dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

ben cok duydum yakinlarimin tup bebekten sonra normal yolla cocuklari oldu
neden olmasin o ol diyince
icini ferah tut
tabii gonul isterdi farrkli olsun ama suan uzuldugum o gunlere yanniyorum zehir etmisim en guzel zamanlarimi kendime
ucuncude kizim olsa bu kadar uzulmem aslinda yine uzulmezdim ama cevre iste (

Eki Görüntüle 503199

kızlar benim bebeğimede yorum yapabilirmisiniz???? 12 haftalık bu resimde

yanlis gormuyosam erkek diye yorum yapabilirim dr bisey dedimi

emin de degilim canim dikey ama asagida o yuzden kararsizimm

orkidm daha öncede hbr vermşitim 49 yada 50. sayfada fakat görmedin sanırım bebeğimin cinsiyeti belli oldu..kızım olucak allah nasip ederse...sanırım sende kız bebek bekliyorsun ilk hareketlerini ne zaman hissettin..etrafımdakilr sürekli soruyor hissediyorsundur die ama ben bişey hissetmiyorum diyince garipsiyorlar beni..huzursuz ettiler beni walla...

evet canim ikilemde aklmistik senin bebbekte
ikincimi bebegin
onu bunu hiiicccc takma rabbim cok istememize ragmen vermiyorsa vardir onunn daha buyuk rahmetleri icini gonlunu ferah tut
ben cok erkekn hissettim 10 haftada diyebilirim
13. haftada kayniyodu zatenn
erkek diye bakiyodum psikolojik degil inan resmen hissettim bence kizlar daha cabuk hareketleniyor ilk kizimida 12. haftada hissettimm

ah şu çevre yokmu şu çevre ne kadar zor hamile kaldığımı biliyorlar ayrıca hamileliğimide zor geçiyorum ama yinede söylemleri tavırları beni çok üzüyor.........eşim çok etkilenmiyor sadece ben 3 cadıyla nasıl baş edeceğim deyip duruyor(kızım resmen onu parmağında oynatıyorda)......artık kimseyi takmamaya çalışacağım ilk hamileliğimi zehir ettler ama bu defa izin vermeyeceğim....

il kizimda hic pembe alamamistim sanki niyeyse
inan bana bunda inadina pembe aldim herseyi pembe viole icimde hic birsey koymuycam ozlemle kizimizi bekliyoruz
kim ne derse desin
dun bi alisverise gittim kadin dedi kizmi erkekmi
kiz dedim
benimde uc kizim var dedi kiz evladi oz evladi simdi anlayamazsin ama ilerde anlarsin bunu dedi
babamin uc oglu bir kizi var dedi heerseyini bana emanet ederr biraakir dedi oglanlar hovarda bizim dedi guvenemez babam dedi neler neler dedi
baabamin duasini aliyorum ya o bana yeter dedi
neyse bayaa sohbet ettikk
oda uc tane yapmis zorlamadim daha faazla dedi :)))

orkdm
zaten çevreye yaranılmıyo.boşversene...benim 2 kızım 1 oğlum olduğu halde bununda kız olacağını duyan herkes çok üzülüyo.yaa,ay keşke buda oğlan olsaydı,ne güzel 2 kız 2 oğlan olurdu ama olsun,naapıcan.sağlıklı olsun da falan.o kadar sinir oluyorumki.hem millete ne benim kızımdan oğlumdan.yani diyeceğim şu ki zaten her halukarda söylicek bişey buluyolar.sen hele 3.ye hamile kalınca asıl görüceksin üzerindeki psikolojik baskıyı.2 .de okadar değilde 3.ye hamile olunca aman allah ım neler demiyolarki...başıma geldide ordan biliyorum.resmen uyuz oluyodum millete.hele erkek olduğunu söylediğimdeki milletin tepkisi,tebrikleri,inan erkek çocuğundan nefret etmiştim etrafımdakiler yüzünden.yani benim kızlarıma bi hakaretmiş gibi algılamış,ters tepki yapmıştı resmen bende.neyseki rabbim sevgisini verdi tabiiki bebeğimin.bundada yine sırf çevre baskısı ve birazda oğluma arkadaş olsun diye içimden erkek olsa diye geçirmiş ve biraz burulmuştum,ki erkekle kızın arasında zerre kadar fark olmadığını görüp yaşadığım halde,şimdi ne salaklışım diye kendime kızıyorum.bebeğimi sabırsızlıkla bekliyorum ve bende kapanışı yapıcam diye hiçbişeyi eksik olmasın diye,sanki ilk bebekmiş gibi yapıyorum.düşman çatlatıcam..:))

