Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlar ağrısız sızısız ameliyat geçirdim , emre ilhana yaptırın burnunuzu. hepimiz güzel olalım :)

Ay inanmıyorum yaaa bir an reklamları izliyor gibi hissettim kendimi olabilir doktorunuzdan çok memnun olabilirsiniz ama bu kadarına gerek yok enazından doktorunuzun sayfasında memnuniyetinizi yazabilirsiniz , valla bende ağrısız , sızısız çok rahat geçirdim ameliyatımı serdar beyin ellerine sağlık , serdar beyin hastalarıda , emre beyin hastaları gibi hepsi birbirinden güzeller buna emin olabilirsin :))

canım koptum :))))valla ben de bir an bizim ilkel yöntemlerle falan ameliyat olduğumuzu düşündüm :))

Son düzenleme:
Arkadaslar bende ilk serdar beyle gorustum cok guvenilir geldi baska da kimseye gitmedim sans isi dedim.iyi bir doktor izlenimi yaratti ne dersiniz cok sorunlu bir burnum yok ama kafaya taktim

Ameliyat olalı 102 gün oldu (3 ay 12 gün) burnumu ilk 1.5 ay beğenmiyordum; yamuktu, çok şişti tıkanıklılık çok oluyordu, bu sorunlar biraz geçti, burnumdaki yamukluk biraz düzeldi, şişliğe bağlı sağa yamuk gorunuyordu biraz düzeldi ama hala bu kadar zamana rağmen biraz yamuk duruyor. burnum hala şiş, uykudan kalkınca daha şiş, yamuk gorunuyor. serdar bey temmuzun ilk haftası kontrole gel dedi başka şehirdeyim işleri bırakıp fırsat bulamadım gidicem bu ay. bu yamukluk çok moralimi bozuyor ilk 1.5 ay çoktu şimdi azaldı evet ama hala var biraz. burnum şişlikten dolayı sağ tarafı dolgun gibi bu da yamuk gibi gösteriyor kemikte yamukluk yok sağ kanatta dr. burnun kalın derili, sorunlu bir burun tipi demişti geç mi düzelir böyle burunlar dedi ailem ilk 1.5 aylık burnuna göre çok değişim oldu diyor onlarda ilk ay beğenmediler eskisinden pek farkı yok falan dediler. ama hala biraz yamuk ve şiş önden gene çok harika bulmuyorum özellikle uykudan kalktıktan sonraki ilk birkaç saat. niye bu kadar uzun sürüyor iyileşmesi anlayamıyorum bu şişlikler kalır mı? bazı dr. ların hastalarında böyle şikayet görmüyorum, görmedim kısa sürede burnunu beğendiklerini yazmışlar yüzlercesi. oysa bende ameliyattan önce 2-3 ayda duzgun, güzel bir burnum olur diye dusunuyordum ama hala ilk 1.5 aylık kadar olmasada şiş ve biraz yamuk

merhaba arkadaşlar uzun zamndır kimse girmiyor heralde serdar beye ameliyat olacağım ayın birinde hafif bir heyecan var.siizn nasıl geçti iğne vurulunca hemen uyuyor musunuz nasıl oluyor ameliyat süreci merak ediyorum insan okuyor buradaki yorumları fakat okudukça okuyası geliyor:))

slm kızlar sizlere bir şey sormak istiyorum ankarada en iyi bildiğiniz dişçi doktor var mı ? kızlar eğer bildiğiniz tanıdığınız doktor varsa iyi, güvenilir yönlendirebilirseniz sevinirim kadınlar kulübünde baktım ama bulamadım çok fena yaaaa çok korkuyorum benim damağımda dokuz tane fazla diş varmış doktora gittim o dişleri ameliyatla almaarı gerekiyormuş ilk defa gitmiştim dolgu için bilmediğim bir doktor sonuçta ameliyat bu işinde nasıldır bir doktor bilmiyorum ameliyat olmamı söylediler hatta diğer doktor arkadaşlarındanda fikir almak onlara göstermek istedi ay 3 doktor inceledi şaştım kaldım onlarda şaşırmışlar hatta bir tanesi çeneye inmiş onu alamayacaklarını söylediler çooooookkkk fena korkuyorum ne yapıcağımı bilmiyorum doktora heycandan ameliyat olmaz isem ne olabileceğini sormamışım zararı var mı yok mu hemenmi olmam gerekiyor sormamışım çok heycanlandım tabi birazda korkuyorumm tam dokuz tane diş çıktı damakta fazla inanamıyorumm kızlar lütfen tanıdığınız bildiğiniz işinde süper bir doktor var ise yardımcı olursanız sevinirim çooooooooookkkkkkk korkuyorummmmmm

kuzum benim de dişçi arayışlarım var kendi doktorum uzakta her kontrolde vs de ona git gel çok yorucu oluyor ama birine de güvenmek çok zor. Keşke bulsak da ben de ona gitsemm

