dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Hehehehe hadi ns.benim gonlumdekide o ama hayirli sagliklisini versin Rabbim.senin gonlun hangisinden yana?

hüsnacım
yanılma payıyla birlikte kızzzzzzzzzz diyorum.ben de pek anlamam ama nub küçük ve paralel sanki senin dr un ne dedi sen kaç haftadasın?

Dun gittik doktora 12+4du.daha olusmamis ama kiza benzettim dedi biz cok israr edince.15 gun sonra gel kesin belli olsun dedi..doktorlar daha keseden anliyomus aazindan kiz ciktiysa kiz bencede

Dun gittik doktora 12+4du.daha olusmamis ama kiza benzettim dedi biz cok israr edince.15 gun sonra gel kesin belli olsun dedi..doktorlar daha keseden anliyomus aazindan kiz ciktiysa kiz bencede

bence de kızdır benim başıma hiç gelmedi bu 2.benim de.zeynep kamilin çömez stajyerleri bile bildi kızımı...farklı farklı drlar bildi hep.başıma gelmedği için bana tuhaf gelio.. iyi dr sa, ult. u iyiyse yanılmaz..

Hehehehe hadi ns.benim gonlumdekide o ama hayirli sagliklisini versin Rabbim.senin gonlun hangisinden yana?

artık çevremdekiler bana sakın bunun bedduasını almayın her duası tutuyo diye takılmaya başladılar bi şeyi yürekten istediğimi söyleyince...2sşnnde de gönlümden geçen oluyo ALLAH ımın izniyle...

evet hele ki daha kız der demez kesin üzülmüştür diyerek teselli etmeler beni geriyor.genelde de hemen hemen tanıdığım herkesin birer oğlu var,daha sonraki bir zamanda amaaaaan kızımda var oğlumda ,daha çocuk düşünmüyorum deyip geriniyolar pişkin pişkin.yinede bir kinaye ,bir havalanma seziliyor.benim oğlum da olsa kızımda yorum yapmazdım yaptıkları gibi.

vallahi inanamıyorum..
mesela,eşim kayınbabama haber verdi bebek kızmış diye o da benimle konuşmak istedi..üzülme kızım hayırlısı olsun diyo,tam adamına diyor bu arada,:)) yahu diyorum ben çok mutluyum..Allah gönlüme göre veriyo.oysa ki ben onun yana yakıla erkek istediğini adım gibi biliyorum.yine öğrenmeden önce erkekse kurban muhabbeti oldu bence kızsa kız erkekse erkek çocuklar daha iyi bu benim kendi kanatim..yani aynı cins çocuklara sahip olmak benim kanımca dah iyi..çünkü birbirlerine arkadaş olurlar.çalıştığım okulda bi abla var tecrübeli 2 oğlu var diiyor ki sen çok şanslısın 2 kız annesi olmak büyük şanstır erkek çocuklar da anneye arkadaş yoldaş ama kızlar daha bi arkadaş yoldaş..eşi çok kız istemiş ben 2.nin de erkek olmasını istedim diyor.arkadaş olsunlar diye..hayırlı evlat olsun da inşallah.hep hayırlısını istedim.
benim kardeşim gibi sevdiğim arkadaşlarım, hatta eşimin arkadaşları da eşime diyorlar sakın beddusanı alma ne isterse oluyor.her duası kabul oluyor..gerçekten de bi şeyi gönülden istedim mi olmadığı olmamıştır.ben de yapmazdım öyle gerçekten hem kızım hem oğlum olsaydı öyle söylemezdim.böbürlenmezdim kız olması da erkek olması da meziyet değil aslında hayırlı olsun, sağlıklı olsun..

benim kini de yorumlarmısınızzz lütfenn...

Eklentiler

• $SAM_2080.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 76
teşekkür ederim :) resım 13 haftalık şüan 14+2 günlük oldu.. ilk bebegım merak içindeyım çok ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…