dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

orkdm işi ilerletmış neyse mastır uzmanlık derken benımkını kesın bılırsın ınsaallah:KK1::KK1::KK1:yanlız ben yükleyemıyorum kızkardesım tatılde o gelsın ona yukletıcem hatta ozamnana kadar bıraz daha buyu 12.3te gıttık en son ALLAH herkesın gonlune gore versın ama anladımkı kadınların gönlunde cınsıyet yok cevre baskısı nedenıyle erkek cocuga egılım var yoksa mantıklı dusunen herkes bana gore kız ıster cunku kız cocugu hem yardımcı hem arkadas hemde daha vefalı ıkıncısı kız cocugu olanlar ıcınde herkes kabul etmelıkkı kızkardes kadar onemlı bırsey yok..yerı geıyor anneyı gecıyor ben sezaryanla dogurdum anneme bısey yaptırmadım herseyımle o kızkardesım ılgılendı hemde hıc tıksınmeden kocunmadan ama yınede herkesın cevresı oglan dogurmanın tac gıyınmek oldugunu sanıyorlar cok guluyorum ama hepımız bu baskı altındayız neyazzıkkı:KK5::KK5:

kız çocuğumu daha iyi yoksa erkek çocuğumu bence konu insanın olmayanı istemesi bir oğlum olsaydı kız isterdim ve çocuk yaparken eşinde buna dahil oluyor bayanların kız istemesi gibi oda erkek çocuk istiyor bunu yaşamak istiyor çocuğu yaparken yanlız kendine yapmıyorsun karşındakini de düşünüyorsun sadece kendimi kızımı düşünemem eşimde oğluyla baba arasında paylaşılan özel şeyleri yaşamak ister ve bu aradada eşimde kız kardeşlerinden daha faydalı annesine bütün ailesine yani hayırlısı dediğimizde bu yoksa hayırsız olursa kızda erkekde farkı yok en başta hayırlısı denmesi buyüzden ALLAH c.c herkesin gönlüne göre versin bazen daha derin düşünmek gerek yüzeysel bakarsak kız isteyene de kız meraklısımı diyeceğiz neyse ya hamileliktenmi nedir belki yersiz uzattım sadece böle düşünülmesi offf hamilelikte insanı alıngan yapıyor:))

melekcim canim hic ama hic belli degil nub sirf o yuzden kiz diyorum nub kaybinida kiza yoruyorlar tabii bu fotoyla sinirli kalmiyor ultrasondada olmamasi gerek
ama insallahhhh erkektirr insallahhhh

melekcim canim hic ama hic belli degil nub sirf o yuzden kiz diyorum nub kaybinida kiza yoruyorlar tabii bu fotoyla sinirli kalmiyor ultrasondada olmamasi gerek
ama insallahhhh erkektirr insallahhhh
canm sağol ultrasondo bilmiyorum en son kız diyen küçük bir çıkıntı var falan dedi ama artık bunu düşünmüycem biri kız biri erkek dedi 1 hafta arayla kendi halıne bıraktım her iki dr çok iyi tanımadığımdan bişey diyemiyorum en son kız diyen bunu kahve falı gibi düşün kimsenin kendisninde dahil kız erkek demesine bakma 16 haftalıkken gel belli olur ozaman anlarız dedi hadi hayırlısı kız yada erkek çock istiyen herkesin gönlüne göre hayırlısından versin rabbim.

Slm arkadaşlar, ben de bu teoriye göre baktığımda erkek olacağını anlamıştım 12. haftada ve 14. haftada doktorum da doğruladı..

$IMG_0488.jpg $IMG_0489.jpg

orkidem bu fotograflara da bi bakarmısın doktor basta kız dedi sonra kalktı erkek dedi bende kız die yorumlamıstım sen ne düsünüyosun?

benimki doğru çıktıııı. doktor sordu ne tahmin ediyosun erkek dedim. annemler kayannamlar filan hep erkek diyordu.eşimde hastaneden çıktık senin test en önce bildi dedi. nub teorisinden ona da bahsetmiştim. orkdm sen harikasın yaa.

canm sağol ultrasondo bilmiyorum en son kız diyen küçük bir çıkıntı var falan dedi ama artık bunu düşünmüycem biri kız biri erkek dedi 1 hafta arayla kendi halıne bıraktım her iki dr çok iyi tanımadığımdan bişey diyemiyorum en son kız diyen bunu kahve falı gibi düşün kimsenin kendisninde dahil kız erkek demesine bakma 16 haftalıkken gel belli olur ozaman anlarız dedi hadi hayırlısı kız yada erkek çock istiyen herkesin gönlüne göre hayırlısından versin rabbim.