canım, benim burnumun şişlikleri yamukluğu orantısızlığı 4.aya girdikten sonra düzelmeye başladı şu an 6.aya girmek üzereyim. Yandan süperdi önden baktığımda hiç beğenmiyordumm kuaförüm de yamuk demişti. Ama inan şişlikler gözle görülür derecede azaldığında hiçbişi kalmadı, burun çok değişiyor sürekli. Şu anda önden hiçbir yamukluk orantısızlık görmüyorum. Çok fazla inceleme kendini ayna karşısında. Biraz sabretmen gerekicek :/ Ben de görüyorum 2 3 ayda normal gözüken burunları canım onların doktorları genelde açık teknikle yapıyor. Sanırım bizim bu uzun süreçte iyileşmemiz teknikle alakalı. Birkaç istisna kişinin hafif bi yamukluğu söz konusu ama onun dışındakilerde sıkıntı yok. 9. 10. ayından itibaren hala yamuk geliyorsa bir sıkıntı vardır ama şu an daha 3.aydasın sen. Bence sabrett hiçbir sıkıntı olmayacak. Doktorumuz çok başarılı, neyin yakışacağını gayet iyi biliyor. hakkını yememek lazım

merhaba canım, emin ol anestezi çok başarılı yapılıyor hiçbir şey anlamıyorsun. Çok kolay uyanıyorsun, ağrı sızı halsizlik hiçbir şey olmuyor. Serdar hoca harika biri, umarım çok çok beğenirsin yeni burnunu :) iyi şanslar

Arkadaslar bende ilk serdar beyle gorustum cok guvenilir geldi baska da kimseye gitmedim sans isi dedim.iyi bir doktor izlenimi yaratti ne dersiniz cok sorunlu bir burnum yok ama kafaya taktim

canım ben de çok doktora gittim görüştüm, ama ameliyatımı Serdaar beye oldum. Süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tek sıkıntı insanların süreçteki yorumları, arada olumsuzluklar duyuyorsun moralin bozuluyor. Ama bakıyorum ki hiç takmamalıymışım. Gittikçe daha da oturuyor burnum ve çok memnunum. Serdar hocadan önce başka birini düşünüyordum ve çok ünlü diye dünyanın parasını vericektim 13.000 lerde bişi. İyiki Serdar beye olmuşum kesinlikle yüzüne orantısına en çok yakışan burnu ayarlıyor. Diğer doktorun hastalarının çoğu memnun değil verdikleri paraya a üzülüyorlar. Serdar beyin hiçbir hastasının burnun büyüklüğü küçüklüğüyle ilgili şikayet duymadım. Herkesin yüzüne yakışanı yapıyor. Doğru seçim derim bennn.

sağol canım içimi rahatlattın bende baya bi araştırma yaptım gerçekten serdar bey güvenilir birisi,kendinden emin inşallah herşey güzel olur:))

kuzum benim de dişçi arayışlarım var kendi doktorum uzakta her kontrolde vs de ona git gel çok yorucu oluyor ama birine de güvenmek çok zor. Keşke bulsak da ben de ona gitsemm

ayyyyyyyy canım ne yapcaz bilmiyorum yaaaa neyse araştırmaya devam ben bulursam hoşuma gider memnun kalırsam sana haber veririm tatlım çok koykuyoyum çok

Umarım öyle olur cnm. benimde yandan sorun yok önden yamuk gibi biraz moralimi bozuyor hala hiç foto çekinmedim istemiyorum, beğenmiyorum sırf yamuk diye. ilk 1.5 ay daha kotu duruyordu yamuktu çok şimdi azaldı 3.5 ay oldu bugun 105 gun beklemek durumunda kalıcam anlaşılan. serdar bey bencede ankaranın en iyi estetikçisi çok araştırdım internetten ondan daha popüler dr yok ankarada çok olumlu yorum okudum hakkında bende burnum oturunca başarısı hakkında yorum yaparım ama şuan pek memnun değilim.

canım bazen de şans işi mi nedir bilmiyorum. Hiç iyi olmayan doktorlar bazılarına çok iyi gelebiliyor, ya da çok iyi doktorlardan hiç memnun kalmayanlar oluyor. Bir doktorun tüm hastalarını aynı şekilde mutlu etmesi pek mümkün olmuyor. Ben yapılmış olduğu belli olan burunları sevmiyorum. Doğallık konusunda Serdar bey isteklerime cevap verdi. Umarımm senin için de en güzeli olur :)

Teşekkürler cnm umarım. anladığım kadarıyla sonuçtan mutlusun, memnun olmana sevindim. belki de burnum kalın derili olduğundan geç düzelecektir.

nazziko cnm çok geçmiş olsun yaa ne kadar ilginç bir durummuş o öyle benim bildiğim iyi bir yer yok ama inşallah güzel bir yer bulur sorunsuzca atlatırsın kuzucum çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…