canim bu fotoda bisey gozukmuyoo

ama ilk foto sanki eli gibi geldi bana bayaa buyuk ve arali
bende cok merak ettimm ogrenince mutlaka yaz

tmm canım sağolsın evet baya büyük aslındaa aradaki o pipi deidğimiz şimdi sen deyince bende büyüklüğü farkettim ultrasondadaa kocaman birşeydi erkek deidm hemen ama hayırlısı Allahtann ben möutlaka haber ederşm gülüm çok sağolsın görürüz yineee Allaha emanet ol

orkdm ara ara seni takip ediyorum . ismini bilmiyorum seni görmedim ama seni sanki taniyorum biliyorum. sen bilmedin ama senin için inan çok dua ettim çok istedim seninde gönlüne göre olsun evlatların üzülme takma milleti diycem ama biliyorum 1 takmasan ikinciye takılıyo . rabbim yardımcın olsun , yanında olsun . belki hatırlarsın beni benim 1 oğlum 1kızım var rabbime şükür . çok istedim hende çok 1 oğlum daha olsun . oğlum 8 yaşında kızım 26 aylık aralarında yaş farkı çok arkadaş gibi olamadılar oğlum 1 erkek kardeşi olsun istiyo belkide beni o etkiledi . nisanda gebe kaldım yavrum karnımda ölmeseydi aralıkta doğacaktı , çok üzüldüm kahroldum oluyorumda , pişmanım erkek istediğim için ölen bebeğim kızdı ve inan ızdırap içindeyim . sanki bu bana bi cezaymış gibi geliyo . dışardan bakılınca normal bi durum gibi iyi niyetlerinden teselli için oğlunda var kızında ne yapcaktın diyolar ama bilmiyolar içimdeki ateşi o teselliler iyice üzüyo beni . normalde hemen gebe kalırım ben ama kızım beni birakip gittiğinden beri gebede kalamıyorum. allahım ben çok istiyorum ölen bebeğimi pişmanım , kıvranıyorum ama yok yok . ne olur canım ne olur yavrunu sevdiğini biliyorum ama kayınvalideni , eltini takma şimdi anlaman zor ama rabbim kısmet ederde bi oğlun olunca anlarsın , kızıma bakıyorumda evet oğlumun yeri başka ama kızımın yeri bambaşka ,oğlumda yaşamadığım güzellikleri yaşattı kızım bana .insan evlat seçermi seçmez ikisinide seviyorum ama kızım biraz daha ağır basıyo . başınıza rabbim bela vermesin işallah karnındaki yavrunun başarılarıyla övünceğin günler gelecek işallah .rabbim güzel yüzlü güzel ahlaklı evlatlar nasıp etsin hepimize .

Son düzenleme:
şimdi evlatlarım olsun, kalabalık bi aile olalım, kızlarım olsun, oğullarım olsun, sağlıklı sıhhatlı allah yolunda çalışan yavrularım olsun. ben nöldükten sonra yaptıkları güzel amellerle , amel defterim kapanmasın istiyorum .

