dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

eyi ettin bacım özledim seni vallaha nasılsın biraz geç gördüm ben sayfa 18deydim ilerleyince farkettim seni kusuruma bakma melisamm:KK48:

ne kusura bakacam cano profiline girdim baktım ordasın hemen atladım kollarına. dedim bu arastırma için girmiştir buraya insallah son sayfaya gelirde görüşürük dediydim nasılsın cano:KK52:

ne kusura bakacam cano profiline girdim baktım ordasın hemen atladım kollarına. dedim bu arastırma için girmiştir buraya insallah son sayfaya gelirde görüşürük dediydim nasılsın cano:KK52:

vay seni zeki gacu vayy iyi ettin canım benim kollarıma atılmakla özlemişimki yüzüm güldü vallaha kuzum benim iyiyim çok şüür sıkıntım yok gibi birşey biraz sırtım ağrımaya başladı son günlerde skolyozdan dolayı başkada deridm yok Allaha şükür sen nasılsın bitanem:KK19:

vay seni zeki gacu vayy iyi ettin canım benim kollarıma atılmakla özlemişimki yüzüm güldü vallaha kuzum benim iyiyim çok şüür sıkıntım yok gibi birşey biraz sırtım ağrımaya başladı son günlerde skolyozdan dolayı başkada deridm yok Allaha şükür sen nasılsın bitanem:KK19:

aynı be gülüm ne olsun evde durmamaya calısıyorum hergün bi bahane uygurup dısarı cıkyorum evde durunca düşünüyorum bebek olayını ole bi önlem almaya calısıyorum aklımca kanımca. dun işler güçler ebaktınmı iyice gec saate aldılar ya dsinir oldum kalkacak herhal bu dizi ya cok ama cok komikti hele baslangıcı var ya lostu izlediysen komikligini anlamıssındır.gecmiş olsun gülüm bel agrısı için bi doktora danıs bakalım belki bebege zararsız hafif bişi yazar.[video=youtube;g09EFIicurE]http://www.youtube.com/watch?v=g09EFIicurE[/video]

elifim gülüm ben bi temizlik yapayım yemekgimde yok ama hava cok güzel ya evde durmak istemiyorum. aksama kahvaltı olur gari. hadi canım seni kocaman optüm gorüselim yazısarak daha iyi oluyo birbirimizi bulalım böle sık sık cok ozledim kıs seni cıtırım gebem.:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

aynı be gülüm ne olsun evde durmamaya calısıyorum hergün bi bahane uygurup dısarı cıkyorum evde durunca düşünüyorum bebek olayını ole bi önlem almaya calısıyorum aklımca kanımca. dun işler güçler ebaktınmı iyice gec saate aldılar ya dsinir oldum kalkacak herhal bu dizi ya cok ama cok komikti hele baslangıcı var ya lostu izlediysen komikligini anlamıssındır.gecmiş olsun gülüm bel agrısı için bi doktora danıs bakalım belki bebege zararsız hafif bişi yazar.[video=youtube;g09EFIicurE]http://www.youtube.com/watch?v=g09EFIicurE[/video]

canım benim bu günler geçicek inş sende artık mutlu olucaksın bebeğin gelicek tez zamanda çok çektin bekledin dilerim artık dileğin kabul olur melisam oyalanmak güzel oluyoda bilinç altından atamadıktan sonra çokda işe yaramıyo bazen yok gülüm izleyemedim 2 haftadır bu saate aldılar sinir bozucu yaa güzel dizilerinm içine ediyolar bitecek gibi duruyo inş bitmez lostu izlemeidm tam ama biraz biliyorumbiz genelde geç veriyo diye netten izliyoruz yaa cumartesi ilzeriz yineee ama reklamını görmüştüm kayıp çekimlerine başlmışlar dimi:KK19:

kızlar önceki sayfada bebişimin usg sini paylaştım anlayan varsa bakabilirmi ölcem meraktan yoksa kızmı erkekmi diye

elifim gülüm ben bi temizlik yapayım yemekgimde yok ama hava cok güzel ya evde durmak istemiyorum. aksama kahvaltı olur gari. hadi canım seni kocaman optüm gorüselim yazısarak daha iyi oluyo birbirimizi bulalım böle sık sık cok ozledim kıs seni cıtırım gebem.:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

tmm melisam kolay gelsin canım benim bende temizlik yapıcam şimdi sil süpür işi yemekde olucak görüşürüz yine canım nemim öpüyorum kocaman gülmmmmmmmmmmm:KK48::KK48::KK48::KK54:

byzglm çok teşekkür ederim.evet kapalı tutmuş anlaşılmıyo.ama dediğin gibi arkdş geldiğinde o bilir belki.

