Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Bildiğim bir muhit zaten küçük sayılır buralar ilçedeyim ama buradaki evler hep yurtdışında
Bugün gelenlerin olduğu tarafta ileri yaş teyzeler var yalnız yaşıyormuş hepsi eşi intihar etmiş yalnız yaşayan biri varmış öğrendiğim kadarıyla sorunlu biri onun evinin oradan geçiyoruz okula yada başka bir yere giderken o biraz can sıkıcı benim için
Dedikodudur abartıdır belki nane, belki iyi biridir. Hem öyle bile olsa sana ne zararı olacak ki? Apartmanda yaşayıp, birbirini sevmeden oturanlar var, sizin aynı bina bile değilmiş🤔
Kocam motor kulanma dedi dinlermiyim hayır çok güzel çünkü ❤️
Bana korkutucu, tehlikeli gibi geliyor hep. Belki sürmeyi bilsem öyle gelmeyecek. 🙃

Dedikodudur abartıdır belki nane, belki iyi biridir. Hem öyle bile olsa sana ne zararı olacak ki? Apartmanda yaşayıp, birbirini sevmeden oturanlar var, sizin aynı bina bile değilmiş🤔
Yok canım şişeleri bizim evin bahçe duvarına doğru yolun karşısına atıyor bütün komşularla da sorunluymus 2 sene sonra gelmiş bu eve bu yaz yani karısı ölünce

Ben de kadın sandım komşuyu. Kötü komşu çekilmiyor, Allah kolaylık versin 🤲
Yok kadıncağız intihar etmişti haberlere çıktıydı kocası tutuklandı diye oradan biliyorum adamı hiç görmedik aslında gece gelip sabah gidiyor arabası ile
bahçe duvarına ek panel cit yaptıracağız Öyle kendimi daha iyi hissederim

X