Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

nazli hanim merhaba, burundaki sorun ne ben de serdar hocaya ameliyat olacağım da yorumlardan sonra çok korkmaya başladım
Ben onun üzerine başka doktora revizyon oldum O şahsın mahvettiği burnumu düzeltmeye çalışıyorum Yeni gördüm umarım geç kalmadım Lütfen ama lütfen ameliyat olmayın bakın özelden bile yazan olmuş bana Ameliyat olmuş kötü halde kaç kişi yazdı öyle Savunanlara inanmayın lütfen ben özelden sadece burnumu o halini atacağım size umarım vazgeçip pişman olmazsınız

Ben onun üzerine başka doktora revizyon oldum O şahsın mahvettiği burnumu düzeltmeye çalışıyorum Yeni gördüm umarım geç kalmadım Lütfen ama lütfen ameliyat olmayın bakın özelden bile yazan olmuş bana Ameliyat olmuş kötü halde kaç kişi yazdı öyle Savunanlara inanmayın lütfen ben özelden sadece burnumu o halini atacağım size umarım vazgeçip pişman olmazsınız
Merak ettim atar mısın resim bende revizyon oldum . Ama başka doktora çok memnunum şuan 8 . Günüm .

Ankara varken istanbul çok saçma.
aynen öyle :KK14: forumu hatmettim resmen ama hala kafamda net birşey yok. ankara'damısın sende? istanbul'da ameliyat olmak da geliyor aklıma ama ameliyat sonrası evimde dinlenmek varken otelde bir hafta beklemek zorunda olmak düşündürüyor beni. hatta belki beklemem gereken süre bir haftadan da uzun sürebilir:KK53:

anladım bende bir görüşmeye gidersem iyi olcak. serdar bey güven uyandırdı bende nedense. ben de burnumda profildeki kemerden çok burun ucumun büyüklüğüne takmış durumdayım. methedilen bazı doktorların profilden başarılı ama burun ucunda o kadar da başarılı olmadığını gördüm. o yüzden karar vermek çok zor. umarım memnun kalırsın.
Bende burun ucu oldum:) yani revizyon. Diğerlerinden daha zor revizyon ameliyatları . Yanı öyle dediler ama ben baya rahat geçirdim . Hiç morarmadım ilginç yani .

Hayır canım yazmissin ya o nedenle merak ettim . O doktor yapmadı revizyon zor . Bazen eğrilik burun derisinin kalınlığından ödem atılamamasindan olabiliyormus .
Serdar öztürk 'ün yaptığı daha doğrusu mahvettiği burnumu atıyorum size o zaman hak verirsiniz Allahtan ona ameliyat olmamışsınız Benim sadece sıkıntım burun ucunda olmasına rağmen onu bile yapamadı 2015 yılında oldum inanın bilsem bu kadar milleti rezil ettiğini olmazdım o zamanlar bu kadar sosyal medyada yorum yoktu Şimdi elimden geldiğince uyarmaya çalışıyorum ki insanlar benim gibi rezil olmasın O insan prof diye gittim ama alakası yok inanın Ve sıkıntılar hep aynı Kaç kişi ile görüştüm özelden hep aynı problemler Siz siz olun sadece burun değil hiçbir ameliyat için onu tercih etmeyin

Serdar öztürk 'ün yaptığı daha doğrusu mahvettiği burnumu atıyorum size o zaman hak verirsiniz Allahtan ona ameliyat olmamışsınız Benim sadece sıkıntım burun ucunda olmasına rağmen onu bile yapamadı 2015 yılında oldum inanın bilsem bu kadar milleti rezil ettiğini olmazdım o zamanlar bu kadar sosyal medyada yorum yoktu Şimdi elimden geldiğince uyarmaya çalışıyorum ki insanlar benim gibi rezil olmasın O insan prof diye gittim ama alakası yok inanın Ve sıkıntılar hep aynı Kaç kişi ile görüştüm özelden hep aynı problemler Siz siz olun sadece burun değil hiçbir ameliyat için onu tercih etmeyin
Yok kuzum ben ona ameliyat olmadım . Benim doktorum 6 7 yil önce ameliyat etmişti . Zamanla ve darbe ile burnum ucu uzadı . Ve yamuldu . Isının arkasında olduğu için gittim taylan hocaya tekrar .Burun ucu ve hafif eğrilik vardı . Halloldu şükür. Bence de haklisin kesinlikle araştırma yapılmadan olmaz. .

