dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Benim bebeğimede orkidem erkek demişti.Bugün 13+3 devlete gittim belki söyler diye.Doktor daha sormadan erkek dedi .Ultrason kağıdınada erkek bebek işareti çizmiş.Benimkinide bildi yani orkidem.

kızlar bugün 3. bir dr annemin doğum dr ona gittim 16 hafta 2 günlük bebeğimin şu anda belli olmadığını bacakları kapalı gözükmüyor bu haftalarda zor olduğunu söledi kafam çok karıştı ilk dr um 12 haftalıkken erkek 13 haftalıkken 2. dr kıza benzettiğini söledim bana benzetme olmaz ya kızdır ya erkek atmışlar okadar küçükken belli olmaz dedi bu arada 16 haftanın 4 aylık olduğunu sanıyordum bana 3.5 aylık olduğunu 18 haftalıken 4 aylık olduğunu söledi öylemidir ya ay sizin söledikleriniz son dr söledikleri kafam çok karıştı yardım lütfen:KK43:(

kızlar bugün 3. bir dr annemin doğum dr ona gittim 16 hafta 2 günlük bebeğimin şu anda belli olmadığını bacakları kapalı gözükmüyor bu haftalarda zor olduğunu söledi kafam çok karıştı ilk dr um 12 haftalıkken erkek 13 haftalıkken 2. dr kıza benzettiğini söledim bana benzetme olmaz ya kızdır ya erkek atmışlar okadar küçükken belli olmaz dedi bu arada 16 haftanın 4 aylık olduğunu sanıyordum bana 3.5 aylık olduğunu 18 haftalıken 4 aylık olduğunu söledi öylemidir ya ay sizin söledikleriniz son dr söledikleri kafam çok karıştı yardım lütfen:KK43:(

Canım ben 13 haftalıkken öğrendim cinsiyetini,16. haftada gittiğimde de kesinleşti.Sanırım her dr. bilemiyor veya ultrasonu iyi değildir.Ay hesabı biraz karışıyor evet,çünkü her ay 4 hafta değil,dolayısıyla hafta olarak söylemek en iyisi.

bende yoruldum artık kızımla hamileyken gittiğim dr pratisyen ve gene 16 haftalarda söyledi cihazlarıda sıradandı şimdi gittiği yaşını başını almış yılların tecrübesi olan bir kadın ama belli olmaz bu haftalarda diyor, kendisi annemin doğum dr kardeşlerimi o doğurtmuştu cihaz içinde bunların çok ince hesaplayanı var belki onlarda çocuğun pozisyonuna göre belli olur ama 16 haftalıkken belki, 11 12 13 haftalarda kesinlikle bilemezsiniz diyor kafam çok karıştırdı ultrasondan değil yani şu an bile çok küçük anlaşılması zor nerde kaldı okadar küçükken sölemek diyor offfffff kafam çok çok karıştı...

bende yoruldum artık kızımla hamileyken gittiğim dr pratisyen ve gene 16 haftalarda söyledi cihazlarıda sıradandı şimdi gittiği yaşını başını almış yılların tecrübesi olan bir kadın ama belli olmaz bu haftalarda diyor, kendisi annemin doğum dr kardeşlerimi o doğurtmuştu cihaz içinde bunların çok ince hesaplayanı var belki onlarda çocuğun pozisyonuna göre belli olur ama 16 haftalıkken belki, 11 12 13 haftalarda kesinlikle bilemezsiniz diyor kafam çok karıştırdı ultrasondan değil yani şu an bile çok küçük anlaşılması zor nerde kaldı okadar küçükken sölemek diyor offfffff kafam çok çok karıştı...

arkadaşım ben sana açıklama yapayım ben çok araştırdım. doktorunun bilemezsin demesi çok doğru çünkü o haftalarda kızın da erkeğinde organı dışa çıkık oluyor. kız çocuklarının klitorisi gelişimle birlikte yerleşiyor yerine ve içeriye giriyor bu da kesin olarak 15-16. haftaları buluyor. benim doktorumda 12. haftada erkeğe benziyor dedi ama ben burdan incelediğim ultrason görüntüleriyle karşılaştırdığımda kız olduğunu anlamıştım. sonraki haftalarda doktorum kıza benziyor dedi hep.
o yüzden zaten 16. haftana girmişsin artık belli olur. yalnız benim doktorumun cihazı çok iyi. maaalesef devlet hastanelerindeki görüntü ile kıyaslanamaz bile o yüzden devlette özellikle kız çocuk ise emin olmaları biraz zaman alabilir.

