dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Canım bidaha bakarmısın bana cinsiyet yorumu yapmamıstın arada kalmıştın:) 12+6
Başka USG yokmu yani bebek hafif yan dönmüş görünüyor nubu karşıya bakmış bu günlerde organı oluşumu başlamış 12+6 da kız olabilir gibi geldi bana ama emin değilim 🙈 erkekte olabilir çünkü acı olarak popo paralel olarak inmiyor çünkü yan pozisyon görünüyor buda etkiler tahmin yapmak zor ☺️bir USG daha istiyorum 11 12 13 hafta USG olmali
IMG_20210126_174056.jpg

Başka USG yokmu yani bebek hafif yan dönmüş görünüyor nubu karşıya bakmış bu günlerde organı oluşumu başlamış 12+6 da kız olabilir gibi geldi bana ama emin değilim 🙈 erkekte olabilir çünkü acı olarak popo paralel olarak inmiyor çünkü yan pozisyon görünüyor buda etkiler tahmin yapmak zor ☺️bir USG daha istiyorum 11 12 13 hafta USG olmaliEki Görüntüle 2769934
Canım bugun kontrole gittim 15 haftalık kız dedi buyuk ihtimal detaylıda net söylenir dedi:))

Canım bugun kontrole gittim 15 haftalık kız dedi buyuk ihtimal detaylıda net söylenir dedi:))
Evet Bebek çünkü yan dönmüş emin olmak zor kız olabilir nubu karşıya bakıyor dik değil ç popo acısını hesap etmekte zor çünkü yan dönmüş 🤗 hadi bakalım kız istiyordun peki USG vermedimi dr

Canım bundan birşey anlaşılıyor mu olmadı başka atayım biraz fazla büyüdük ama :) Ikra meyra Ikra meyra

Eklentiler

• IMG_20210127_163405.jpg
    IMG_20210127_163405.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 30
X