Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Canım ben de çok memnunum doktorumuzdan iyi yazınca nedense reklam oluyor kötü şeylerin yazılacağı kadar iyi şeylerin de yazılması gerektiğine inanıyorum. Evet, Serdar Bey'e ameliyat oldum ve çokta memnunum işinin hakkını verdi. Bugün yaklaşık 9-10 aydır gormedigim spor egitmenimle karşılaştım ve cok daha guzel olduğumu, burnumun çok yakistigini, iyiki yaptirdigimi, yanaklarimin daha bi dolgun göründüğünü söylediğinde çok mutlu olmuştum. Dışardan bu tarz olumlu geri bildirimler almak cidden çok hoş. Sizin de burada öncesi sonrası fotoğraf atabileceginizi söylemeniz durustlugunuzu gosterir

Merhaba, gerçekten ben de anlamıyorum, bizler fotoğraflarımızı öncesi ve sonrası şeklinde hep paylaştık. Olumlu duygularımızı insanlarla paylaşmak neden reklam olarak kabul ediliyor anlamadı. Zaten forumun genelinde mutsuzluk yaşayan toplam insan sayısı 10 bile değil. Oysaki hoca hergün ameliyat yapan birisi. Eminim ki mutlu olanlar dönüp yazmıyorlar bile , sadece şikayeti olanlar yazıyor. Bu da insanların korku ve kuşkularını artırıyor.

Ben insanların olumlu ya da olumsuz etkilenmemelerini ve hocayla mutlaka görüşmelerini ve ondan sonra karar vermelerini tavsiye ederim.

canım senin için çok üzüldüm ama aynı zamanda da çok merak ettim bu kadar beddua edecek kadar bu doktor ne yaptı size merakımı maruz görün özelden bir fotoğraf gönderebilirmisiniz gönderizseniz çok mutlu olurum sevgilerimle

Son düzenleyen: Moderatör:
canlarım
neden buralarda veryansın ediyorsunuz serdar hoca beğenmediğiniz yerleri ücretsiz düzeltiyor ve istediğiniz gibi oluyor eğer burun ucunuz zamanla inmediyse kendisi indirir çünki benimle görüşmesinde bu garantiyi verdi.burun açısının kontrolü bizde zaman içinde inecek sizin beğenmediğiniz açıda kalırsa indiririm demişti.bence kendisiyle bi görüşseniz indirir belki sizde ikinci ameliyat için para bulmak zorunda kalmazsınız her kese iyi günlr sevgiler

canım cok geçmiş olsun yazdıklarını okudum.cok üzüldüm.doktorlarında iyiside var kötüsüde var birazda şans meselese ama en önemlisi bence iyi araştırmak olmadan önce hastalarıyla konuşmak sen buraya keşke önceden girip araştırsaydın.ama olan olmuş tabi kolay değil insan bir ümitle hayallerle gidiyor.sonucunda tabiyki iyi olmasını istiyor. seni cok iyi anlıyorum.cünki bende ameliyat oldum.şükürler olsun sonuç iyi inşallah seninde maddi durumun düzelirde 2.ameliyatını olursun daha iyi ve güzel burna sahip olursun cok gecmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Herşey tamam da ;

aykabatasse
alestagirl

bu ek 2 üyeliğiniz nedir ? Şifremi unuttum öyle aldım deseniz anlayacağım da onda da aynı anda 3 hesabı kullanmışsınız.

Herşey tamam da ;

aykabatasse
alestagirl

bu ek 2 üyeliğiniz nedir ? Şifremi unuttum öyle aldım deseniz anlayacağım da onda da aynı anda 3 hesabı kullanmışsınız.

Oha rezalet!
Cidden Reklam amaciyla yazanlari anlayamiyorum, ben de gayet memnunum ama simdi bana kimse inanmamak zorunda mi??? Böyle Reklam amaciyla övüp övüp duranlar yüzünden? Cokkk yazik gercekten.

Reklam yapmiyor doktor, reklama ihtiyaci yok deniyor fakat böyle birsürü fake hesaplarla övgü yazilacagina her yere pankart assin her Diziden sonra reklam olarak ciksin daha mantikli.

Ben Serdar beye ameliyat oldum ve tekrar diyorum gayet memnunum, fakat böyle arkasinda durulmayan reklam amacli yorumlara karsiyim. Pes...

ya hakikaten yazık canım katılıyorum sana bambi şimdi kim gercekten memnun kim şikayetci illa bunu anlamak için araştrmak foto görmemiz mi lazım insanlara güven denen bişey bırakmadınız sagolun şimdi bnde memnunum desem bi sen bilceksin oda fotolarımı seninle sürekli paylastıgım için

Tetu benimle de paylaşmıştn Reklam amaçlı yazılanları ben de gerçekten onaylamiyorum. Biz memnunuz ama şimdi bize guvenilecek mi? Cidden insanlara güven kalmamış iyiki ameliyat olmadan önce burayı okumamisim diyorum olumsuz reklamlar beni etkilerdi. En iyisi mi burda yazılanlara çokta riayet etmeden doktor ile yüz yüze görüşme sağlamak. Kimse sizi olumlu ya da olumsuz anlamda etkilemesine. Nisan itibariyle 9. ay kontrolüne gideceğim şu an her şey yolunda sonuçlarımı yazarım

Kim ne derse desin ben de çok ama çok memnunum Serdar beyin yaptığı ameliyattan. Zaten pek çok kişiyle de daha önce fotoğraflarımı paylaşmıştım. Allah Razı olsun diyorum, hep dua ediyorum.

