dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

aa canım çok sevindim kızın oluyomuş hayırlı olsun

Çok teşekkür ederim seastire,hamileliğim oğlumundaki halimin aynısı olunca Allah ı var yine erkek diye düşünmüştüm hep,ama yaratan bir kız evlat nasip etti.Oldukça şaşkınız sanki ilk hamileliğim gibi oldu,bebeğe nasıl bakıcaz diyorum oğlum teselli ediyor.Bakarız anne tızımıza sen merak etme diyor :) Kız çocuk olunca sanki daha çok üstüne titrenmeli gibi algılıyorum hep.Şimdiden kreşte iyi öğretmenlere denk gelir miyiz endişesi yaşıyorum eşim de uçtun yine diyor :)

ooo hadi hic yanilan olmadi sanirimm
hayirli olsun canimm
dedim ya takvim falan degil bu gayett bilimsell :KK76::KK76:

Takvimlere inanmadım hiç,ama bu buluş gerçekten çok güzel,bizimle paylaştığın için teşekkürler

$Fotoğraf0035.jpg

kızlar benim bebeğimede yorum yapabilirmisiniz???? 12 haftalık bu resimde:KK3::KK3::KK3:

Son düzenleme:
emin de degilim canim dikey ama asagida o yuzden kararsizimm

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim seastire,hamileliğim oğlumundaki halimin aynısı olunca Allah ı var yine erkek diye düşünmüştüm hep,ama yaratan bir kız evlat nasip etti.Oldukça şaşkınız sanki ilk hamileliğim gibi oldu,bebeğe nasıl bakıcaz diyorum oğlum teselli ediyor.Bakarız anne tızımıza sen merak etme diyor :) Kız çocuk olunca sanki daha çok üstüne titrenmeli gibi algılıyorum hep.Şimdiden kreşte iyi öğretmenlere denk gelir miyiz endişesi yaşıyorum eşim de uçtun yine diyor :)

cnm gözün aydın sağlıcakla kucağına al kızını insallah allah banada nasip eder bi oğlum var 2 aysında bide kızım olsun istiyorum bu aralar düşünüyorum bi tane daha yapıyım oda kız olsun insallah baskada düşünmüyorum 2sini beraber büyüteyim sonra rahat ederim diyorum insallah allahım sağlıklı sıhatlı hayırlı bi kız evlat verir bana eşim benden çok istiyo onunda gözünde daha çok sevilmek istiyorum...çin takvimi ve rus takvimi 2013 martta kız çıkıyo kısmetse hayırlısıyla martta insallah hamile kalırım gerçi böyle şeylere pek inanmıyorum ama sonrada demiyeyim keşke deneseydimdiye tedbir bizden taktir allahtan bide çin takvimideğilde rus takvimi daha çok aklıma yattı..sen her hangi bir yöntem bişey yaptınmı cnm

oğlumun 3 aylık ultroson resmine baktım gerçekten doğru resimdekilerle aynı çıkıntı yukarı doğru ama bize doktorum aylıkken söylemişti yanılmasın diye heralde

$IMG_4063.jpg $IMG_4061.jpg $IMG_4060.jpg $IMG_4062.jpg

Kızlar benimkinede yorum yaparmısınız.o görülen bi sürü çıkıntı ayağı gibi geldi bana.12+3 haftalık 2li teste çekilen resmi bu.Eğer o ayakları değilse erkek gibi sanki.1 oğlum var kız diye düşünüyodum ama hayırlısı artık.

