Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ameliyat öncesi doktor arayışında iken ben de Serdar Öztürk le görüşmüştüm. İlgili güler yüzlü gerçekten de. Ama fazlasıyla ikna kabiliyetine sahip. Ofisinden çıkarken ben bu adama ameliyat olmalıyım düşüncesi içerisindeydim. O denli sarhoş etmişti beni konuşmaları. Sonra dediklerini hatırladım iyice. Sabah iki ameliyatım vardı dedi, ameliyat sonrası resimleri gösterdi. Genelde 45 dakika-1 saat sürer benim ameliyatlarım dedi. Eve gelince hiç aklıma yatmadı bu dedikleri. Bir doktorun sabahtan öğlene kadar iki ameliyat yapma becerisi kusura bakmayın kızlar ama bana etik gelmedi. Burun bu neticede. Nefes alma, simetrik görünme kabileyetlerini sorunsuz yerine getirmeli. Buradan olumlu olumsuz bir çok yorum gördüm ama reklam kokan yazılar o kadar fazla ki. Bence profosyenel bir ekip var ortada. Üyelik alıp doktorla ilgili hemen hemen her başlığa övgü dolu yorumlar yapıyolar. Kendisinin bir doktor olması nedeniyle saygım sonsuzdur lakin reklam uğruna sekreterlerine falan üye hesabı açtırıp övgü dolu yorumlar yazdırıyorsa gerçekten çok yazık. Ki ben de forum üzerinden kendisinden haberdar olup görüşmeye gitmiştim. Kendisiyle görüştüğümde de beni nerden buldunuz tarzında sorular sormuştu. Memnun olan hastası vardır olmayan hastası vardır, hepsine geçmiş olsundur. Reklam olmaksızın doktorlarla ve süreçle ilgili ''gerçek '' yorumların hep olması dileğiyle

herkese merhabalar
doktor hakkında iyi şeyler yazınca reklam oluyo,kötü yazınca karalama oluyor ne hep şikayetlarimi yazmak lazım memnuniyetleride yazmak gerekmezmi başka bir doktor benim burnumu berbet etmişti adam düzelti allah razı olsun şimdi bunu yazmayayımmı? üstelik ben sekreteri falanda değilim herkesin kötüleri dumaya hakkı olduğu kadar iyileride duymaya hakkı var.üstlik dr.ameliyatlarını 1,5saatte yaptığını söyler bazı arkadaşlar iyi anlamamışlar dr.iyi dinlemek gerek diye düşünüyorum herkese bol şanslar dilerim inş.herkes memnun ve mutlu olur sevgilerimle

Burnum berbat durumda. Az önce bir doktorla görüşmem vardı. Ne yazık ki kulağımdan belki de kaburgamdan parça alınması gerekiyormuş. Burun sırtımı çok fazla oymuş. Burun yanlarını da asimetrik bırakmış. İçeride düz olması gereken bölüm parçalı kırıklı duruyor. Nefesim berbat. Burnum çökmüş. Ben Serdar Öztürke hakkımı helal etmiyorum. Onu Allaha havale ettim. Şimdi kredi çekip revizyon olacağım. Bana verdiği maddi zararı geçtim. Ameliyattan beri yaşadığımı dilerim misliyle yaşasın. Genç kızlara sesleniyorum. Sakın onun gereksiz özgüvenine kanıp ona burnunuzu elletmeyin. Kendini övmesine inanmayın. Çalıştığı hastaneden de bir araştırın. Zaten oradaki çalışanlar da size gerekeni söylüyor. Bundan sonra onunla yasal yoldan görüşeceğim.

ben özelden foto istemştim sizden ama merak ettim bukadar şikayetnz oldugu için
Ben insan içine çıkamıyorum inanın. Resim paylaşmak istemem zira 1 yılı geçti akrabalarımla bile görüşemedim burnum yüzünden. Karşımdakinin kim olduğunu bilmeden fotoraf gönderemem ama Muayenehanede biraz oturup ameliyat olmuş hastaları incelemeniz yeterli. (ilk randevuda ameliyat olmuş hastalarla hiç karşılaşmadım. Ameliyattan sonra hep aynı tarihlerde ameliyat olmuş olanlarla aynı saatlere denk geldim. Randevusuz gidip oturun orada gelenleri inceleyin. Siz ameliyat oldunuz mu karar aşamasındamısınız bilmiyorum. İnşallah karar aşamasındasınızdır. İyi araştırın. Başka doktorlarada gdip danışın.

