okumak istiyorum

Bugün çok kötü bir şey yaşadım iş yerinde çok moralim bozuldu zaten memnun değildim keşke başka iş bulabilsem de istifa edebilsem eşim hemen istifa et gel hiç bir şey senin sağlığından önemli değil diyor ama cesaret edemiyorum çünkü benim aldığım maaştan da olursak ne yaparız borcumuz harcımız var yeni evliyiz

sivribibercim başınız sağolsun rabbim sabır versin mekanı cennet olsun

Allah yardımcın olsun inş.Allah hakkında hayırlısını nasip eder inş hakkında canım

ilginç bir rüya.yanlış yorum yapmak istemem ama yengen ibadet etmeyi engeleyen şeyler var ama yapamak istiyor yapamıyor gibi.

kendisi ibadet ediyo zaten bi eksiği kapanması gibi
ağlamak sevinç ama ben ağlamadım ki kafamçokkarıştı
fena kafam takıldı ya neyse hayrolsun

konuyu açan arkadaşa tekrar teşekkür ederim , Allah razı olsun gönlüne göre versin.....

bu haftayı kaçırdım ama haftaya aranızda olmak isterim...

BUZDEVRİ =bütün ailem için sağlık, ablamın hayırlısla,bebeği olsun ,Buzdevride geleceği için doğru olan yollara yönelsin....

Rabbim hepiniizn dualarını kabul etsin inşallah...çok mutluyum burda olduğum için..

SivriBiber kullanıcısından alıntı
günaydın kızlar dün ne kadar farklıydı herşey şimdi ne farklı herkes için dua okudum kızlar aklıma gelen ve bütün listeyi tek tek dua ettim rabbim dualarımızı kabuletsin.....

benim dün akşam görümcemin 18 yaşındaki kızı öldü ben cenazeye gidemedim eşim gitti giresuna cenazeye çok üzgünüm kızlar çok.... içim yanıyo kardeşim gibiydi....

Allah sabır versin ...başınız sağolsun...ölüm hepimize çok uzak gibi geliyor ama yanı başımızda....

tamam canım haftaya allah izin verirse hep beraber katılcazz

sivri biber...başın sağolsun canım çok üzüldüm yeni farkettim kusura bakma .Allah sabır versin mekkanı cennet olsun inşallah..

başınız sağ olsun cnm ya allah rahmet eylesin tüm günahlarını afetsın cnm
tüm dualarımızı da kabul etsin .........:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…