dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

kizlar kizima yemegini yedireyim geliyorum insallahh

$Photo_00008.jpg basardim galiba sonucu sabirsizlikla bekliyorum

orkidem birde bu resmi var ama sadece bacak sanırım sen daha iyi anlarsın gerçi Eki Görüntüle 534820 Eki Görüntüle 534821

ben bu resmide koymuştum gelince birde buna bkarmısın pek anlaşılırmı bilemiyorum ama sanki sende benim gibi şüpheyle bakıyosun ahala erkek olamsına dimi aklım karışıkki gülüm artık hakkımızda hayırlısı şöle bir içim rahat alışverişe çıksaydım da alsaydım cicişler ama 7. aya kadar olmıycak igi ben yinee gelirirm diğer kontrolden sonra canım benim:KK19:

ben bu resmide koymuştum gelince birde buna bkarmısın pek anlaşılırmı bilemiyorum ama sanki sende benim gibi şüpheyle bakıyosun ahala erkek olamsına dimi aklım karışıkki gülüm artık hakkımızda hayırlısı şöle bir içim rahat alışverişe çıksaydım da alsaydım cicişler ama 7. aya kadar olmıycak igi ben yinee gelirirm diğer kontrolden sonra canım benim:KK19:

canim bu fotoda bisey gozukmuyoo

ama ilk foto sanki eli gibi geldi bana bayaa buyuk ve arali
bende cok merak ettimm ogrenince mutlaka yaz

kac haftalik panikmiyim

eger ilk fotolar 12 falansa kiz gibi bebebgin

Eki Görüntüle 534796 Eki Görüntüle 534797 Eki Görüntüle 534798 Eki Görüntüle 534799 canım ben özelden geldim resmini koyuyorum sana zahmet bir bakabilirmisin yine erkek dedi ve sanırım bende gördüm bu sefer pipiyi:KK1::KK1:

canım bu resimlere göre bana kız gibi geldi.yani o aşağıdaki şey çok büyük ve ayrı bacaklardan.yani pipi gibi durmuyo ama belki sadece bu resimlerde öyledir.yani doktorun birçok açıdan baktığı için direk pipiyi görmüştür ona göre erkek demiştir.ben sadece bu resimlere göre yorumladım...bidahaki kontrolünde yüzde 100 kesinleşir arık...

canım bu resimlere göre bana kız gibi geldi.yani o aşağıdaki şey çok büyük ve ayrı bacaklardan.yani pipi gibi durmuyo ama belki sadece bu resimlerde öyledir.yani doktorun birçok açıdan baktığı için direk pipiyi görmüştür ona göre erkek demiştir.ben sadece bu resimlere göre yorumladım...bidahaki kontrolünde yüzde 100 kesinleşir arık...

o ortadaki buyuk ihtimal eli
hem o bolumden bayaa arali benim kizin kukusu boyleydi yani ayri olan taraf gibi ama dr tabii eviriyo ceviriyo o daha iyi bilir ki erkek demis
ama dr insallah bu goruntuye gore erkek dememistir

Son düzenleme:
canim hic uzulme bende gectim o gunlerden inan suan kizimi ozlemleee bekliyorumm minnosumu bi kucagima alsam hayirlisi ile
artik rabbim ucunculerde nasip eyler bize bak bu gunler cok onemli dua edelim birbirimize
kizlarimiza erkek kardes nasip eder rabbim insallahhh

sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat olsun yeter......ben bunu bile hayal edemiyordum inşallah hayırlısıyla doğumuda görürüm bakalım 3.sü için tekrar o tedavi süreçlerini kaldırabilecekmiyiz bilemiyorum,artık zamana bırakacağım bakarsınız doğal yolla gelir bu defa bebeğim bende size burdan müjdeli haber veririm

doğumuna az kalmış rabbim hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

X