dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Orkdm baska resmi varmi diye sormustun ya 9/1 ken var onu da tlf dan yukleyemedfm ssu an yarin yukleyecegim.kesin kEsin ogrenmeme bir asy var catliycam dr erkek ihtimali gorse de icimden kiz geciyor hep nedense kuzum.bu arada senin doguma da az kaldi darisi basimiza saglikli sihhatli valla bir an once gecsin zaman is yerinde cok sklyrm

merhaba yazını gördüm ve bende birşeyler yazmak istedim,ben ve eşim tek çocuk düşünüyorduk oda kız olsun başka yapmayız dedik şükür oldu,sonra kızımız yanlız kalmasın dedik,bu sefer eşimden daha çok ben erkek istedim ama olmadı kızıma hamile kalmıştım.çok üzüldüm eşim bana çok kızdı ama nafile hamileliimi pek güzel geçirdiğimi söyleyemem,33 haftalıkken sancım başladı ve doğum gerçekleşti bebeğim küveze girdi,onu o şekilde gördüğüm an dünyam başıma yıkıldı.aklımdan geçen ben onu ilk kızımı istediğim gibi istemedim rabbim beni cezalandırıcak onu benden alıcak sandım ,çok dua ettim,tövbe ettim şükür yavrum artık kollarımda ona bakmaya,öpmeye,koklamaya bile kıyamıyorum,yüzüne bakıp annem ben seni nasıl istememişim diyorum.hamileyken neyin olacak diyene buruk bir şekilde kızım diyodum şimdi ise azım kulaklarımda prensesim oldu diyorum...

burada 11+4
canım sende anlıyorsun demek :) tşşkkrler ederim.

Son düzenleme:

burada 12+4
olmuşken hepsi tek sayfada olsun bari :)

yaa konu açmıştım kimse yorum bile yapmadı...

Son düzenleme:
orkdm senin doğumuna da az kaldı allah sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip etsin hepimize inşallah...

rabbim mutluluğunuzu daim etsin......insanlık hali diyorum başta hissettiklerim için,çok pişman oldum,tövbe ettim inşallah kabul olur şimdi çoooooookkkk mutluyum soran sormayan herkesede diyorum benim kızım olacak diye........hayırlısıyla kucağımada alsam mutluluğum iki katı olacak inşallah

canım tek foto buu ya net değil mi tekrar mı çekeyim hemen atabilirim görüntüden kaynaklanıyorsa?

canım tek foto buu ya net değil mi tekrar mı çekeyim hemen atabilirim görüntüden kaynaklanıyorsa?

bir önceki kontroldeki ultrason fotosuda olsa görünür baştan popoya ölçüldüğü yan bir foto olsa daha net belli olur sanırım.

Son düzenleme:
Cnm cok basit yukari bakarsa erkek karsiya bakarsa kiz :)
Haxirli ve saglikli gebelikten sonra
Saglikli ve haxirli dogum sizinle olsun

iveeetttttttttt

bide nub paralel olupta cok yukarda olursada erkekkkk sekil a esmerkizzzz

valla kizlar 13 haftalikmiydik neydikk

dr a sorduk belli olmaz dedi

tabii benim gozum ultrasonda pipi ariyo
dr evirdi cevirdi ama ne ustten bi cikinti var ne firtan bisey var sonra nubu gordum aha dedim kesinn kizzzzzzzzzzz dr dedii anne iste hissedebilir dediiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…