Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhaba arladaşlar yorumları okudukça beni ve zarar görmüş diğer arkadaşları anlamadığınızı anladım. Benim serdar öztürk burnumu yamulttu. Sağ taraftan bir parça fazla alarak sinire dokunmuş. Sağ kanat yukarı bir santim çekti. Gözümle burun kanadı arasında bir çekme mevcut. Gözümü aşağı doğru çekiyor ve ağrı oluyor. Tekrar başka doktora ameliyat oldum fakat çare bulamadım.ne yazık ki düzelmedi. Çok üzgün ve mutsuzum. Depresyona girdim. Hem görüntü olarak hem de sağlık olarak burnum çok kötü. Doktor onun ne yaptığını bile anlayamadı ve çare bulamadı. Görmemi bile etkiliyor. Şimdi söyleyin bana ben ne yapayım. Bazı şeyler o kadar kolay olmuyor dediğiniz gibi. Siz hala burada serdar öztürkü övüp duruyosunuz.
Daha önceki bir yorumda birisi biz memnunuz zarar gören bu foruma girenin 10 kişi civarında olduğunu ve bunun önemli olmadığını söylüyordu. Bakın sizde hiç Allah korkusu yok mu hiç mi vicdanınz yok ya da insanlara olan saygınız. Allahım diyorum nasıl birer yaratıksınız. zaten buraya girerek sizlere inanarak gittim kendisine. Bir kişiye bile böyle bir zarar verilse ben utanırım o insandan ve hala övüp reklam yapmam. Bu yorumları yapıp zarar gördüğümüz halde bizlere inanmayıp bir de laf atıp 10 kişiyi değersiz kılanlar Allah öyle bir ceza versin ki size önce bir canlının da çok önemli olduğunu öğrenin hem de siz bizden beter olun. Bu yorumunuz bana çok koydu. Allaha havale ediyorum sizin gibileri.

Bir kişinin bile zarar görmesi önemlidir. İnsan hayatını bu kadar basite almanız çok yanlış yorumum sizin gibilere

Memnun olan bir hasta bir yorum yazar iki yorum yazar bir kaç kişiye yardımcı olur ben sizi anlayamadım tüm ömrünüzü burada serdar öztürkü överekmi geçiriyosunuz. Kaç yıldır burada onu durmadan övüp reklam yapıyosunuz. Sizin gibiler yüzünden bu zarar görenler siz çok büyük ahlar aldınız. Bunu hiç unutmayın.

Merhaba Kızlar
Ben bir yıl önce Serdar Hocaya ameliyat oldum.Ben de burdan okuduklarımla gitmiştim ve fazla bir araştırma yapamamiştim.Ameliyattan sonraki kısmı anlatayım.ılk uc gun tanınmaz haldeydım cok fazla şişim ve morlugum oldu.Bılmiyorum hocanın kullandıgı teknıkten mı yoksa benım bunyemden mı kaynaklıydı veya her ıkısıde Etkılıydı.Hoca ameliyat oncesi ve sonrasindaki bir iki gun cok ilgili olacak fakat zaman gectikce sisleriniz inmedikce burun ucunuzdaki asimetriklik gecmeyince hoca mukemmel olacagini soylemeye devam edecektir sizi pohpohlayacak konusmaniza bile firsat vermeyecektir.Ben mukemmel bir burun istemiyorum yuzume uygun dogal ,asimetrik durmayan ,normal bir burun istiyorum.Bir yil gecti nerde o Burun ? Yazacak cok sey var ama sorunlar hep ayni zaten diger arkdslar da benimle ayni sorunu yasamis ve bahsetmis burda.Bence bir kez daha dusunun doktorunuzu iyi arastrin acele etmeyin derim.estetik yonu disinda icinde de sorunlar var benim burnumun suanda ve ben simdi revizyon icin doktor arayisindayim.hem manevi hem maddi yipratiyor bu sureç.

Ben estetik için gittim kendisine içinde deviasyon ve et oldugunu da soyledı.onları duzeltmiş amelıyatta ama amelıyattan sonra sol taraftan nefes alma problemim oluyor.henuz baska bir doktora gostermedım burnumu bılmıyorum o yuzden ne gıbı problemler var iç tarafta.dısı da asımetrık ve yamuk duruyor onden bakınca.

Internet uzerınden baska bır doktorla gorustum burnumun fotografını yolladım dış goruntusu ıcın.lokal anestezıyle asımetrıklıgı duzeltebılır mısınız dedım.lokalle olmaz kıkırdak destegı gerekebılır sızın burnunuza dedi.Bılmıyorum suan doktor arastırıyorum ve bıraz daha bekleyecegım.işini tıcarete cevırmeyen alanında ıyı bır doktor bulurum umarım.

Arkadaşlar bende serdar hocaya oldum 3 ay oldu hiç memnun değilim hatta çok bile Üzgünüm hala korkunç görünüyor um şiş inmedi yada ben şiş zannediyorum egrilik var kemer iyi torpulenmemis görüntü ve duygularım berbat arkadaşın biri yazmış kısmen katılıyorum ona ilgi yok hep pohpohlayip ağzına bir parmak balla geri yolluyorum hoca konusturayim olumsuz şeyleri kabul dahi etmiyor bende pismanim

Arkada

Ben Serdar Özturk e ameliyat olduktan sonra bu platforma gırıp hiç bakmamiştim 11. Ayıma kadar son bır aydır takıp ettım ve yorumları okudum daha once yazdıgım gıbı suan 1 yıl oldu yorum yapmayı dusunmuyordum sorunlarımı hocaya soyluyordum ama burayı da okuyunca benım gıbı sorun yasayan hatta aynı sorunları yasayan arkadasları gordum bır de yemeyıp içmeyip doktoru savunanları.getcekten memnun olanlar da var tabi onların adına mutluyum.Ben burdan okuyup gıtmıstım doktora bıraz aceleye geldı tabi doktorun ıkna kabıleyetı de etkılıydı.zaten burun estetıgı olmak ısteyen cogu arkads bnm gıbı cok korkuyor amelıyattan ve doktorun verdıgı guvenle tamm dıyorsunuz ıkı gun ıcınde amelıyat olmus bıtmıs tamponlar alınmıs ne ara ben amelıyat oldum dıyorsunuz.sorunlar bundan sınra baslıyor....tabi şişlıkler olacak bu cok normal ama 1 yıl sonunda hala genıs yamuk asımetrık bır burnunuz olunca cok uzuluyorsunuz.bana eskı burnumun daha ıyı oldugunu soyleyenler bıle oldu fotograflarda burnumu hıc begenmıyorum ozellıkle on taraftan.herkes dıgallıgımın bozuldugunu soyluyor tuhaf bır burun yuzumun ortasında :/ :/

Bugun kbb doktoruna gıdıp burnumun içini gosterdım tıkanıklık için.içinin ıyı oldugunu soyledı herhangı bır sorun yokmus içinde tıkanıklık zaman zaman olur dedi.Bu içimi rahatlattı.

Merhaba bende serdar ünlü ye ameliyat olmayi dusunuyorum. Simdi nasil peki memnunmusunuz

Gecmis olsun oncelikle dr serdar ünlü muydu

Arkadaşlar
Son zamanlarda bu “doktora” ameliyat olan veya ön görüşmesi süren birisi oldumu veya hukuki bir ilerleme gerçekleşdimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…