Ben oldum 2 ay oldu ufak tefek şişlklerim dısında sorunum yok
Çok sevindim mutlu olmanıza. Hiç bir doktorun hastasını mutsuz etmek istemeyeceğine eminim. İnşallah hiçbir sorun yaşamazsınız. Belki de benim şanssızlığımdır. Ne yazık ki revizyon olmak zorundayım. Şimdi de yeniden doktor arayışındayım. Bu defa çok çok sıkı bir araştırma yapacağım. Benim yaşadığımı yaşayanlar varsa lütfen bana doktor ismi versinler. Görüştüğüm isimler var ama hangisi daha iyi nasıl bilebiliriz. Yaşayarak öğrenmeye artık maddi manevi dermanım kalmadı.

Tekrar merhaba

Fotoğraflarımı özelden göndermiştim. Ulaşamadıysa tekrar gönderebilirim. Bazıları siz doktoru hep övüyorsunuz diye Tenkit ediyor ama memnun olunca tabii ki yazıyorum ve fotoğraflarımı da bugüne kadar insanlarla paylaştım. Eminim ki hocanın mutlu olan bir dolu hastası var ve kimse dönüp buralarda yazmıyor. Mutsuz olanların çok ama çok az olduğu forumdan anlaşılabiliyor. Bazıları da zarar vermek için feyk adresler ile yazıyorlar sanki. Sanırım bunlardan biri de Ada-melek ki diğer arkadaşlar deşifre etmişler yukarıdaki yazılardan okuduğum kadarıyla. Kimsenin burada yazılanlardan olumlu ya da olumsuz etkilenmesini istemem. Yazdıklarımız sadece kendi görüşlerimiz. Doğru olan hocayla görüşüp karar vermektir. Ben yine serdar Hoca'yı tavsiye etmeye devam edeceğim. Ay sonunda bir başka arkadaşım daha ameliyat olacak, bizzat hocaya kendim götürdüm. Umarım o da mutlu olur. Sağlıcakla kalın.
Mesajınızı yeni gördüm eylülce tabii hemen atıyorum fotograflarımı insanlar reklam demeye devam etsin ben adımı soyadimi uyeligime yazmışım isteyenler hocanın muayenehanesinde gidip öncesi ve sonrası fotoma bakabilirler. Ben de ada melek ile fotolarimi paylaşmıştm şimdi de kendi yalanciligi ortaya çıkınca nasıl da ortadan kayboldu. Sizin de dediginiz gibi burdan Yazdıklarımız sadece kendi görüşlerimiz siz burayı onyargilara kapılmadan okuyun ve doktorla görüşüp kendiniz karar verin kimsenin sizi etkilemesine izin vermeyin bizim dahi her ne kadar memnun kalsakta kendi kararınızı kendiniz verin. Ben yine de memnuniyetimi her zaman dile getireceğim evet gerçekten iyiki Serdar Bey'i tercih etmişim! Siz de saglikcakla kalın

Ben insan içine çıkamıyorum inanın. Resim paylaşmak istemem zira 1 yılı geçti akrabalarımla bile görüşemedim burnum yüzünden. Karşımdakinin kim olduğunu bilmeden fotoraf gönderemem ama Muayenehanede biraz oturup ameliyat olmuş hastaları incelemeniz yeterli. (ilk randevuda ameliyat olmuş hastalarla hiç karşılaşmadım. Ameliyattan sonra hep aynı tarihlerde ameliyat olmuş olanlarla aynı saatlere denk geldim. Randevusuz gidip oturun orada gelenleri inceleyin. Siz ameliyat oldunuz mu karar aşamasındamısınız bilmiyorum. İnşallah karar aşamasındasınızdır. İyi araştırın. Başka doktorlarada gdip danışın.
Unutsem, bu forumda yazan pek çok insan ve ben fotoğraflarımızı paylaşıyoruzda bir tek sen mi paylaşamıyorsun. Bence bu Forumdaki en inanılmaz gerçek dışı ve başka doktorların görevlendirdiği kişi sen olabilirsin. Aklı BAŞINDA biri senin Söylediklerine zaten inanmaz. Neden hocaya çamur atmaya çalıştığını bilmiyorum belki sen bir doktorun sekreteri falan olabilirsin. Serdar hoca hem çalıştığı hastanede hem de camia da çok sevilen ve sayılan biri. Seni de Allah a havale ediyoruz. Aslında fotoğrafını paylaşamayan bir kişinin de burada yazması pek etik değil.