Kim ne derse desin ben de çok ama çok memnunum Serdar beyin yaptığı ameliyattan. Zaten pek çok kişiyle de daha önce fotoğraflarımı paylaşmıştım. Allah Razı olsun diyorum, hep dua ediyorum.
Arkadaşlar burada ki Eylulce kim hiç düşündünüz mü yıllardır serdar beyi öven ksii yanında çalıştığı yardımcısı. .. evet foto paylaştınız elinizdeki olan fotoları biliyoruz hocam neden insanların duygularıyla oynuyorsunuz. Ben yaptırdım serda hocaya 1 yıl oldu keşke başka doktora yaptirsaydim artık ne aynaya bakıyorum ne sokağan çıkmak istiyorum tüm yaşama şevkim gitti resmen... size ne diyim sevgili hocam ne diyim siz anca burdan insanları kandırıp duygularıyla oynayın....

niye övebilir ben buraya üyeyim sürekli girip yorumda yapıyorum yorumda okuyorum oda aktif üye demekki bnde memnunum oyzden bende baska çalışanıyım arkadaslar

EylulceE sadece ve sadece Serdar Öztürk le ilgili yorum yapmış senelerce. Burada gerçek hesapları bir inceleyin, mutlaka 1.2. aylarında burunlarıyla sorun yaşayıp soru soran, yardım ve tavsiye isteyen hesaplara şahit olursunuz. Ama bu hesap reklam amaçlı oluşturulmuş, ama güzel devam ettirmiş yazdıklarını tebrik ederim :) EYYY ADMINLER TEKRAR SESLENİYORUM, BU BAŞLIKTA YİNE SAHTE HESAP VARDIR. !!!

hanımefendi geçen hafta sahte hesap olduğu ortay çıkan kişiye de mesaj yazmış, özelden fotoğraflarını gördüğünü iddia etmiş, yahu ayıptır günahtır. şu yapılanlar kul hakkıdır.

Elif hanım

Evet siz kendi kafanıza göre yorum yapıyorsunuz. Biz de memnun olan hastalar olarak yazıyoruz. Rastgele desteksiz de bir yorum yapmışsınız, hocanın sekreterini ya hiç görmediniz ya da art niyetlisiniz. Tabii ki memnun olanlar da olmayanlar da yorum yapacaklar. Bir de sizin gerçek olduğunuza inanabilmemiz açısından sizin fotoğraflarınızı görebilsek çok iyi olurdu. Benim haberleştiğim ve muayene esnasında buluştuğumuz görüştüğümüz hastalar da oldu. Özelden haberleşip sizinle de görüşmeye hazırım, en azından söylediklerinizin ne kadar doğru olmadığını anlamanız açısından.

Zaten sizinki daha yeni alınmış bir hesap. Editör incelerse sizin başka isimlerle belki de aynı kişi olduğunuzu anlayacaktır. Asıl sizin hakkınızda suç duyurusu yapmak gerekir elifelif123.. EDİTÖR ün dikkatine .

Arkadaşlar buradaki hesaplar beni ilgilendirmiyo. Ben şişe pişman olarak bir kaç tavsiye veriyorum keşke zamanı geri alma imkanım olsaydı da serdar öztürk e yaptirmasaydim çok iyi araştırarak yaptırın bu işin geri dönüşü olmuyo. Doktor parasını almaya bakıyo alınca da artık zaten sizinle ilgiLenmiyor. Siz ister memnun olun ister olmayın benim burnum o kadar dik ki domuz burnu gibı aynı ki ameliyattan önce doğal ve kalkik olmasın diye konuşmuştuk . Yasama şevkim düştü her şey yerle bir şimdi eskisinden de çok takik oldum. Serdar öztürke yaptıranlar şuan okurken beni anlar zaten. Henüz yaptırmamis olanlara asla tavsiye etmem kim domuz burnuyla gezmek ister? Şuan bunu ağlayarak yazdım o kadar çok güvenerek serdar öztürke yaptirmistim ki şimdi her şey param parça. ..

burun cok kalkık oldugunda 2.ayda indirebiliyo size böyle birsey yapmadımı bende sikil var hala 4. Ayım bn kalkıklgını norml buldgm için aldrmadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…