dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Egem kız oldugundan emin misin bana erkek gibi geldi hayırlısıyla gelsin insallah allah gönlüne göre versin

Canım benim doktor uzun süre görmedi ben sırar edince % 55 kız dedi.Ama sen kendini kıza hazırla dedi.Kız olmasa demezdi diyorum çünkü erkek bebek çok istediğimi biliyor.

canım ben nub neresi hiç anlamıyorum orkiş gelsin bakalım ne diyecek.doktor uzun süre göremedi çok ısrar ettim % 55 kız kendini kıza hazırla dedi .ondan kızdır diyorum .detaylı ultrasona galiba 16.haftada dedi

canım benim içinde şöyle gönülden içten bir dilesene 3 de kazayla bir kızım olsun

ne olur üzme kendini sadece kendimize yapıyoruz bende hiç kızım diyemiycem onu giydirip pembe pembe süsleyemiycem saçlarını tarayıp o rengarenk tokalardan takamıycam büyüyünce kol kola girip mağaza mağaza dolaşamıycam yada ilk aşkının acısını dizimde yatırıp teselli edemiycem o hep bahsedilen anne kız arasındaki farklı bağı yaşayamıycam
kimse bana oğlum var diye yada ikinciside erkek diye madalya takmadı inan kaynananda yapmazdı bunu onların tek yapmak istediği can yakmak bahane aramak inşalllah birgün pişman olduğunu görürsün gözlerinle bu dedikleri için...

Canım benim kıyamam sana ALLAHIM inşallah beklemediğin bir zamanda sana kızını verir.

canım benim içinde şöyle gönülden içten bir dilesene 3 de kazayla bir kızım olsun

canım benim inşallah o duyguyu tadarsın sağlıklı, hayırlı,güzel mi güzel bi kızın olur senin için de dua edicem...
mesela bi arkadaşım var merdivenden düşüp çocuğunu düşürdü hamile olduğunu bilmeden çok ağır röntgenler çektirdi.dr aldır dedi diye çocuğu aldırdı yani özürlü olmasın diye..alırken de dr kızın içinde parça bıraktı.kız bu sefer çok kötü sancılı dönemler geçirdi.kalan parçayı almak için yine aynı dr a gittti dr da bu sefer rahmi çok fazla kazımasın mı. bir seneye yakın adet olamıyor daha yeni 3 aydır oluyor hamile kalır mıyım diye umutlanıyor her ay ama umutları fos çıkıyor her ay her ay hayal kırıklığı o yüzden hamile kalamıyor sanki ben hamile kalamıyormuşum gibi araştırıyorum yardımcı olmaya çalışıyorum..onun için de senin için de dua ederim hem de en yürekten..
sizlere de sorayım adet oluyorsa mutlaka yumurtluyordur değil mi dedim internetten yumurtlama testi yanaşmadı.yumurtlama takibi yaptır o olabilir dedi bakalım ALLAH ım evlat sahibi olmak isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallah...

Kızlar 16 haftalıkken gittim doktor kıza benziyo dedi şimdi 22 haftalığım bugün farklı bi doktora gittim erkek dedi kafam karıştı

16 haftalıkken belki bacaklarını açmamıştır, pozisyon uygun degildir, göremeyince doktor kız gibi demiştir. şimdi erkek diyorsa bence görmüş olabilir cinsel bölgeyi bence erkektir. daha önce hiç bişey soylemedilermi 12 14 haftalarda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…