dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

canim hic uzulme bende gectim o gunlerden inan suan kizimi ozlemleee bekliyorumm minnosumu bi kucagima alsam hayirlisi ile
artik rabbim ucunculerde nasip eyler bize bak bu gunler cok onemli dua edelim birbirimize
kizlarimiza erkek kardes nasip eder rabbim insallahhh

canım ben özelden geldim resmini koyuyorum sana zahmet bir bakabilirmisin yine erkek dedi ve sanırım bende gördüm bu sefer pipiyi

selam kızlar ben geldm nasılsınız kkızlar bnm karnım küçülmüş gibii ya

benimde bebegimin 8 ve 12 haftalik resimleri var ama buraya koyamiyorumki soyleyinde ben nasil bakiliyosa bakmaya calisayim

benimde bebegimin 8 ve 12 haftalik resimleri var ama buraya koyamiyorumki soyleyinde ben nasil bakiliyosa bakmaya calisayim

canım bu yazdığımız yerde üst taraftaki resimler varyaa orda ataç gibi rasim varr ona ytıklıyosun dosya se. diyosun ekliyosun upload files var ona tıklıyosun içeriğe ekle diyosun

maasallahh canim saglikla gucagina al ins.
kiz ben seni ruyamda gordum bebegim erkek diye gelmissinn allahuekberrr........

sağolsın canım benim cümlemizin sağlıkla kucağına almayı naisp etsin rabbim demmek rüyanda gördün çıktı birde bismillahirahmanirrahim kalbin temizmiş gülüm demekki sencede erkek dimi ben hala şüphelrdeyim açıkçası gördüm ama inansammı diye düşünüyorum inanki

baska resimler varmi canim yaa

kimisinin elide olabiliyor insallahh erkektirr ama ben tam emin olamadim

dr israrla erkek dedimi cunki o ne desen evire cevire bakiyor

baska resimler varmi canim yaa

kimisinin elide olabiliyor insallahh erkektirr ama ben tam emin olamadim

dr israrla erkek dedimi cunki o ne desen evire cevire bakiyor

varda canım en net resmi bu bir kafa bir bacak resmi birde bu varr önce ben gördüm ekranda erkek dedim sonra doktor baktı biraz daha erkek dedi ama kesin yada olabilrili konuşmadı yanii ama erkek diyene kadar baya bir baktıı yaniii benim memlektteki doktorum kordonu olablir demişti ama bu öyle demedi:26:

orkidem birde bu resmi var ama sadece bacak sanırım sen daha iyi anlarsın gerçi

canim sen alisverise baslamadan once bi kez daha git derim ben
ama dua edicem senin icin insallahh erkektir

canim sen alisverise baslamadan once bi kez daha git derim ben
ama dua edicem senin icin insallahh erkektir

evet canım 30 da devlette randevum varr ondan sonraa 7 aylık olunca özele yine gidicem diyolarki daha iyi belli oluyo diyee yine omazda içimde şüphe olursa ortak renkler alırım doğumdan sonra gönlüme göre alırım artık sağolsın canım benim Allah razı olsun iinan bana ikisinide çok istiyorum ama netleşmedikçede böyle kızım oğlum diyorum keşke emin olablsek belirsizlik kötü oluyoo çok tşk ediyorum gülüm değişiklik olursa haber ederim seninde doğumuna az kalmış sayılır Allahım bir avazda kurtarsın kolay hauyırlı doğumlare nasip etsin inş sağlıkla al kucağınaaa canım benimmm

canım resimlerin üzerlerine yazdım bu şekilde yap olurmu ekleyeceğin resimlerini masa üstünde klosöre koy ordan eklersin tmm mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…