dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

bide kızlar bhcg 0.99 dedi bana ama 50 üzeri yadaaltı diye okudum ben heryerde. bende mi sıkıntı var?

Orkdm altını bezleyecek olduğun bebeğin önünde uzandığını ve bacaklarını havaya kaldırmış olduğunu düşün işte bu foto tam o pozisyon

canım ben fotodan hiç anlamıyorum ama bu bacaklardan yani poponun altından olabilir mi??

hic sanmiyorum canim oyle olsaydi dr kesin soylerdi ki coook ayrikk
eger oyle ise ve ortada minicik cikinti var erkek bebeklerde bu haftalarda pipi daha buyuk oluyo
bu sanki gomulmeye yuz tutmus kiz nubu gibi
ama eger bacak arasiysa

hic sanmiyorum canim oyle olsaydi dr kesin soylerdi ki coook ayrikk
eger oyle ise ve ortada minicik cikinti var erkek bebeklerde bu haftalarda pipi daha buyuk oluyo
bu sanki gomulmeye yuz tutmus kiz nubu gibi
ama eger bacak arasiysa

haklısın canım ya doktorda göremedi, göstermiyo dedi devlet hastanesiydi uğraşmadı sandım ama sen doğru tahminlerde bulunuyorsun paylaşayım istedim. çocuğun göstermesi için ne yapıcam ben ya :KK14::KK14:

haklısın canım ya doktorda göremedi, göstermiyo dedi devlet hastanesiydi uğraşmadı sandım ama sen doğru tahminlerde bulunuyorsun paylaşayım istedim. çocuğun göstermesi için ne yapıcam ben ya :KK14::KK14:

uyuz oluyorum bu devlet hastanelerine bari dogru duzgun foto verseler
neyse canim uzulme yaa bidahaki kontrol ne zamann

uyuz oluyorum bu devlet hastanelerine bari dogru duzgun foto verseler
neyse canim uzulme yaa bidahaki kontrol ne zamann

canım eşimin sigortasıyla gidiyordum şimdi kendi sigortam başladı 30 gün beklemem gerekiyor muayene olabilmek için bugün o kadar zor muayene oldum ki zaten:KK14::KK14::KK14: bir ay beklemem lazım şimdi bile geçmiyor günler nasıl dayanıcam ben ya

bizde inşallah yarın gösterirse tabi cinsiyetini öğreneceğiz ama 12+5 haftalık ultrasona baktım o çıkıntı çok net görünüyor keşke yükleme imkanım olsada yüklesem ama paralel olduğu belli hatta eşimede gösterdim,bi önceki kontrolde dr.kıza benziyor demişti,yarın akşam cinsiyetini yazarım inşallahh:)))):emir_bebek:

Kizlar izin aldim ve dr.a gittim bugun aksamuzeri hem ikili test sonuclarimi telefonda ogrenmistim dr la icime sinmemisti. Erkekmis cnm bebek bu kez yuzdeli gibili de konusmadi oh be ona gore pembelenicezmi mavilenicezmi biliyorum artik inan bisiy alamiyordum kesinmis yani.

Kizlar izin aldim ve dr.a gittim bugun aksamuzeri hem ikili test sonuclarimi telefonda ogrenmistim dr la icime sinmemisti. Erkekmis cnm bebek bu kez yuzdeli gibili de konusmadi oh be ona gore pembelenicezmi mavilenicezmi biliyorum artik inan bisiy alamiyordum kesinmis yani.

Demekki 9 haftslikken ve yatis pozisyonu
YAniltabiliyor hadi dogru alisverise saglicakla kurtulun insAllah

9 haftalık ve 11+4 12+4 ü de eklemiştim msonrasında evet alışverişe valla :) unnado diye bir site var çok güzel dün de mother care de indirim vardı iki kısa tulum aldım :)
hepimize sağlıklı sıhhatli doğumlar ve bebişler inşallah...

$arda bebek 1.jpg :emir_bebek::emir_bebek:

hadi gozun aydin sezenistt

gurbett kiz esmer kizi gormuyonmuu dr bile nuba gore kiz demisss iki hafta sonra erkekkkk demiss hihihi :))) dedigin gibi
9 10 11 haftalarda paralelse bile cok yukardaysa erkek olabiliyo
ben burde birine 9 haftalikti kiz gibi dedim 12 haftalikken bidaha koyduu kesinnnn erkek dedim ki erkekmisss

Son düzenleme:
evet cnm yaaa süpersinnn dr 12 haftalıkken erkeğe benziyo ama... demişti sen kesin erkek demiştin bugün kontrole gittim %99 erkek dedi
sağolasın orkidem ALLAH ta senin gönlüne göre verir inşşşALLAHHH

evet cnm yaaa süpersinnn dr 12 haftalıkken erkeğe benziyo ama... demişti sen kesin erkek demiştin bugün kontrole gittim %99 erkek dedi
sağolasın orkidem ALLAH ta senin gönlüne göre verir inşşşALLAHHH

guzel dualarin seni oglusuna saglikla kavustursun canim benimm(banada babasinin kopyasi bi pasa versin insallahhhh))

kiz kendimi muneciim gibi hissetiimm tovbee yarabbimmm:KK1::KK1:

12 13 haftalardakinde yanilma pek olmuyo ama senin goruntude superdi

X