Son düzenleme:

o kadar güzel anlatmışsınki bende dünden beri pişmanlık yaşıyorum........ inşallah rabbim beni böyle düşündüğüm için beni affeder bebeğimi hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağıma almamı nasip eder

ALLAH razi olsun canim benim dualarin icin insallahh en dar zamanimda bana isik olur o dualarin
ben artik hic uzulmuyorum inan bana yaptigim dualaarimin yeri var elbet yinee bana kar insallahh
cook mutluyum kim ne derse desin
ama iste cevreyi takmamak ta imkansiz gibi hele hele inatla eltinin oglu baska baska seviliyosa kizimi aylardir gormezler yine onu uste tutarlar ddiyorum cokmu fesatim ama yookk kim gorse anlar ama olssun tinlamiyorum esim yanimda ya cok sukur o yeter bana
seni hic duymadim canim hic yazmadin (
basin sagolsun needeni neydi cok uzuldum inan surada dogumuma haftalar kala oyle cok korkuyorum ki
bebegimi kucagima alamamaktann her dakika tetikteyim hareketlerini dinliyorum
cunki istemedim ilk ettaptaa simdi bisey olursa diye odum kopuyor insallah saglikla alirim minnosumu kucagima

sen dusunuyomusun tekrar yap canim kim ne derse desin evlat bu ben 3 dusunuyorum belkide 4 ama simdi oglum olursa 3. de 4 kesin yaparim kiz olursa
yine laf sokacaklar oglan icin yapti diycekler belki 3 te kalirim

rahman ve rahim olan allahım merhameti gazabını geçmiş canım . sağlıklı sıhhatlı alırsın işallah kucağına. beşeriz canım nefsimiz var rabbim nefsimizden , vesveselerden korusun bizi . geç olmadan pişman olanlardan olalım işallah

canım super annelerde sen ikincine gebe kaldığın sıralarda bende kızım gebe kaldım, o ara çok yazıştık. bulantıların çok vardı o ara . kal atışları durunca yavrumun ben fazla yazmadım ama seni ,nuru ve bikaç arkadaşı takip ettim . boş ver canım dediğin gibi evlat ama gerçekten boşver , laf sokacaklar diye insan evlattan vaz geçermi . canım ben 5 te istiyorum 6, 7 de çocukları çok seviyorum çok. okadar doğuramam tabiki ama istiyorum. oğlan için yaptı desinler biraz üzülürsün ama rabbim kimseye taşıyamayacağı yük yüklemez , her zorluğun yanında kolaylıkta verir unutma. rabbim evlatlarını sana bağışlasın gurur duyacağın , evlatların olsun canım .

Son düzenleme:
arkadaslar benimde 2 kiz 1 oglum var gecen sene bir dusuk yaptim ve akrabalar soruyodu kizmi erkekmi ben erkekti dedigim zaman uzuluyolardiki sanki kiz desem uzulmicekler ve 1 sene gecti yine hamileyim herkes dua ediyor ins ogluna bir kardes olsun diye bundan ben bile kimi zaman etkileniyorum soyle oglumda cok istiyor kardesim olsun diye ama kimin elindeki herseyin hayirlisini Allah bilir yeterki hayirli olsun amin

canım benimde senin gibi 2 kızım 1 oğlum vardı.şimdi hamileyim ve buda kız.ilk başlarda biraz içim buruldu gibi ama şimdi kızımı çoook seviyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum.ama dediğin gibi çevre hiç boş durmuyor,tüh keşke erkek olsaydı,olsun kızda iyidir naapıcan falan.inan okadar uyuz oluyorumki.hatta karnıma bakıp yok yok bu oğlan,karnın aynı erkek karnı gibi,hadi inşallah falan demeler.hayır yüzde yüz kız ve ben kızım olacağına çok alıştım erkek olmasın diyorum,inanmıyolar:))gülermisin ağlarmısın.seninde bikaç hafta sonra belli olur.bizede haber ver bakalım cinsiyeti neymiş.inşallah oğlan olur:))))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…