dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

canim benim
ben kiz gibi dedim ama inan icime sinerek soylemedim onu cunki goruntu seninde dedigin gibi cok tuhaff
bak bacaklarinin hizasinda yukari dogru bi cikiklik var ona gore yorum yaparsak kesinlikleee erkekkk

ama asagida azicik bir cikinti daha goruyo gibiyim ona gorede kiz
yani yorumsuz
icini ferah tut insallah oglusun olur
alisveris icin ise daha coook zamanin olacakk bidahaki kontrol kacinci haftada §?

canım çok sağol cvp verdiğin için. şimdi bu ilk bebek yazdığımı okuduğumda sanki kızım var gibi olmuş ama değil ilk bebeğim içimde büyüttüğüm miniğim olacak hayırlısıyla .benim kızgınlığım doktora aslına çok hareketli bir bebekti 1 sn beklese çok net daha ayrıntılı bi çıktı alınabilirdi ama sanki o anı beklemiş gibi 9 haftalık bebek gibi görüntüyü verdi bize.değiştirecem bu doktoru diyorum bu 3. doktor :))))) eşim diyor kötü görüntümü bütün kabahati adamın.diğer kontorl daha söylemedi 1 hafta sonra ikili test sonucu almaya gittiğimizde söyler ne zman geleceğimizi.

$DSCN0302.jpg benim kuzumuda yorumlar mısınız ?? resimlere göre kız gibi görünüyor

Eki Görüntüle 515408 benim kuzumuda yorumlar mısınız ?? resimlere göre kız gibi görünüyor

Kızlar benim bebişimide yorumlarmısınız cinsyeti 6 ekimde belli olacak ama merak ediyorum.

Eki Görüntüle 515506
Bu bugünkü ultrason 11+6
:nazar::nazar:

eveetttttt iste en kafa karistirici goruntulerrrrrr

normalde kiz gibi degilmi paralelllll

ama yooookk o kadar emin olamayiz ikinizin cikintisida yukardan basliyorrr
uzgunum kizlar yorum yapamiycammm :KK43:(

ilk resim yabanci sitelerde cokkk sasirtan bir resim
onca kisi kiz diyor birde bakmislarki bebekkk erkekkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

seninkide oyle canim bekleyip gorelim

onca kisi kiz diyor birde bakmislarki bebekkk erkekkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ay demeee kızzz :KK43:( nasıl sevdik biz kız diyee :KK43:( ilk bebeğimiz oğlan kız farketmez ama kız diye ölüyoruz ..Rabbim hayırlısını versin..ben bakıyorum bakıyorum yatay kız gibi duruyo

canım bide bebiş bacak arasını açtı tamamen hiç bişey yok dedi dr görünmüyo daha oluşmamış dedi..ama 12+1 görünüyor bu zamana kadar oluşmaz mı canım? pipi ille belli olur diye düşünüyorum o yüzdende kız diye sevindirik olduk bz

Teşekkür ederim yorum için.Aslında ben muayene sırasında ultrasonda dr. bakarken bacak arasında karışık bir kabarıklık gördüm böyle düz bir çıkıntı değilde kalabalık bir kabarıklık göründü ama dr. brşey demeyince emin olamadım henüz erken diye bana öyle gelmiş olabilir dedim ama ultrasondaki izlenimim erkek gibiydi.6 ekimde belli olacak hayırlısı neyse o olsuın önemli olan sağlıklı olması zaten ilk bebeişim olacak gerçi ikinci de olsa farketmezdi ne olursa olsun çok sevinirim.:KK16:

canım bide bebiş bacak arasını açtı tamamen hiç bişey yok dedi dr görünmüyo daha oluşmamış dedi..ama 12+1 görünüyor bu zamana kadar oluşmaz mı canım? pipi ille belli olur diye düşünüyorum o yüzdende kız diye sevindirik olduk bz

bak simdi isler degisti eger bu haftadada cikinti yoksa cikmaz beklemeyin

dedim ya canim binlerce nub gordum
kafa karistirici olabiliyor
ama resmen kiz goruntusu sizinkiler paralell
hadi bakalim hayirli olsun kizin rabbim gonlunuze gore versin:nazar::nazar::nazar::nazar:

Teşekkür ederim yorum için.Aslında ben muayene sırasında ultrasonda dr. bakarken bacak arasında karışık bir kabarıklık gördüm böyle düz bir çıkıntı değilde kalabalık bir kabarıklık göründü ama dr. brşey demeyince emin olamadım henüz erken diye bana öyle gelmiş olabilir dedim ama ultrasondaki izlenimim erkek gibiydi.6 ekimde belli olacak hayırlısı neyse o olsuın önemli olan sağlıklı olması zaten ilk bebeişim olacak gerçi ikinci de olsa farketmezdi ne olursa olsun çok sevinirim.:KK16:

bak gordunmu seninde goruntu ayni ama erkek izlenimi vermis bebekk

cok merak ettim belli olunca yazarsan sevinirim
ama genelde kabarik bir cikinti varsa kiz oluyor
erkek olunce bayaa uzun bir cikinti oluyor

yanlamasina baktiginda nub dikeymiydi ?

bak simdi isler degisti eger bu haftadada cikinti yoksa cikmaz beklemeyin

dedim ya canim binlerce nub gordum
kafa karistirici olabiliyor
ama resmen kiz goruntusu sizinkiler paralell
hadi bakalim hayirli olsun kizin rabbim gonlunuze gore versin:nazar::nazar::nazar::nazar:

çok saol canıııım :) bebişim bacağını öylece açtı alttan baktı dr hç çıkıntı yok dümdüzdü üst tarafta :) dr daha oluşmamış dedi :) ama biz yemedik kız bu dedi eşim çıkınca :) bu nublarıda görünce dedim kız ..ay çok mutluyum yaa inşallah doğrudur ...Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin kızçe miziii

Bebeğimin 11+6 lık görüntüsü teyzeleri bakın bakalım sizce cinsiyeti ne???? Bana kız gibi geldi burdaki gördüğüm ultrason yorumlarına göre ayy cok heyecanlıyım :KK16:

$IMG00571-20120919-1536.jpg :nazar: $IMG00572-20120919-1536.jpg :nazar:

canim resim bulanik azda olsa biseyler gorunuyor bence kiz bebegin

nub kayiplardaa :KK43:((

cikinti paralell evet ama farkindaysan yukarda her ikisinede alistir :))

cevap için çok teşekkürler :KK16:ben ikisinede razıyım sağlıklı olsun yeter bakalım 3 hafta sonra kesinleşir sanırım gittiğimde

Kızlar selam 11+0 ultrason görüntümüzü ekliyorum doktorumuz cinsiyet ile ilgili henüz hiçbir yorum yapmadı bir de siz bakın bakalım :)
$bebikom 2.jpg $Bebikom 5.jpg $Bebikom 8.jpg

maşallah bebişine,Allah nazarlardan saklasın inşallah:nazar::nazar: çok hareketli miydi?bacaklar havada :)

Hiç farketmedim çünkü büyülenmiş gibiydim :) Hatırladığım kadarıyla kolları oynuyordu :)) Sürekli doktora kolları nerde bacakları nerde kulağı oluşmuşmu diye ağzı burnu neresi diye sordum durdum :)) Sanırım bende hayırlısıyla bebişimi doğurduğumda parmaklarını sayan annelerden olucam...

Günaydın herkese. Konu ilgimi çekti. Bilgiler için teşekkürler..Ben de dün gittim doktora, usg görüntülerimi yüklüyorum yorumlarsanız sevinirim.

Burada 10+5 günlük. Ben az çok anladıysam yazılanları resimde gördüğüm kız :) mı?

Eklentiler

• $IMG_1034.jpg
    $IMG_1034.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 354
  • $IMG_1035.jpg
    $IMG_1035.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 363
X