$Adsız.jpg

inşallah yüklemişimdir. videodan foto çektim kızlar bebeğim 12+ 4 te. cinsiyeti hakkında tahminde bulunursanız sevinirim. :44::44:

hafta konusunda dogru demis 16 hfta 3,5 ay ediyor cunku 1 ay tam 4 hafta olmuyor 3-4 gun sarkabiliyor
bana dr 14. haftamda oglana benziyor dedi
17 -18. hafta arasid baska dr erkek dedi
19. hafta da baska dr kiza benziyor dedi bizde sasirdik
sonra 24. hafta bitince yine son dr a gitttik oglan dedi

yani dr dan dr a degisiyor suanda erkek :) artik degismez diye umit ediyorum ama
bu is hic belli olmuyor son dk surprizde olabilir

Eki Görüntüle 507325 ATTACH=CONFIG]507326[/ATTACH] merhabalar arkadaşlar benimkinden bakabilirsiniz tskrlr

canim resim bulanik azda olsa biseyler gorunuyor bence kiz bebegin

merhaba 17 haftalık hamileyim bu ikinci bebeğim olacak inşallah ilk gözağrım kız aslında bunun cinsiyeti ne olursa olsun başımın tacı ama ben hep tüp bebek tedavisiyle hamile kalıyorum yani anlayacağınız bu son şansım olabilir............ben nasıl kızımla herşeyi paylaşa bileceksem eşiminde aynı şekilde bir erkek bebek sahibi olup onunla herşeyini paylaşmasını istiyorum......en son kontrolümde doktor arkası dönük kıza benziyor ama kesin değil değişebilirde dedi,eşim çok sevindiğini söyledi hatta isim bile buldu ama ne bileyim sanki biraz üzüldü gibime geldi.......... bende size nub u en belirgin ultrasonları gönderiyorum yorumlarınızı bekliyorum ben kıza benzettim bakalım sizler ne diyeceksiniz özellikle bu işin uzmanı orkidecim....ilk iki foto 8hafta 5günlük... diğer ikisi 13 hafta 1 günlük
Eki Görüntüle 507591 Eki Görüntüle 507592 Eki Görüntüle 507593 Eki Görüntüle 507594

nub kayiplardaa :KK43:((

Eki Görüntüle 508510 Eki Görüntüle 508512 Merhaba arkadaşlar benimde bebeğime bakarmısınız:) dün çekildi 12+5 dedi doktor ama cinsiyetini söylemedi kesin olsun öyle söylerim dedi. Cinsiyeti benim için hiç önemli değil ilk olacak kuzum benim ama merak işte :) Çıkıntısına göre bana kız gibi geldi bebişim birde size sormak istedim

cikinti paralell evet ama farkindaysan yukarda her ikisinede alistir :))

Son düzenleme:
bebeginin kiz olma ihtimali daha vazla canim nub cok asagida ve yeterince dik degil ama yinede belli olmaz

yorumun için sağol orkdem. dr da kız gibi ama kesin demiyorum dedi.senin yorumlarında çok doğru oluyo.sağlıklı olsun o yeter ama merak işte :26::KK1:

orkdcm nerelerdesin.buraya yazmışsın.süper annelere neden uğramıyosun.küstünmü bize.nasıl gidiyor hamilelik.bebiş nasıl.iyimisiniz.

orkidem mrb ben resimi ekleyemiyorum hata veriyor sana nasıl ulaştırabilirim sen bi baksan çatlayacam meraktan 12 haftalık bugün resmi aldım çok zorluklarla tarattım :))) özelden bana mail atarsan ben sana bi ulaştırayım.ben eklmeye uğraşırım eklersem inşallah senide yormam . alışveriş için çok zor duruyorum lütfen diğer kontrole kadar beklemek istemiyorum.

canım maalesef yok dört gözle beklediğim randevudan çıkan resimde bu . bebeğin o kadar net görüntüleri varken bize en tuhaf durduğu andaki çıktıyı verdi.değiştirecem bu doktoru ya hevesimi kursağımda bırakıyor her defasında.sağol cvp vrediğin için ben ayağını indirdiği anda yukarı doğru çıkıntı görmüştüm erkeğe benzettim senin topiği çok sıkı incelemiştim sende kız dedin ben yine alışveriş yapamıcam.ilk bebeğim kız erkek hiççççç farketmez ama çok merakta ediyordum.burdan baktım herkese kaç kare çıktı vermiş doktorları.

canım maalesef yok dört gözle beklediğim randevudan çıkan resimde bu . bebeğin o kadar net görüntüleri varken bize en tuhaf durduğu andaki çıktıyı verdi.değiştirecem bu doktoru ya hevesimi kursağımda bırakıyor her defasında.sağol cvp vrediğin için ben ayağını indirdiği anda yukarı doğru çıkıntı görmüştüm erkeğe benzettim senin topiği çok sıkı incelemiştim sende kız dedin ben yine alışveriş yapamıcam.ilk bebeğim kız erkek hiççççç farketmez ama çok merakta ediyordum.burdan baktım herkese kaç kare çıktı vermiş doktorları.

canim benim
ben kiz gibi dedim ama inan icime sinerek soylemedim onu cunki goruntu seninde dedigin gibi cok tuhaff
bak bacaklarinin hizasinda yukari dogru bi cikiklik var ona gore yorum yaparsak kesinlikleee erkekkk

ama asagida azicik bir cikinti daha goruyo gibiyim ona gorede kiz
yani yorumsuz
icini ferah tut insallah oglusun olur
alisveris icin ise daha coook zamanin olacakk bidahaki kontrol kacinci haftada §?

X