byzglm çok teşekkür ederim.evet kapalı tutmuş anlaşılmıyo.ama dediğin gibi arkdş geldiğinde o bilir belki.

rica ederim canım senin yine daha erken doktorun bir yorum yapmadımı benim 12 haftalıkken kız dedi sonralardada kıza benziyo dedi ama arkasını dönüyo tam göstermiyo hala şüphelrdeyiz yani 5 ay oldu hala acabamı diyorum erkek değil diyo ama kız olarakda tam açmıyo diyo inş sneinkide bekletmezde gösterir biran önce:26::KK17:

rica ederim canım senin yine daha erken doktorun bir yorum yapmadımı benim 12 haftalıkken kız dedi sonralardada kıza benziyo dedi ama arkasını dönüyo tam göstermiyo hala şüphelrdeyiz yani 5 ay oldu hala acabamı diyorum erkek değil diyo ama kız olarakda tam açmıyo diyo inş sneinkide bekletmezde gösterir biran önce:26::KK17:

bizimde pazartesi kontrolmz vardı o zmn 11+6 ydı.sorduk.sölemedi belli olmaz bi ay sonra gelin dedi.bizde merak ediyoruz işte..

Kızlar selam 11+0 ultrason görüntümüzü ekliyorum doktorumuz cinsiyet ile ilgili henüz hiçbir yorum yapmadı bir de siz bakın bakalım :)
Eki Görüntüle 518336 Eki Görüntüle 518337 Eki Görüntüle 518338

erkekkk ama tama altini goremiyorumm

Günaydın herkese. Konu ilgimi çekti. Bilgiler için teşekkürler..Ben de dün gittim doktora, usg görüntülerimi yüklüyorum yorumlarsanız sevinirim.

Burada 10+5 günlük. Ben az çok anladıysam yazılanları resimde gördüğüm kız :) mı?

canim daha cok kucukkk

Eki Görüntüle 518993 Eki Görüntüle 518994 Eki Görüntüle 518995

kızlar bunlarda bnm bebişin fotoları.11+6 yız bu fotolarda.biz anlayamadık cinsiyetini.tahmin eden varmı

yanilmiyorsam kiz bebegin canimm

orkdm rica etsem bana da tahminde bulunabilirmisin burda 13+4 günlük bebeğim doktorum 15 hafta da yüksel ihtimal kızın olucak dedi 2 hafta sonra kesinleşicek ama çok merak ediyorum yinede:)

orkdm rica etsem bana da tahminde bulunabilirmisin burda 13+4 günlük bebeğim doktorum 15 hafta da yüksel ihtimal kızın olucak dedi 2 hafta sonra kesinleşicek ama çok merak ediyorum yinede:)

Canim nub paralel buyuk ihtimal kiz bebegin dr da demis zaten

sağol canım:) birde sana sorayım dedim doktorum yüksek ihtimal diyince kafam karıştı ilgilendiğin için teşekkürler:)

Onemli degil cnm
Drlarda bu nub a gore ihtimal olasilik yada kemin yapisi kiza yada erkege benziyo diyolar
Iste bu nub tahminleri
Ilerleyen haftalarda nub kaybolunca kiz olacagi kesinlesecek iste ozaman sana kesin kiz diyecek :)))

bak gordunmu seninde goruntu ayni ama erkek izlenimi vermis bebekk

cok merak ettim belli olunca yazarsan sevinirim
ama genelde kabarik bir cikinti varsa kiz oluyor
erkek olunce bayaa uzun bir cikinti oluyor

yanlamasina baktiginda nub dikeymiydi ?

Haftaya cumartesi belli olacak dedi dr. belli olursa yada bir ön tahmin olursa yazarım mutlaka

X