dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

ya arkadaslar bir sürü çevrede çocuk isteyipte olamayanlar var ve belkide o annelik duygusunu hiç yaşayamıcak olanlar var bırakın kayınvalide el kim ne derse desin, ne şanslıyızki allah bize bu en güzel duyguyu yaşamayı nasip etti.. allah ım inş hepimizin evladına sağlık sıhat nasip etsin bizlere hayırlı evlatlar versin..

Bebeğim kızmış.ALLAHIM içim yanıyor bu kadar yöntem denedim olamyınca olmuyor ALLAHIM affetsin beni

hayırlısı olsun canım...üzülme ilk çocuğun mu?Allah ım ne verirse hayırlısını versin hepimize..ama gönül istiyor bunu çok iyi biliyorum..gönül sadece ister ALLAH ım ol derse olur..
kaç haftalıktın da dr sana kız dedi.yüzde verdi mi?üzülme canım benim. sanki kesin kızmış gibi yorum yapılmış...kız olma ihtimali daha büyük herhalde bence kızdır.ama sen üzülme sakın bu daha hayırlısııdr belki..benim dr um da konuşmasının sonunda tamadır kız bu deedi ama benim sevincim kursağımda kaldı...ben bi de 15 haftalık gidip sorucam...

kesinlikle katılıyorum
Allah ım dileyen herkesi tez zamanda evlat sahibi yapsın innnşallah...Allah herkese hayırlısını,sağlıklısını versin...

kız ne olduda kürtaj oluyon.kısmetimizden çıktıysa yapacak bişey yok ama durum değişmezmiydi bir 10 haftaya kadar beklesek.çok geçmiş olsun.allah yardımcın olsun bacım.

Kızlaar ben de az önce kontrolden geldim 2li testimizi yaptırdık ense kalınlığımız 1,2mm çıktı çok şükür. Ama doktor cinsiyeti ile ilgili hiç yorum yapmadı zarf attık ama hiç oralı olmadı zaten 2 hafta önceki kontrolümüzde de bir ay sonra söylerim demişti garantici galiba bizim doktor biraz. Bu da yeni resmimiz bi bakar mısınız belki bi fikriniz vardır bebeğimin cinseyeti ile ilgili çatlicam artık valla meraktan

Bebeğim kızmış.ALLAHIM içim yanıyor bu kadar yöntem denedim olamyınca olmuyor ALLAHIM affetsin beni

aslında yöntemlere çok inanmanın şokunu yaşıyosun şu anda.kız da olsa erkek de olsa anası sensin,doğunca hiçbir mutsuzluk kalmayacak.allah sağlık versin.keşke emklerinin karşılığını alsaydın,isteğin olsaydı.bir de onun tadına bakmak güzel olurdu.ben de korkudan gidemiyorum bak öğrenmeye.tepkiler ve yorumlar gerecek yine.napalım kader utansın.biz utanılacak bişey yapmadık.

canim fazla anlamam ama erkek gibi saglicakla kucana almayi nasip etsin RABBIM

ALLAH razı olsun gülüm .sırf kayınvalidem yüzünden böyle oldum.erkek kardeşimin olmayışı da benim erkek bebek sevda mı arttırdı.

yahu ne karışırlar şu kayınvaldeler kayınbabalar yaaa,benimkilerde ilk çocuğumda bozulmuşlardı daha çok..kızdır ne kurban kesecem dediydi kayınbabam..
ne kadar cahilce ben artık batıda da bu erkek çocuk aşkının yaygınlaştığını görüüyorum..sanırım soy devam etsin diye oysaki kızımı oğullarıma değişmem bana bakıyo şunu yapıo bunu yapıo oğlanlar ne yapıo diyen birsürü doğulu tanıyorum.herşeyin hayırlısın ALLAH ım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin innşallah..
umarım bir mucize olur da senin dr un da sık sık duyduğumuz sık sık duyduğumuz dr lardan dr..

evet ALLAH bir kapıyı kapar birini açar.. herşeyde bi hayır vardır.çooooook geçmiş olsun..

maral cım sen kaç haftalıktın?kaçıncıydı senin? ilki kız mı erkek mi?
valla ben dr um yüzde yüz dese de sevinemez halde gibiyim )))acaba o da mı yanılacak diye?...resmini koyarım artık yanılmış mı diye...:)))

benim 16 nın içinde,2 kızım var,buna baktırmadık daha ama 11. haftada kıza benziyo dedi.aslında bana kalsa doğana kadar cinsiyetini öğrenmek istemem.kızsa durmadan teselli edilmek istemiyorum.sinirim bozuluyo.