Unutsem, bu forumda yazan pek çok insan ve ben fotoğraflarımızı paylaşıyoruzda bir tek sen mi paylaşamıyorsun. Bence bu Forumdaki en inanılmaz gerçek dışı ve başka doktorların görevlendirdiği kişi sen olabilirsin. Aklı BAŞINDA biri senin Söylediklerine zaten inanmaz. Neden hocaya çamur atmaya çalıştığını bilmiyorum belki sen bir doktorun sekreteri falan olabilirsin. Serdar hoca hem çalıştığı hastanede hem de camia da çok sevilen ve sayılan biri. Seni de Allah a havale ediyoruz. Aslında fotoğrafını paylaşamayan bir kişinin de burada yazması pek etik değil.
Güzel bir burun olsaydı zaten memnuniyetle fooğraf paylaşırdım. Ben yakınlarıma karşısına çıkmıyorken tanımadığım insanlarla paylaşabilir miyim. Ama kimseyi inandırmak zorunda değilim. Ancak sizin bu kadar şiddetle savunmanızı anlayamadım. Sonuçta burası memnuniyet veye memnuniyetsizliğin paylaşıldığı bir platform. Burada insanların sağlığı söz konusuyken uyarmamak yanlış. Siz vebal almayın. Memnun kalan biri olsam bu kadar zaman sonra tutup buradan bunları paylaşmazdım. Memnun kalsam memnuniyetimi dile getirirdim ama sizin gibi de insanları etkilemek için bu kadar çaba harcamazdım. Bu kadar yoğun savunma çabanızı ilginç buluyorum.

Ankarada yer yerinden oynamış bomba patlamış senin önceliğin bu mu. İlginç.

herkese merhabalar
doktor hakkında iyi şeyler yazınca reklam oluyo,kötü yazınca karalama oluyor ne hep şikayetlarimi yazmak lazım memnuniyetleride yazmak gerekmezmi başka bir doktor benim burnumu berbet etmişti adam düzelti allah razı olsun şimdi bunu yazmayayımmı? üstelik ben sekreteri falanda değilim herkesin kötüleri dumaya hakkı olduğu kadar iyileride duymaya hakkı var.üstlik dr.ameliyatlarını 1,5saatte yaptığını söyler bazı arkadaşlar iyi anlamamışlar dr.iyi dinlemek gerek diye düşünüyorum herkese bol şanslar dilerim inş.herkes memnun ve mutlu olur sevgilerimle

Hanımefendi !!!
Ben oraya '' 45 dk-1 saat'' yazmışım. Oradaki tire işareti ''ya da'' anlamına gelmekte olup, bizzat duyduğum şekilde aktardığım halidir. Bazı arkadaşlar iyi anlamamışlar iyi dinlemek gerek diyerek tarafıma yersiz ithamlarda bulunuyorsunuz. ! Sizi o ithamlarda bulunmaktan men ederim, haddinizi aşmayın !

Revizyon ameliyatı olup iyi sonuç alanlar lütfen bana özelden isim yazsınlar. çok üzgünüm. Revizyon için gittiğim doktor için de birkaç olumsuz yorum okudum. Amacım asla doktorları kötülemek değil.. Asla Serdar Öztürkü kötülemek istemiyorum. Sonuçta sağ salim ameliyattan çıktım. Yıllarını vermiş mesleğine kasıtlı birşey hiç bir doktor yapmaz. Genç kızlar okusun diye anlatıyorum. Bu ameliyatlar her zaman göründüğü kadar kolay değil. Ne ben ne başkası maduriyet yaşamak istemez. Sonuçta revizyon için gittiğim doktorların da hepsi kendisini bir numara görüyor. Peki biz kime inanacağız. Bu kadar basite indirgenmemesi gerekiyor. Sanki saçının kesimi yanlış olmuş der gibi herkes birbirini eleştirirse biz bu işin içinden nasıl çıkarız.

benimde ameliyattan sonra begenmediğim yerler olmuştu serdar beye gösterdim oda hak verdi zaten düzeltme ameliyatı yaptı şuan çok daha iyiyim. umarım herkes istediği burna kavuşur.

