dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

orkdm sımdı 20. haftadayız ama bu senın ıstedıgın haftadakı resmı lutfen bısey soyle catlıycam artık :KK52:

$2012-08-24 18.44.27.jpg

Baska acidan varmi canim foto buna gore bir ihyimal emin olmamakla birlikte erkk gibi geldi bana baska varmi foto

amin orkidemmm RABBİM bu günlerin yüzü suyu hürmetine isteklerimizi kabul eylesin inşşşşşş beni face de eklermisin orkidem ümran yiğit ben

amin orkidemmm RABBİM bu günlerin yüzü suyu hürmetine isteklerimizi kabul eylesin inşşşşşş beni face de eklermisin orkidem ümran yiğit ben

Cano ben seni bulamadim sen ekle orkidem cicek erkek bebek resmi var

orkidem geçen eklemiştim ama tam popo tarafını ekleyememiştim doktor kız gibi ama şuan belli olmaz dedi ilerleyen haftalarda belli olur dedi $DSC_1559.jpg

orkidem bide bu ayrıntılı ultrason resmi :) gıcık oldum doktora yaaaa sinir etti beni kızda olabilir erkekte olabilir diyooo ben ikisinede razıyım ama insan ona göre kıyafet bakıp mutlu olmak istiyo işin yoksa habire bi kız bi erkek şeylerine bak :KK16: :KK1: sence ben hangi renk kıyafetler bakmalıyım orkidemmm nolur kesin konuşşşş :KK16: bayram bayram sevinçli geçsin

evet canim bebegin kiz gibi %60 kiz baska yokmu[/QUOTE]

demek iki kızım olucak :)))) başka fotoğraf yok yukarıya dogru olunca erkek olmuyomuydu :)

evet canim bebegin kiz gibi %60 kiz baska yokmu

demek iki kızım olucak :)))) başka fotoğraf yok yukarıya dogru olunca erkek olmuyomuydu :)[/QUOTE]

canim gecen popo kismi kesiktii alt tarafi gorememistim ama simdi farkettiysenn altta uzanan bi cikinti var
yukari dogru olan bacaklari bence bide 12 haftalikken koy bakalim o zaman daha belirgin oluyo

orkidem merhaba:KK16:
benim daha erken ama Allah izin verirde ogünlere gelebilirsem bende eklicem fotomu.bi yere kaybolma sakın:KK52::KK52::KK52:
herkese hayırlı bayramlar...

benim 12+5 haftalıkken baktığım fotoda paralel bi çıkıntı vardı ama dr.bi oğlumun daha olacağını söyledi,sağlıkla gelsinde ne gelirse gelsinnnn:))))))))))):nazar:

benim 12+5 haftalıkken baktığım fotoda paralel bi çıkıntı vardı ama dr.bi oğlumun daha olacağını söyledi,sağlıkla gelsinde ne gelirse gelsinnnn:))))))))))):nazar:

herkese merhaba arkadaslar, bu nub teorisi 13.ve 14. haftada yuzde doksana varan dogru tahminlerde bulunuluyor ama ozellikle 13. hafta beklenmeliymis cunku 12'den sonra penis aci vermeye baslarmis. tek yanilma noktasi omrume de oldugu gb erkegin de kiz nubunda oldugu gb paralel durabilcegi, bu da 14.haftda tamamen degismis olurmus. yani aci yuzde otuz ve daha fazla veriyorsa kesin erkek bu hic degismiyor ama kiz denilen belki yanilabiliyor. birazdan ben de resim ekleyecegim fikrinizi almak istedim:)

$mixed pictures 033.jpg

kizlar benim icin de yorumda bulunabilirmisiniz, dokor yuzde 70 erkek dedi ama boyu cok uzun oldugu icin bu kadar uzun kiz olmaz dedi. 12+2 de gittim uc gun de ileride gorunuyordu?

Eki Görüntüle 540535

kizlar benim icin de yorumda bulunabilirmisiniz, dokor yuzde 70 erkek dedi ama boyu cok uzun oldugu icin bu kadar uzun kiz olmaz dedi. 12+2 de gittim uc gun de ileride gorunuyordu?

dr dur tabii daha iyi bilir ama bana kiz gibi geldi
birde su kizlar bu kadar uzun boylu olmaz demesi cok sacma geldi nasil bi dr o
benim bebise ilk olcumlerden beri hep uzun bir kiz dedi dr larim gorecez tabii
birde ilk kizim normal standarlarin uzerinde dogdu drlar cok sasirdi 55 cm dogdu baba 180 anne 163 annede o kadar uzun degil ama bebek maasallahi var dediler

herkese merhaba arkadaslar, bu nub teorisi 13.ve 14. haftada yuzde doksana varan dogru tahminlerde bulunuluyor ama ozellikle 13. hafta beklenmeliymis cunku 12'den sonra penis aci vermeye baslarmis. tek yanilma noktasi omrume de oldugu gb erkegin de kiz nubunda oldugu gb paralel durabilcegi, bu da 14.haftda tamamen degismis olurmus. yani aci yuzde otuz ve daha fazla veriyorsa kesin erkek bu hic degismiyor ama kiz denilen belki yanilabiliyor. birazdan ben de resim ekleyecegim fikrinizi almak istedim:)

zaten dikey olupta kiz cikan hic gormedim ama yattay olupta erkek olan cokk
bide goruntu o an ki bebegin uyku hali pozisyonu cok etkiliyo

dr dur tabii daha iyi bilir ama bana kiz gibi geldi
birde su kizlar bu kadar uzun boylu olmaz demesi cok sacma geldi nasil bi dr o
benim bebise ilk olcumlerden beri hep uzun bir kiz dedi dr larim gorecez tabii
birde ilk kizim normal standarlarin uzerinde dogdu drlar cok sasirdi 55 cm dogdu baba 180 anne 163 annede o kadar uzun degil ama bebek maasallahi var dediler

cok tesekkur ederim orkide ayrica bu konuyu bulup hepimize ogrettigin icin de cok tesekkur ederim. cok sasirdim bu basliga ilginin bu kadar az olmasina; yabanci sitelerde kimse cin takvimi vs takmiyor ama herkes nub teorisini konusuyor. bence kadinlar kulubunde bu konu henuz yeterince okunmadi yoksa burda yuzlerce resim olurdu. doktorun boyuna gore bu denli net konusmasina ben de cok sasirdim sonucta babasi 180 oglum da yasitlarina gore uzun, amcasi dayisi zaten 185ler. daha yeni bir yabanci steye bu resmi koydum hep erkek tahmin ettiler cunku resimdeki havaya kalkan bacagi nub diye yorumladilar. gobege dogru gordugum cok net cikmayan ince sekil nub degil mi? ve oldukca paralel beline.

X