Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kızlar ameliyat olalı 8 ay olacak, eskisi kadar sık girmiyorum ama yeni gelen arkadaşlara yardımcı olmak açısından kısaca yazmak istedim. Burun derim kalın ve yağlıdır, ben yeni yeni artık burnumun şeklini görüyorum, ilk başlarda patates gibiydi şişti çok, derimin de yapısından dolayı yavaş yavaş indi şişlerim,bu süreçte kafaya taktıgım oldu belki ama elimle dokundugumda bile şiş olduğunu anlıyordum o yüzden sabrettim, hatta hala ble değişeceğini düşünüyorum 1 yıla kadar vakti var bence. Sizlere nacizane tavsiyem biraz sabırlı olmanız, resimlerini görüyorsunuz bazı hastalar çok çabuk toparlanıyor ama bu tamamen yapı meselesi o yüzden moraliniz bozulmasın, şişlik olsun da başka sorun olmasın şişlik inecek çünkü eninde sonunda. 2-3 ayda burun şeklini almaz tamamen o yüzden sabırlı olmaya çalışın. Anesteziyi soran bir arkadaş vardı, çok rahat geçiyor herşey, benim tek sıkıntı damar yolu açılmasıydı o da iğne fobim olmasından dolayıydı :) İsteyen arkadaşlar resimlerime de bakabilir albümümün açık olması lazım.

Hoşçakalın..

Son düzenleme:
nazziko cnm çok geçmiş olsun yaa ne kadar ilginç bir durummuş o öyle benim bildiğim iyi bir yer yok ama inşallah güzel bir yer bulur sorunsuzca atlatırsın kuzucum çok geçmiş olsun

sadnuttrue canım çooookkkk teşekkür ederim tatlım zaten dişlerimde biraz promlem vardı ama inan bu kadarına şaşırdım ben bir kaç tane felan düşünüyordum ama 9 tane fazla diş varmış damağımda ve ameliyatla alıcaklarmış tatlım doktorlarda şaşırdılar hayırlısı olsun bakalım şimdi arkadaşımın bir doktor tanıdığı var onun yanına gidicem umarım memnun kalırım tekrar teşekkür ederim güzel dileklerin için tatlım :))

canım fotografların var mı?? görmek isterim avatarda ki sensin sanırım çok hoş görünüyorsun 0

evet fotoğraflarım var canım arkadaşlık isteğini kabul ettim şimdi görebilirsin canım , avatardaki resim benim çok teşekkür ederim güzel yorumun için ..

rica ederim canım yaa fotograflarını gördüm vee bayıldımm muhteşem olmuşş eski halinle şimdi ki halin arasında daglar kadar fark var iyi ki estetik olmuşsun bebek gibisin maşallahhh :)))

rica ederim canım yaa fotograflarını gördüm vee bayıldımm muhteşem olmuşş eski halinle şimdi ki halin arasında daglar kadar fark var iyi ki estetik olmuşsun bebek gibisin maşallahhh :)))

ceciles canım çok teşekkür ederim çok saol güzel yorumların için :)

origamiracle , breeze canlarım DİŞ için önerdiğiniz doktorlar ile izinli günümde randevu alıp görüşmeye gideceğim çoooookkk teşekkür ederim kızlar çok saolun çok korkuyorum ama

arkadaşlar bişey sorcam serdar hocaya yakın zamnda ameliyat olan var mı ayın birinde ameliyat olmak için gün aldım hocam tahlil falan gerekiyor mu dedim sadece kan ver dedi bana ciğer filmi falan gerekmiyor mu dedim yok dedi.Anlamadımı bilmiyorum sonra görüşürz yine dedi siz ne yaptınız ameliyattan önce.

ben de yakın zamanda ameliyat olmayı düşünüyorum serdar bey'de karar kıldım gibi, ama serdar bey'e ameliyat olan birkaç arkadaşımız burunlarının üstünde çıkıntı kaldığından bahsetmiş, bunun tam olarak neyle alakası var acaba, cevap verebilir misiniz?

arkadaşlar kimse girmiyor mu biz yenilere biraz yardımcı olsanız :))yukarıda soru sordum günlerdir biri girer diye bekliyorum özeldende mesaj atamıyorum malesef...

ben 6. aya giriyorum. Kan tahlili gerekiyor ameliyat öncesi başka herhangi bir şey yaptırmanıza gerek yok, herhangi bir hastalığınız alerjiniz vs. varsa Serdar beyle konusun belirtin siz yine de ne olur ne olmaz ameliyat sonuçtaa.

sağol canım çok teşekkürler bide refakatçi kalınıyor mu muhtemelen orada geçireceğim geceyi ..

sargılarım açıldı şu anki görüntüsünden mennumnum. ilk başta çok kalkık duruyordu. burun deliklerim çok barizdi fakat inmeye başladı şimdilerde burun ucum çok iyi. ama burun kökünde şişlikler devam ediyor bu aralar kontrolüm var masaj göstercek bana. bakalım hepimize hayırlı olsunn..

geçmiş olsun canım darısı bana inşallah sen gece kaldın mı orada nasıl oldu

geçmiş olsun canım darısı bana inşallah sen gece kaldın mı orada nasıl oldu

gece kalmadım canım. sabah 8.30 da idi zaten ameliyatım. benim bu ikinci ameliyat zaten. tecrübe de zar biraz. rafakatçiye gerek yok. saat 11.00 gibi çıktım biraz yattım saat 14.00 e kadar sonra kendim arabamla döndüm eve. ağrı sancı halsizlik falan hiç bişey yok. merak etme. sadece kanama oluyor sızıntı şeklinde. o da korkulacak bişi değil. ama serdar bey muazzaam bir doktor. :)) şimdiden hayırlı olsun inşallah iyi geçer canmm.:))

4 haftam geride kaldı. masaja başladım. bende normalden fazla şişlik oldu. biraz bünyeye bağlı o. sadece sabır gerekiyor. şu halinden bile memnunum ki daha şişliklerim var. Serdar bey gerçekten ne istediğinizi biliyor. Düşünenlere tavsiyem ameliyat öncesi korkmayın , ameliyat sonrası sabırlı olun:)

merhaba ben de uzun zamandır doktor araştırıyorum. Serdar Öztürk nerde ve ne kadara yapıyor? Bir de resmi olan arkadaşlar beni eklerse sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…