dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

maralcım kızın hayırlı olsun inşallah sana cennet kapılarını aralayan evlatlar olurlar...bir tanede bana nasip etse allahım keşke tüm isteyenlerle birlikte....

sedacım inşallah seninde bir kızın olur muradına erersin ama benim tezim her zaman işin erkekte bittiği.erkeğin spermleri hızlı ve y ler kuvvetliyse erkek oluyor bebekler.yavaş ve y ler dayanıksızsa kız.yinede bakabileceksek denenmeli3. bebk içimizde kalmasın.

canım 3. hatta 4. çocuğu düşünüyordum herzaman kalabalık ailelere özendim. hani kendime güvensem 4 kızım 3 oğlum olsun demişimdir böle evden çocuk sesi eksik olmasın, şimdi 4 razıydım ama eşim gönülsüz yeter diyor,doğurmakla bitmiyor eşim eğitimi vede şimdiki çocukların daha doyumsuzluklarından şikayetçi istekleri asla bitmez eskiden ihtiyaçlarını gidermekti mevzu şimdi en ii şartlarda büyütülmek istiyor, misal benim 5 yaşında ki kızım yeni lüx bir eve taşınmak istiyor ne zaman güzel lüx bir evin önünden geçsek böle bir eve taşınalım diyor hatta inşallah kızım diyoruz oda başlıyor dua etmeye minicik eleriyle babam para kazansın bizde böle bir eve taşınalım, yani oyuncak dese park dese şu dese bu dese anlarım bizimkinin gözü güzel evde oturmakta daha bu yaşta:)) eşimde anca bunları büyütelim sonra diyor, bende açıkçası ilerki yaşlarda çocuk yapmam doğuramam diye düşünüyorum, olsa olsa evlat edinir ona bakarım öle çok acıyorum ki biz gözümüzden esirgiyoruz en iyisini yapmaya çalışıyoruz evlatlarımız için ki bu her çocuğun hakkı olan anne sevgisini şefkatini tadamıyor kendimde o gücü görürsem ilerki yaşlarda düşüncem bu işte bakalım, herşeyin hayırlısı önümüzde ne olduğunu bizi ne tarafa çekeceğini hayatın bilmiyoruz.

ben daha öncede resmi görünce kesin erkek yorumu yapmıştım tabiy konu sahibi gelince o doğrusunu söyleyecektir, bir arkadaş nub yok demiş bende yukarda gördüğüm şeyi erkek genital organına benzettim ayağa yada kordana benzemiyor, tıpkı erkek nubuna benziyor yinede orkdm gelsin yanılır olsamda benim fikrimce erkek, hayırlısı olsun canım hakkında

benim kızın nubuna çok benzettim bizde aynı haftalarda öğrenmiştik
canımmm yorumun için çok teşekkür ederim kız olursa da erkek olursa da çoook sevineceğiz
ama bizde merak va alışveriş yapmak istioyuz epey de pembişleri aldık doktor atıyorum kız dedi
ama inanmayın dedi de kız galiba
kimi de bu kadar büyük kız nubu olmaz erkeğe dönecek bu kız görüntüsü diyor
bakalım anım mayıs başında kesinleştiririz dedi doktor
mutlaka sizleri de bilgilendireceğim

Bu da benim bebişim... Yükleme işlemini tam olarak bilmediğim için umarım sorun olmaz. Fikirlerinizi bekliyorum

Bebişimin cinsiyetini ben de çok merak ediyorum, yorum yapabilecek olan var mı?

Eklentiler

• $20130408_172351.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 90
orkiiiişşşşş kasım anneleri başladı bacım cinsiyet tahminlerinee bana nezamn bakças bacııııgelemedin sende kaynanan altından döşeklermi serdi altına

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…