Canim insallah gonlune gore olur rabbim nasip eylesin
Ama bu gayet bilimsel yani drlarin kemik yapisi dedigi sekil bu iste
Yoksa takvimler falan safsata
Tabii kiz gibindurupta erkek olan oluyo bebegin o anki uykuda olup olmadigina bagli

Bence kız,bizim ultrason resmimize benziyor,umarım gönlünüze uyan olmuştur.Sağlıkla doğar inşallah.

bencede kız gibi duruo ama işte kafam iyice karıstı artık bi kaç hafta daha sanırım merakla beklicez ilk bebegim kız erkek hiç farketmez benim için sadece karısıklık şaşkın yapıo bizi :))

Bu resim kiz gibi gayt paralel
Ama yabanci sitelerde kizdan erkege donen resimler gibi yani cikinti dik degil ama yukardan basliyo
Yari yariya gibi sen kiza hazirlan yinede

coook tesekkur ederim cok saol canım bi ay daha sarı yesil devam artık :KK66:))

orkdm işi ilerletmış neyse mastır uzmanlık derken benımkını kesın bılırsın ınsaallah:KK1::KK1::KK1:yanlız ben yükleyemıyorum kızkardesım tatılde o gelsın ona yukletıcem hatta ozamnana kadar bıraz daha buyu 12.3te gıttık en son ALLAH herkesın gonlune gore versın ama anladımkı kadınların gönlunde cınsıyet yok cevre baskısı nedenıyle erkek cocuga egılım var yoksa mantıklı dusunen herkes bana gore kız ıster cunku kız cocugu hem yardımcı hem arkadas hemde daha vefalı ıkıncısı kız cocugu olanlar ıcınde herkes kabul etmelıkkı kızkardes kadar onemlı bırsey yok..yerı geıyor anneyı gecıyor ben sezaryanla dogurdum anneme bısey yaptırmadım herseyımle o kızkardesım ılgılendı hemde hıc tıksınmeden kocunmadan ama yınede herkesın cevresı oglan dogurmanın tac gıyınmek oldugunu sanıyorlar cok guluyorum ama hepımız bu baskı altındayız neyazzıkkı:KK5::KK5:

valla canim butun ulkelerin boyle buyuk kk gibi yabanci sitelere girdim
herkes biliyo yavv
neden biz turkler eksik kalalim dedim
bizim kadinlarimizda bilsin dimi ama hemen actim konuyuu super bisey ama cok zevkli yorum yapmasida
gormekte
kizlar ozellikle ultrasonda bakinn gayett belli oluyooo
:KK49::KK49::KK49:

Son düzenleme:
orkidem ben ultrasonda baktım hatta video cektşm ama benim bebişim de nub yok cıkıntı yok en son gordugumde 13+4 tü, accaba daha sonradan cıkıntı olusabilir mi

Orkdm senin bu bulduğun test gerçekten işe yarıyor,doktorlardan önce bildin vallahi,tızım oluyor :)

Orkdm senin bu bulduğun test gerçekten işe yarıyor,doktorlardan önce bildin vallahi,tızım oluyor :)

ooo hadi hic yanilan olmadi sanirimm
hayirli olsun canimm
dedim ya takvim falan degil bu gayett bilimsell :KK76::KK76:

orkidem ben ultrasonda baktım hatta video cektşm ama benim bebişim de nub yok cıkıntı yok en son gordugumde 13+4 tü, accaba daha sonradan cıkıntı olusabilir mi

illaki vardir canim videoyu ekleme sansin varmi

artik kezaa yoksa kiz da olabilir
ammaaa erkek bebeklerde bacaklari yukari dikilince bacak hIzasindada kalabiliyor onada DIKKATTTTT

yuklemeyi deneyim ama birkac sayfa once resmini koymustum orda da gozukmuyo hiç bişey sanırım

X