Anladım çok geçmiş olsun İnş şimdi istediğiniz gibi sonuçlanır Tabii doktor yaptığı işin arkasında durmalı gerçekten doktorsa O zat genelde para olarak görüyor insanları hasta olarak değil Buradan kaç kişi yazdı özelden bir bilseniz daha bugün bile gördüm birisi 2 küsür ay önce olmuş çok üzüldüm Keşke buraya bir baksaydınız dedim

Dediğim gibi ben ameliyat olduğumda böyle sosyal medyada baktım ama kimse bir şey paylaşmıyordu Ne zaman ki ameliyatımı oldum 1 sene sonra millet yazmaya başladı Zaten eski gönderilere bakarsanız dediğim tarihlerde başlıyor bu şahsın rezil ettiği insanlar Çok haklısınız ama işte Prof. diye gittik zaten burun ucu bozulmasın tamamı dedim resmen yamulmuş bir burunla kalakaldım Şimdi her yerde doktorlar ile ilgili bilgiler ve yorumlar var şükür

Dediğim gibi ben ameliyat olduğumda böyle sosyal medyada baktım ama kimse bir şey paylaşmıyordu Ne zaman ki ameliyatımı oldum 1 sene sonra millet yazmaya başladı Zaten eski gönderilere bakarsanız dediğim tarihlerde başlıyor bu şahsın rezil ettiği insanlar Çok haklısınız ama işte Prof. diye gittik zaten burun ucu bozulmasın tamamı dedim resmen yamulmuş bir burunla kalakaldım Şimdi her yerde doktorlar ile ilgili bilgiler ve yorumlar var şükür
kuzum peki kabul etmedi mi eğri yaptığı burnu düzeltmeyi? ya da ücreti isteseydin. Bu nedir böyle ya? insanız sonuçta. kızlar peki biz kime gideceğiz bu Ankara’da :KK43:(((

Kabul eder mi o bir PROF tabii sonra kabul etti baktı ki ben rahatsız oluyorum Ama nasıl kabul etti biliyor musunuz Revizyon kendi hatası olmasına rağmen ücret isteyerek Ben kabul etmedim tabii ama ailem kendi biliyordur nerede ne hata yaptığını dediler keşke dinlemeseydim Tekrar ücretle ameliyata girdim sonuç koskoca bir yalan aynı burunla kalakaldım Sonra anladım oyalıyor hem sağlığımdan hem psikolojim bozuldu hem de param gitti Ankara'da bir daha ameliyat olmayacağım dedim ve şehir dışında revizyon oldum Söyleyeceğim tek söz Allah onun yaptıklarını burnundan fitil fitil getirsin Mahvettiği insanlar o kadar çok ki Ahları yakasını bırakmasın inş

Serdar Ozturk den lutfen lutfen uzak durun. Ben gecen sene kasimda ameliyat oldum ve igrenc korkunc bir burun yapti bana. Hayatim alt ust.. igrenc bir adam isteyenlere resim paylasabilirim.. hayatinizi maf etmeyin bu pislik yuzunden
Instagramda cok guzel burunlar var ama siz mi begenmediniz acaba keske burnunuzunnresmini atsaniz

arkadaşlar merhaba ben yeni ameliyat oldum şu anlık bir problem yok gibi duruyor lütfen özellikle kötü yorumlar burunlarınızı özelden atabilir misiniz bu kadar kötü yorum olmasına çok şaşırdım

Kabul eder mi o bir PROF tabii sonra kabul etti baktı ki ben rahatsız oluyorum Ama nasıl kabul etti biliyor musunuz Revizyon kendi hatası olmasına rağmen ücret isteyerek Ben kabul etmedim tabii ama ailem kendi biliyordur nerede ne hata yaptığını dediler keşke dinlemeseydim Tekrar ücretle ameliyata girdim sonuç koskoca bir yalan aynı burunla kalakaldım Sonra anladım oyalıyor hem sağlığımdan hem psikolojim bozuldu hem de param gitti Ankara'da bir daha ameliyat olmayacağım dedim ve şehir dışında revizyon oldum Söyleyeceğim tek söz Allah onun yaptıklarını burnundan fitil fitil getirsin Mahvettiği insanlar o kadar çok ki Ahları yakasını bırakmasın inş

merhaba fotoğraf atar mısınız özelden

Merhabalar!Ben 23 nisan 2019 tarihinde tam 8 gun once hocamiza burun ameliyati oldum.O kadar memnunum ki daha 8.gunum olmasina ragmen.Ameliyat oncesi hocamiz benimle cok ilgilendi gerekli aciklamalari yapti ve ameliyatim basarili gecti.Ameliyat sonrasi hicbir sekilde morluk olmadi agrim sizim olmadi.Ameliyat sonrasinda tampon cikartma ve diger islemlerde de hicbir sekilde agrim olmadi.Sekli tam istedigim gibi oldu.Benim isteklerimi de cok onemsedi ve guzel bir burun yapti kendileri.İyi ki kendilerine guvenmisim....Babam da ameliyat suresince hep yanimdaydi ve su an kendisi de ameliyat olmak istiyor Serdar Hocamiza.Cok cok memnunuz.Ve sunu da belirtiyim ameliyat sonrasi birkac kez disari ciktim ve insanlar burnumdaki bandaji gorunce gelip burnumu kime yaptirdigimi sordu.Cok begendiklerini soylediler.

merhaba bende ameliyat oldum özelden fotoğraf atabilr misinz

X