dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

..........veya şöyle yapayım bi türbe açayım ben
beni hiç tanımayan,hiç tanımadığım bazılarına hayırlı, içten dualar edilir diye.............

oda olur zaten kendinden çok başkası için dua etmek çok sevapmış ve kabul görürmüş ne güsel sende sevap kazanırsın dimi yaa:KK9:

Kızlar 12+3 günlük,bide benim kuzucuğuma bakın Crl çizgisindeki çıkıntı bacak galiba,onun üstündeki belli belirsiz yukarı doğru olan şeye mi bakcaz?yoksa oda diğer bacak mı kafam karıştı,doktoruma cinsiyet sormadım oda yorum yapmadı.

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 98
Bide buna bakın resim çok net çıkmıyor telden çekiyorum,net olanı yüklemiyor

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 93
merhaba burda sat'a göre 13+1 iz ultrasonda 14+3 görünüyor yorumlarınızı bekliyorum

sizden bir yorum daha bekliyorum burda 13+1 sata göre ultrasonda 14+3 üz merakla bekliyorum

Eklentiler

• $IMG_8253.JPG
    $IMG_8253.JPG
    6,5 KB · Görüntüleme: 104
merhaba burda sat'a göre 13+1 iz ultrasonda 14+3 görünüyor yorumlarınızı bekliyorum

benımde öyle canım doktor ve benım hesaplarımıza göre 13+ 4.. devlet hastesınde utrasyon da 13+6 haft. özel hastaede ise 14+ 5.hafta görundu kafam karışmıştı..bende anlamdım valla

bebeğim kızmış arkadaşlar.buradada nubunu paralel görmüştük zaten.benim 3.kız.3 tane daha yapsam onlar da kız olur.

bebeğim kızmış arkadaşlar.buradada nubunu paralel görmüştük zaten.benim 3.kız.3 tane daha yapsam onlar da kız olur.

canım hayırlı olsun, benimde bir kızım var inan ben 2 hatta 3 kızı olanları kıskanıyorum çok şanslısın, kalbinden geçen farklı olsada senin canın kız erkek artık önemini yitiriyor, ama biliyorum malesef çevrenin etkisi bizi evladımıza sevinememe durumuna kadar getiriyor, benimde 2. yolda inan dr erkek deyince hemen söledim eşimde herkese söylemiş özellikle kendi tarafına hani sevinsinler kız olunca verdikleri tepki malum yok ama inan kimse hiç bir şey demedi yahu hamileliğimi doğru düzgün tbrk bile etmediler, haberleri yokmuş ki eşim cinsiyetine kadar söylemiş haberimiz yoktu hamileliğinden diyorlar, tek iyi tarafı kimse bana cinsiyetini sormuyor çok sesizler:)) anlamadım sevindiler mi sevinmediler mi, bense bu erkek olarak sağlıcakla doğarsa 2. kız için bu sefer bebek düşünüyodum ama eşim istemiyor yeter diyor bende de 2. kız hayal oldu, taby drlar yanılmadılarsa cinsiyeti konusunda, inşallah sağlıklı herşeyi tastamam hayırlı akıllı bir evlat olsunda, boşver erkek olmuş kız olmuş en ufak kusuru olsa ALLAH c.c muhafaza inan 7 tane oğlun olsun ne fayda benim erkek kardeşim problemli olduğu için inan bunun ne olduğunu biliyorum, işte ozaman gerçekten çok zor çevrenin söyledikleri alayları dahada zor.

canım hayırlı olsun, benimde bir kızım var inan ben 2 hatta 3 kızı olanları kıskanıyorum çok şanslısın, kalbinden geçen farklı olsada senin canın kız erkek artık önemini yitiriyor, ama biliyorum malesef çevrenin etkisi bizi evladımıza sevinememe durumuna kadar getiriyor, benimde 2. yolda inan dr erkek deyince hemen söledim eşimde herkese söylemiş özellikle kendi tarafına hani sevinsinler kız olunca verdikleri tepki malum yok ama inan kimse hiç bir şey demedi yahu hamileliğimi doğru düzgün tbrk bile etmediler, haberleri yokmuş ki eşim cinsiyetine kadar söylemiş haberimiz yoktu hamileliğinden diyorlar, tek iyi tarafı kimse bana cinsiyetini sormuyor çok sesizler:)) anlamadım sevindiler mi sevinmediler mi, bense bu erkek olarak sağlıcakla doğarsa 2. kız için bu sefer bebek düşünüyodum ama eşim istemiyor yeter diyor bende de 2. kız hayal oldu, taby drlar yanılmadılarsa cinsiyeti konusunda, inşallah sağlıklı herşeyi tastamam hayırlı akıllı bir evlat olsunda, boşver erkek olmuş kız olmuş en ufak kusuru olsa ALLAH c.c muhafaza inan 7 tane oğlun olsun ne fayda benim erkek kardeşim problemli olduğu için inan bunun ne olduğunu biliyorum, işte ozaman gerçekten çok zor çevrenin söyledikleri alayları dahada zor.

kız istiyorsan bence 3.yü de denemelisin.dr lar bu haftada yanılmış olamaz.artık testislerde inmiştir çünkü.benimki sadece merak belki,kızım var oğlum da olsa nasıl olur diye.tabi çevre baskısı ve nispette cabası.hayırlısı tabi hepimi
zin gönlündeki olsun inşallah.

MARALCIM

Canım ALLAHIM hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah.

Son düzenleme:

maralcım kızın hayırlı olsun inşallah sana cennet kapılarını aralayan evlatlar olurlar...bir tanede bana nasip etse allahım keşke tüm isteyenlerle birlikte....

X