canim fazla anlamam ama erkek gibi saglicakla kucana almayi nasip etsin RABBIM

Teşekkür ederim canım, ben de anlamam ama burada ki yorumlara bakarak erkek diye yordum. İyi anlayan arkadaşlar sizlerde yorumlarsanız sevinirim.. Allah meleklerimizi korusun..

biz üç kız kardeşiz. halimizden çok memnunuz. erkek kardeş eksikliği hissetmedik. babam elbet erkek çocuğu olsun istemiş, özellikle bende, ben son numarayım ama biz çok hayırlı evlatlar olduk ailemiz için. içim yanıyor demişsiniz durumunuzu bilemem ama dünyada ne dertler ne hastalıklar var. şükredin bence. Allah bebeğinizin bahtını açık etsin. size çevresine hayırlı bir insan olsun inşallah...

cnm, cinsiyeti belirleyen erkektir. kadında (xx) yani kadın kromozomları bulunur. erkekde (xy) yani bir kadın bir erkek kromozumu bulunur. bebek iki kromozomdan olur. senin vereceğin kromozom belli (x). eşin sana (x) verirse kızın (xx) olur, (y) verirse erkek (xy) olur. benim annemin üç kızı var. iki ablamdan 5 yiğenim var, 4'ü erkek, 1'i kız. büyük ablam 2 erkekten sonra kız çocuğu istediği için sırf 3'yü yaptı, Allah gönlüne göre verdi kız oldu. diğer ablamın da 2 tane erkek var. benim ilk bebek, dr. erkek dedi. Allah seninde gönlüne göre versin ama bebişinin cinsiyetinin annenle ya da seninle hiçbir ilgisi yok! kendini suçlama, kayınvaliden kendi oğluna desin ne diyecekse ki, bu tasvip edilecek birşey değil. çünkü bu bir kusur ya da eksiklik değil!!! Allah böyle insanlara akıl, vicdan ihsan etsin...

benim de 2. kızım geliyor kesinleşti 17 haftalık. bacak arasını da gördük. hep umudum vardı en baştan beri yüzdeler hep kızdan yana çıksa da bi tarafım hep erkek bekledi taa ki kesinleşinceye kadar. burukluk oldu tabiki, doktor eğer erkek deseydi havalara uçar zıplaya zıplaya eve döner deli gibi alışveriş yapar herkese de ilan ederdim. ama sessiz ve tepkisiz kaldım isteyen eleştirsin ama duygularım bunlar değiştiremem ya zorla. adetin 16.günü sadece tek ilişki ile hamile kaldım. bebek kesede sağda gözüküyordu, kalp atışları hep yüksekti hiç tatlı yemedim, bulantı kusma çok olmadı belirtilerim bunlardı. hepsi boş sonuç kız. vermeyince mabud neylesin sultan mahmud, vermeyince vermiyor işte maddi durumu iyi olmayanlara bir sürü veriyor, maddi durumu çok iyi olan bizim gibiler havasını alıyor. daha içimi döksem çok şey var da çözüm değil. benim yine kızımın okulundaki erkek çocukları görünce içim gidecek. herkese sağlıklı doğumlar, evlatlar..

benim 16 nın içinde,2 kızım var,buna baktırmadık daha ama 11. haftada kıza benziyo dedi.aslında bana kalsa doğana kadar cinsiyetini öğrenmek istemem.kızsa durmadan teselli edilmek istemiyorum.sinirim bozuluyo.

evet çok haklısın.bi de senin 3.ymüş.bu konuda daha da hassas olman çok doğal.ben de çok hassasım valla.erkeklerin içinde büyüdüm.(ERKEK KARDEŞLERİM)hepsi çok iyi efendi, saygılı çocuklar ama ne iş yaparlar ne yemek yaparlar, her şeyi önlerine isterler.yani her anlamda bi kızkardeş eksikliğini hep duydum hala da duyarım..
teselli edilmekten ziyade umutların kırılması daha kötü bence...her teselli eden kötü niyetli olmayabilir..demek ki ilgi duymuş değer vermiş ki teselli ediyor...ama senin 3. çocukmuş anlayabiliyorum başkalarının hiç düşünmeden söyleyeceği bazı sözler insanı gerebiliyor elbet...

Kizlar bende yorumlatmak istiyorum ama foto koyamiyomiyorum cvp bolumunden koydugumda sorun cikiyo.nasil yukleyebilirim baska turlu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…