dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Orkdm canım 2 kızın olacak,bence eşin ve sen çok şanslı insanlarsınız.Erkek evlat üstünlüğü eskidenmiş,kız gelin olup gider bize oğlumuzun karısı bakar diye yapılmış bütün hürmetler,bunlarda neden insanların yaşama isteğinden,erken ölmek istemediklerinden,yaşlılıklarında bakılmak istemelerinden,oysaki şimdiki durum öyle mi,kızlar evlense bile ailelerinden ayrılmıyorlar,maddi özgürlüleri olduğundan hem eşleri hem de eşlerinin aileleri karışamıyor,tek fark çocuğunun yuvasının kurulması oluyor,onu daha az görmeli oluyor.Yuvası mutlu huzurlu olsunda varsın biz az görelim,benim abim vardı,hep kızkardeşimin olmasını istemişimdir.

Amin canım,inşallah gönlüne göre olur yavruların.İnşallah Hepimiz yavrularımızı sağsalim alabiliriz.İçten dua etmek,anneliğe hazırlanmak benden tevekkülüm Allah tan.Benim dayımın gelinin 3 kızı vardı her dafesında hem yaş hem ay deli gibi hesapladı ama dördüncü kızı yolda,etraf baskısıyla psikolojik olarak çok çöktüler,hiç yok yere hayatı kendilerine zindan ediyorlar.Babaları artık çalışmama gerek kalmadı nede olsa elin oğlu yiyecek demiş,sanki kendi kızının yuvası olmayacak,oğulları olsa elin kızı cukka cukka götürürken bişi olmuyor ama,aileye gelen gelinler ev hanımı oldukları halde,altlarında son model arabalar,lacoste tişörtler,vakko çantalar,eve hizmetçileri eksik olmuyor,oda yetmediği gibi kızların aileleride lükse kavuşuyor ama onlara gelince herşey mübah oluyor.Bu insanlar kızlarına bile yaşattıkları bugünlerin hesabını ayrı verecekler.

sağol cnm..inanamıyorum yaa kız çocuklarını evlat olarak değil el gibi görüyolar daha şimdiden ,nasılsa gidecek diyolar haa :KK53:yazık o adama:KK20: ama yaşlanınca gelip kızları bakacak onlara ... o yavrucuklarada acıdım bu düşüncede babaları olduğu için:KK50:

Resimleri nasıl yüklüyoruz acaba? bende yükleyip yorumlamanızı istiyorumda

konuya cevap ver butonunu aç mesaj ekranın çıkacak 2. sırada üzerinde çarpı olan dünyanın yanında resim resmi var insert image ona tıkla bilsisayarına kayıtlı resimleri burdan aç de yükler canım.......

konuya cevap ver butonunu aç mesaj ekranın çıkacak 2. sırada üzerinde çarpı olan dünyanın yanında resim resmi var insert image ona tıkla bilsisayarına kayıtlı resimleri burdan aç de yükler canım.......

Teşekkürler canım cevabın icin bende o dünya silik sanırım aktif değil diğer dünya var o aktif neden acabaki? :26:

Yok olmuyor bacım insert Image kısmını da görüyorum bilgisayardan dosya yükle seçeneğine basıyorum silik

Suzan sanırım bende program eksik ondan öle yapıyor ı PAd den giriyorum ben nete Java script mı ne öle bir şey diyor

Merhaba Arkadaşlar,

Benim ufaklıgın bu cumartesi çekilen resimleri 11+3

Sizce cinsiyeti ne??

$1.jpg

$20120910_111624.jpg ATTACH=CONFIG]507326[/ATTACH] merhabalar arkadaşlar benimkinden bakabilirsiniz tskrlr

Eklentiler

• $20120910_110941.jpg
    $20120910_110941.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 256
merhaba 17 haftalık hamileyim bu ikinci bebeğim olacak inşallah ilk gözağrım kız aslında bunun cinsiyeti ne olursa olsun başımın tacı ama ben hep tüp bebek tedavisiyle hamile kalıyorum yani anlayacağınız bu son şansım olabilir............ben nasıl kızımla herşeyi paylaşa bileceksem eşiminde aynı şekilde bir erkek bebek sahibi olup onunla herşeyini paylaşmasını istiyorum......en son kontrolümde doktor arkası dönük kıza benziyor ama kesin değil değişebilirde dedi,eşim çok sevindiğini söyledi hatta isim bile buldu ama ne bileyim sanki biraz üzüldü gibime geldi.......... bende size nub u en belirgin ultrasonları gönderiyorum yorumlarınızı bekliyorum ben kıza benzettim bakalım sizler ne diyeceksiniz özellikle bu işin uzmanı orkidecim....ilk iki foto 8hafta 5günlük... diğer ikisi 13 hafta 1 günlük
$1347305015902.jpg $1347305057834.jpg $1347304922305.jpg $1347304963734.jpg

