Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhabalar!Ben 23 nisan 2019 tarihinde tam 8 gun once hocamiza burun ameliyati oldum.O kadar memnunum ki daha 8.gunum olmasina ragmen.Ameliyat oncesi hocamiz benimle cok ilgilendi gerekli aciklamalari yapti ve ameliyatim basarili gecti.Ameliyat sonrasi hicbir sekilde morluk olmadi agrim sizim olmadi.Ameliyat sonrasinda tampon cikartma ve diger islemlerde de hicbir sekilde agrim olmadi.Sekli tam istedigim gibi oldu.Benim isteklerimi de cok onemsedi ve guzel bir burun yapti kendileri.İyi ki kendilerine guvenmisim....Babam da ameliyat suresince hep yanimdaydi ve su an kendisi de ameliyat olmak istiyor Serdar Hocamiza.Cok cok memnunuz.Ve sunu da belirtiyim ameliyat sonrasi birkac kez disari ciktim ve insanlar burnumdaki bandaji gorunce gelip burnumu kime yaptirdigimi sordu.Cok begendiklerini soylediler.

Merhaba, burnunuzda düzelme oldu mu yoksa sorunlar daha mı ciddi bir hal aldı?

Serdar Ozturk den lutfen lutfen uzak durun. Ben gecen sene kasimda ameliyat oldum ve igrenc korkunc bir burun yapti bana. Hayatim alt ust.. igrenc bir adam isteyenlere resim paylasabilirim.. hayatinizi maf etmeyin bu pislik yuzunden

Serdar Ozturk den lutfen lutfen uzak durun. Ben gecen sene kasimda ameliyat oldum ve igrenc korkunc bir burun yapti bana. Hayatim alt ust.. igrenc bir adam isteyenlere resim paylasabilirim.. hayatinizi maf etmeyin bu pislik yuzunden
Roos Er, senden fotoğraf istedim, neden atmadın? Bir insanı bu şekilde karalayacaksanız kanıtla geleceksiniz. Sizin yüzünüzden Serdar hocamı elemek gibi bir hata yapmadım en azından.

Ben 1 hafta önce Serdar hocama revizyonumu oldum. Kendisini gördüğüm andan itibaren o güveni almıştım zaten, ilk görüşmede 1 saat boyunca benim isteklerimi dinledi ve rahatlattı. Kendisi çok ilgili ve iyi bir cerrah. Henüz tamponlarım yeni alındı ve atelim duruyor ama atelin altından bile beni mutlu edeceğe benziyor burnum, burun deliklerim suratımın her yeri şiş olmasına rağmen şu anda bile aşırı simetrik. Gün gün fotoğraflarımı çekiyorum. İsteyen herkese atabilirim. Atel çıktıktan sonra da forumlarda paylaşacağım zaten. Ben kendisinin çok fazla hastasıyla iletişime geçtim. Çoğunluk da oldukça memnun. Ne hikmetse kötü diyenler fotoğraf atmıyor. İnsanların aklını bulandırmaya hiç hakkınız yok...

Atsana fotoğrafını burnunun kendine güvenin varsa Serdar Öztürk denilen şahıs çoğu insanı mağdur etti Onlardan birisi de benim sallamayın gerçek olun Tekrar söylüyorum at görelim o çok sevgili Serdar Öztürk burnunu!!!

Arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun Keşke buraya bir göz atıp sonra o şahısa ameliyat olsaydın Mahvetti çoğu insanı Benim zamanımda hiç böyle doktor yorumları yoktu Olsa kendimi ateşe atar mıydım? Serdar Öztürk zedelere hoş geldin ne deyim ki başka

Atıyorum canım benim, mesajlarına bakarsan görürsün. Kimseye reklam borcum yok. Revizyondu ve çok memnunum şimdilik, Allah razı olsun hocamdan. Sanki herkes beğenmemek zorunda bu ne ya.

Şimdi gördüm Ben sana ne güzel yorum yapmışım senin attığın kaba mesaja bak özel hesabımdan Ben kimseye çamur atacak kadar işsiz bir insan değilim İlk başta burada bu kadar negatif eleştiri görmüş olsaydım bir kez daha düşünürdüm ameliyat olmayı Ama benim olduğum zaman çok yorum görme gibi bir zaman değildi Sonra sonra insanlar yazdılar Ben de ilk ameliyat olduğum zaman kötü yorum görünce aynı senin gibi savunmuştum o şahısı üzülmüştüm yazık diye Bir arkadaş bana şişlerin insin anlarsın ne demek istediğimizi diye yazmıştı 3 sene dile kolay 3 sene oyaladı indi inecek ne inmesi beter bir hal aldı burnum Ben yine de senin bana göstermiş olduğun kaba davranışa rağmen inş bir daha ameliyat olmak zorunda kalmazsın diyorum İnsanın psikolojisi mahvoluyor Umarım birçok kişiyi rezil eden şahıs sana iyi gelir ne deyim

Kimin kaba yorum yapıp, kimin nasıl cevap verdiği ortada. Bana yalancı muamelesi yapan sizsiniz. ‘’Atsanaaaa burnunuuu atsanaaaa!,, dedikten sonra atınca da ‘’Kim senden burun istediiiii!,, diye kabalaşan da sizsiniz. Doktor çok hatalı olsa da ciddi üslup sorununuz var. Ağlayan bebekler gibisiniz. Derdinizi düzgünce anlatın. Böyle ne ben ciddiye alırım, ne de herhangi bir doktor. Serdar Öztürk babamın oğlu değil. Memnun kaldık yazıyoruz, siz nasıl kalmadığınızı yazıyorsanız. Üstüne üstlük sizin aksinize uygun bir dille. Size de tavsiye ederim, hayatınızda çok şey değiştirir ve haklıyken haksız duruma düşmenizi engeller.

Yorumlar birbirine karışmış zaman geçince haliyle.. Evet size demişim atsanıza diye sizde özelden atmışsınız yan profilden Önden cesaret edemezsiniz çünkü o kişinin ameliyatları hep önde sıkıntılı oluyor Ama ben söylediklerimin arkasındayım burada kaç kişi bana fotoğraf yolladı Kişilik haklarına saygımdan tabii ki size göstermeyeceğim Sadece size şunu söyleyebilirim Açın o şahıs ile ilgili forumları okuyun Siz memnunsanız diyecek bir şey yok UMARIM benim gibi sonradan geçmeyen şişler yamukluk ve pürüzler için sıkıntı yaşamazsınız Üslup olayına gelince cevap veriş tarzınıza ve seçtiğiniz kelimelere bakınca çok üsluplusunuz gerçekten çok!! Şimdi size güle güle Serdar şahsını iyi övmeler ama sonra üzülmezsiniz umarım

Rica etsem bana atar mısınız ? Bende onunla iletisim kurdum ama burdaki yorumlardan sonra korktum

nazli hanim merhaba, burundaki sorun ne ben de serdar hocaya ameliyat olacağım da yorumlardan sonra çok korkmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…