Bu resim kiz gibi gayt paralel
Ama yabanci sitelerde kizdan erkege donen resimler gibi yani cikinti dik degil ama yukardan basliyo
Yari yariya gibi sen kiza hazirlan yinede

Canim benimki kesinlesti oglusum gelio gercekten dedigin gibi kizdan erkege donen resimler gibi demekki :)

Canim benimki kesinlesti oglusum gelio gercekten dedigin gibi kizdan erkege donen resimler gibi demekki :)

hadi hayirli olsunnnn
evet senin resimden supheli kalmistim
ama cikinti gayett yukardaydii ki buda erkege isaretti
iste paralel olmasi erkek dememi engelledi
cok sevindim senin adina

doktor bir şey demedi bende resimlerle karşılaştırdım ama pek anlamadım kız gibi gelmişti..allahtan hayırlısı sağlıklı olsunda gerisi önemli değil cnm..benimki merak işte :KK1::KK1:

seninkide dikey ama asagidaa
bu durumda kiz olabilir canim bak arkadasinda paralel ama cok yukardan basliyodu cikintii
aslinda ince detaylari oluyo boyle iste yaniltan

cnm gözün aydın sağlıcakla kucağına al kızını insallah allah banada nasip eder bi oğlum var 2 aysında bide kızım olsun istiyorum bu aralar düşünüyorum bi tane daha yapıyım oda kız olsun insallah baskada düşünmüyorum 2sini beraber büyüteyim sonra rahat ederim diyorum insallah allahım sağlıklı sıhatlı hayırlı bi kız evlat verir bana eşim benden çok istiyo onunda gözünde daha çok sevilmek istiyorum...çin takvimi ve rus takvimi 2013 martta kız çıkıyo kısmetse hayırlısıyla martta insallah hamile kalırım gerçi böyle şeylere pek inanmıyorum ama sonrada demiyeyim keşke deneseydimdiye tedbir bizden taktir allahtan bide çin takvimideğilde rus takvimi daha çok aklıma yattı..sen her hangi bir yöntem bişey yaptınmı cnm

Amin arkadaşım inşallah,Allah isteyen herkesin kollarını boş bırakmasın.Ben herhangi bir yöntem yapmadım canım.O takvimlere inanmıyorum,Allah ıma sadece dua ettim,senden ne gelirse kabulumdur dedim,oda bi kız gönderdi,umarım sağ salim kollarıma alabilirim.ailecek göbüşünden yicez :KK9: Allah sana da gönlündekini nasip etsin.Forumda çoğu kadının erkek isteğini görüyorum ama etrafımda ne kadar kız annesi varsa hepsi bu deneyimin daha farklı olduğunu ve her kadının bunu yaşaması gerektiğini söylüyorlar,inşallah kavuşurumda ben de hislerimi burdan paylaşırım.

Amin arkadaşım inşallah,Allah isteyen herkesin kollarını boş bırakmasın.Ben herhangi bir yöntem yapmadım canım.O takvimlere inanmıyorum,Allah ıma sadece dua ettim,senden ne gelirse kabulumdur dedim,oda bi kız gönderdi,umarım sağ salim kollarıma alabilirim.ailecek göbüşünden yicez :KK9: Allah sana da gönlündekini nasip etsin.Forumda çoğu kadının erkek isteğini görüyorum ama etrafımda ne kadar kız annesi varsa hepsi bu deneyimin daha farklı olduğunu ve her kadının bunu yaşaması gerektiğini söylüyorlar,inşallah kavuşurumda ben de hislerimi burdan paylaşırım.

kiz annesi olmakk
kesinlikle coooookkk farkli coookkkk guzel biseyy
bunu ben bilmezdim
suan varya kizim 4 yasinda kizlar inanamazssiniz
her isime yardim ediyor
cok tatli bicir bicir gorenler hayranlikla bakiyor
yani bambaska evimizin sobasi gibi bisey
babasina asik babasi desen canini goz kirpmadan verecek
eltiminde ayni yasta oglusu var annesi surekli kizar babasida ayni kizlarini daha cok severler onlarda erkek cocugunuda tatmak isterdim ama suan iki kizim olacagi icin cok mutluyummm cok pismanim uzuldugum gunler icin:KK43::KK43::KK43:

kiz annesi olmakk
bunu ben bilmezdim
her isime yardim ediyor
eltiminde ayni yasta oglusu var annesi surekli kizar babasida ayni kizlarini daha cok severler onlarda erkek cocugunuda tatmak isterdim ama suan iki kizim olacagi icin cok mutluyummm cok pismanim uzuldugum gunler icin:KK43::KK43::KK43:

İşte bu süper bir gelişmee:KK9: çok sevindim canım senin adına.Ayrıca biz de iki kızız ablamla ve çok güzel bir şey kız kardeş,ilerde inşallah çok iyi anlaşacaklar.
Benim bebişim erkek olacakmış ama ben de kız bulana kadar(en fazla 3) zorlamayı düşünüyorum şansımı=)bir anneye en az bir kız çocuğu lazımm.Öpüyorum tatlı kızını:KK54:

hadi hayirli olsunnnn
evet senin resimden supheli kalmistim
ama cikinti gayett yukardaydii ki buda erkege isaretti
iste paralel olmasi erkek dememi engelledi
cok sevindim senin adina

saol canım benim saglıkla kucagımıza alalım bebişlerimizi inşallah :)) oglum gelirkende surpriz yapmıstı cinsiyetini surpriz yaptı :KK66:

insallah cnm rabbim banada bi kız evlat verir sağlıklı hayırlısıyla...allah insallah kolay doğumlar versin cnm prensesini sağ sağlim al kucağına...bende inanmıyorum aslında hiç o yöntemlere ama sonradan keşke deneseydim dememek için maksat denedim iş olsun işte allah ne yazdıysa ne verirse o olur allaha işten dua etmek içten istemek çok önemli asla açılan elleri içten candan edilen duaları boş çevirmez olmazsada vardır bir hayır allah herseyin hayırlısını sağlıklısını nasip etsin

kiz annesi olmakk
bunu ben bilmezdim
her isime yardim ediyor

Orkdm canım 2 kızın olacak,bence eşin ve sen çok şanslı insanlarsınız.Erkek evlat üstünlüğü eskidenmiş,kız gelin olup gider bize oğlumuzun karısı bakar diye yapılmış bütün hürmetler,bunlarda neden insanların yaşama isteğinden,erken ölmek istemediklerinden,yaşlılıklarında bakılmak istemelerinden,oysaki şimdiki durum öyle mi,kızlar evlense bile ailelerinden ayrılmıyorlar,maddi özgürlüleri olduğundan hem eşleri hem de eşlerinin aileleri karışamıyor,tek fark çocuğunun yuvasının kurulması oluyor,onu daha az görmeli oluyor.Yuvası mutlu huzurlu olsunda varsın biz az görelim,benim abim vardı,hep kızkardeşimin olmasını istemişimdir.

insallah cnm rabbim banada bi kız evlat verir sağlıklı hayırlısıyla...allah insallah kolay doğumlar versin cnm prensesini sağ sağlim al kucağına...bende inanmıyorum aslında hiç o yöntemlere ama sonradan keşke deneseydim dememek için maksat denedim iş olsun işte allah ne yazdıysa ne verirse o olur allaha işten dua etmek içten istemek çok önemli asla açılan elleri içten candan edilen duaları boş çevirmez olmazsada vardır bir hayır allah herseyin hayırlısını sağlıklısını nasip etsin

Amin canım,inşallah gönlüne göre olur yavruların.İnşallah Hepimiz yavrularımızı sağsalim alabiliriz.İçten dua etmek,anneliğe hazırlanmak benden tevekkülüm Allah tan.Benim dayımın gelinin 3 kızı vardı her dafesında hem yaş hem ay deli gibi hesapladı ama dördüncü kızı yolda,etraf baskısıyla psikolojik olarak çok çöktüler,hiç yok yere hayatı kendilerine zindan ediyorlar.Babaları artık çalışmama gerek kalmadı nede olsa elin oğlu yiyecek demiş,sanki kendi kızının yuvası olmayacak,oğulları olsa elin kızı cukka cukka götürürken bişi olmuyor ama,aileye gelen gelinler ev hanımı oldukları halde,altlarında son model arabalar,lacoste tişörtler,vakko çantalar,eve hizmetçileri eksik olmuyor,oda yetmediği gibi kızların aileleride lükse kavuşuyor ama onlara gelince herşey mübah oluyor.Bu insanlar kızlarına bile yaşattıkları bugünlerin hesabını ayrı verecekler.

X