Son düzenleme:
merhaba
daha once bende fotograf paylasmistim sen erkek demistim dr larda bir erkek bir kiz dediler
en son 23. haftam bittiginde gittim gecen cumartesi dr erkege benziyor dedi hala niye benziyor anlamadim
yani kesin olmazmi bu haftada testislerinide esime gosterdi . 1 ay oncede kiza benziyor demisti ayni dr
simdi eger tekrar degismezde erkek bebegim.
Allah cumlesiyle saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin.:)

Çok teşekkür ederim seastire,hamileliğim oğlumundaki halimin aynısı olunca Allah ı var yine erkek diye düşünmüştüm hep,ama yaratan bir kız evlat nasip etti.Oldukça şaşkınız sanki ilk hamileliğim gibi oldu,bebeğe nasıl bakıcaz diyorum oğlum teselli ediyor.Bakarız anne tızımıza sen merak etme diyor :) Kız çocuk olunca sanki daha çok üstüne titrenmeli gibi algılıyorum hep.Şimdiden kreşte iyi öğretmenlere denk gelir miyiz endişesi yaşıyorum eşim de uçtun yine diyor :)

çok sevindim Allahım her ikisindende nasip ettti sana BENİMDE Bİ KIZIM OLUR İNŞ. OYY YERİM OĞLUNU BEN ABİLİKMİ YAPIYO CANIM YAA

çok sevindim Allahım her ikisindende nasip ettti sana BENİMDE Bİ KIZIM OLUR İNŞ. OYY YERİM OĞLUNU BEN ABİLİKMİ YAPIYO CANIM YAA

Yapıyor canım ya,bazen beni öyle şaşırtıyorki usul usul ağlıyorum.Bayramda akrabamızın kızı çok huzursuzdu,annesi bezmiş bir haldeydi,o bebeğin 3 ablası var hepsi bayram parası peşinde koştururken ,benim küçük oğluşum odada yalnız duran miniğe ninni söylüyor,gömleğini çıkartıp üstünü örtüyor,korkma abim ben yanındayım,hadi uyu artık bak annen çok yorulmuş diyo,terini siliyor,başından hiç kalkmıyor,annesiyle ben kapıdan baya izledik,annesi o kadar duygulandıki anlatamam.Allah cümlemize hayırlı evlatlar nasip etsin.

Yapıyor canım ya,bazen beni öyle şaşırtıyorki usul usul ağlıyorum.Bayramda akrabamızın kızı çok huzursuzdu,annesi bezmiş bir haldeydi,o bebeğin 3 ablası var hepsi bayram parası peşinde koştururken ,benim küçük oğluşum odada yalnız duran miniğe ninni söylüyor,gömleğini çıkartıp üstünü örtüyor,korkma abim ben yanındayım,hadi uyu artık bak annen çok yorulmuş diyo,terini siliyor,başından hiç kalkmıyor,annesiyle ben kapıdan baya izledik,annesi o kadar duygulandıki anlatamam.Allah cümlemize hayırlı evlatlar nasip etsin.

maşallah canım yaaaa çok akıllı:nazar::nazar::nazar:. Allahım herkese öyle evlat nasip etsin çok şanslısın annesi

Seastrem gordum ki ilgi alanima giren bi topiktesin hemen buldum seni;-) sana uzmanlik sorusu kusum,benim bebisin fotosundan belli olurmu ki yoksa c.tesi 10 haftayi geciyo onun resminden mi tahmin yurutulur? Sen bi bakta yorum yap bakem yada burdaki arrkadasami sorayim ben pek anlamiyorum??

Seastrem gordum ki ilgi alanima giren bi topiktesin hemen buldum seni;-) sana uzmanlik sorusu kusum,benim bebisin fotosundan belli olurmu ki yoksa c.tesi 10 haftayi geciyo onun resminden mi tahmin yurutulur? Sen bi bakta yorum yap bakem yada burdaki arrkadasami sorayim ben pek anlamiyorum??

yok daha belli olmaz kuzummm 12 haftadan sonraki resimlerde belli oluyo 2li testi yaptırdığın zaman çekilen resmi koy ozman sana tahminde bulunurlar

$DSC00265.jpg $DSC00268.jpg Merhaba arkadaşlar benimde bebeğime bakarmısınız:) dün çekildi 12+5 dedi doktor ama cinsiyetini söylemedi kesin olsun öyle söylerim dedi. Cinsiyeti benim için hiç önemli değil ilk olacak kuzum benim ama merak işte :) Çıkıntısına göre bana kız gibi geldi bebişim birde size sormak istedim

maşallah canım yaaaa çok akıllı:nazar::nazar::nazar:. Allahım herkese öyle evlat nasip etsin çok şanslısın annesi

amin canım benim.

Eki Görüntüle 508510 Eki Görüntüle 508512 Merhaba arkadaşlar benimde bebeğime bakarmısınız:) dün çekildi 12+5 dedi doktor ama cinsiyetini söylemedi kesin olsun öyle söylerim dedi. Cinsiyeti benim için hiç önemli değil ilk olacak kuzum benim ama merak işte :) Çıkıntısına göre bana kız gibi geldi bebişim birde size sormak istedim

Nub paralel gibi,benim fikrim kız.

X