benimde ameliyattan sonra begenmediğim yerler olmuştu serdar beye gösterdim oda hak verdi zaten düzeltme ameliyatı yaptı şuan çok daha iyiyim. umarım herkes istediği burna kavuşur.
bende serdar hocayı yaptığı işin arkasında duran birisi olarak tanıyorum şöyleki benim bir arkadaşım kendisine ameliyat oldu beğenmediği ufak tefek yerleri hemen düzeltti şimdi kendisi çok memnun her zaman hocaya dua ediyor

Burnum berbat durumda. Az önce bir doktorla görüşmem vardı. Ne yazık ki kulağımdan belki de kaburgamdan parça alınması gerekiyormuş. Burun sırtımı çok fazla oymuş. Burun yanlarını da asimetrik bırakmış. İçeride düz olması gereken bölüm parçalı kırıklı duruyor. Nefesim berbat. Burnum çökmüş. Ben Serdar Öztürke hakkımı helal etmiyorum. Onu Allaha havale ettim. Şimdi kredi çekip revizyon olacağım. Bana verdiği maddi zararı geçtim. Ameliyattan beri yaşadığımı dilerim misliyle yaşasın. Genç kızlara sesleniyorum. Sakın onun gereksiz özgüvenine kanıp ona burnunuzu elletmeyin. Kendini övmesine inanmayın. Çalıştığı hastaneden de bir araştırın. Zaten oradaki çalışanlar da size gerekeni söylüyor. Bundan sonra onunla yasal yoldan görüşeceğim.
Umutsem uzun süredir girmiyordum. Bu gün senin yazdıklarını okuyunca benim yaşadıklarımın aynısını yaşadığın için çok üzüldüm. Ben de böyle bir felaket yaşadım Serdar öztürkten. Burada paylaştığım da burada ki sürekli bekleyen ve hemen saldıran bir ekip var bu yaşadıklarıma ragmen serdarı övmeye konuyu kapatmaya ve yalan süsü vermeye çalıştılar. Bende resim koymak istemedim. Benim mahvolmuş oyulmuş eğri bırakılmış bir tarafı yukarı çekmiş burnumu gösterip ne sağlayacaktım ki. Kendim bile aynalara küstüm. Sağ taraftan öyle bir parça atmış ki artık telafisi de mümkün olmadı. Ben her zaman haksızlığa uğramış insanların yanında oldum. Burada bazı arkadaşlara sesleniyorum. Onun yaptığı bu günaha açıkcası cinayete) ortak olmayın. Bu gün olmaz ama başka bir zaman sizlerinde başına başka bir felaket gelebilir. Sizin ki güzel oldu diye şımaran çocuklar gibi olmayın. Bu arada kimsenin ahı kimse de kalmaz. Bir insanın psikolojisini düşünün. Zaten çok kötü olmuş bir de senle onla bunla resmini paylaşıp acıtasyon mu yapsın. İyi olana inanıyorsun da neden kötü olana inanmıyorsun. Ben de hayatım boyunca bu insana ah edeceğim ve hakkımı helal etmeyeceğim.

bende serdar hocayı yaptığı işin arkasında duran birisi olarak tanıyorum şöyleki benim bir arkadaşım kendisine ameliyat oldu beğenmediği ufak tefek yerleri hemen düzeltti şimdi kendisi çok memnun her zaman hocaya dua ediyor

EYYY ADMINLER. ''senbenonlar'' nickli şahıs alenen reklam yapıyor. Biraz yazdıklarını inceledim, her konu başlığına doktoru övmekten reklam yapmaktan başka bişey yapmamış. Yazdıklarını bulduğumuz an şikayet edelim. Bir de bana laf atmış ordan utanmaz terbiyesiz !!!!

EYYY ADMINLER. ''senbenonlar'' nickli şahıs alenen reklam yapıyor. Biraz yazdıklarını inceledim, her konu başlığına doktoru övmekten reklam yapmaktan başka bişey yapmamış. Yazdıklarını bulduğumuz an şikayet edelim. Bir de bana laf atmış ordan utanmaz terbiyesiz !!!!
sevgili temasa
ben yaşadıklarımı yazdım insanların iyi şeyleride bilmeye hakkı vardır diye düşünüyorum burası herkese açık bir platformsa eğer iyilerde yazılmalı kötülerde değilmi bu kadar hiddetlenmenize gerek yok isterseniz size önceki ve sonraki burun resmimi özelden gönderebilirim siz karar verirsiniz iyi mi olmuş kötü mü olmuş burada her yazan aynı cesareti gösterebiliyormu aceba yoksa çamur at izimi kalsın

X