Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhaba arkadaşlar bende burnumu yaptirmak istiyorum ama korkuyorum tikaniklik yaşamaktan yada acı hissetmekten ama burnumdanda hiç memnun değilim açıkçası hem uzun hem geniş hemde düşük

Açıkçası herkes burnuma bakıyormuş gibi hissediyorum. Bende tam karar verdiğimde serdar beye gidicem inşallah

arkadaşlar merhaba ben ankarada yaşıyorum serdar bey e ameliyat olayı düşünüyorum fakat emre ilhanın yaptığı burunları gördükten sonra acaba herşeyi göze alıp ona mı olsam diye düşünüyorum hayatta bir defa olcak bi şey bi de serdar bey burun kanatlarına diiş atıyor sanırım yani o dikiş izerinin oluşu beni hgerçekten çok düşündürüyor sizce hangisi offf o kadar kararsızım ki çıldıracağım çocukluğumdan beri istediğim bi şey olmasına rağmen bu kararsızlıktan ve bu burnumu ya ararsam diye düşünmekten neredeyse vazgeçicem

Ben Serdar hocaya ameliyat olalı uzun bir zaman geçti. Benden sonra iki kuzenim de ameliyat oldu. Hatta birinin burnu trafik kazasından sonra kırılmıştı ve hiç nefes alamıyordu.hepimizin burnu da çok doğal oldu, nefesimiz gayet açık. Görenler de yüzümuze çok yakiştiğini söylüyorlar, herşeyden önemlisi biz çok mutluyuz. Hoca hastalarina karşi son derece titiz ve ilgili biri. Sadece bir kuzenimin burun delikleri çok geniş olduğu için yandan dikişler ile daraltma yaptı, ancak bizlerde bu daraltma işlemine ve dikişe gerek kalmadı. Bence siz de Serdar hocaya görüşün, eğer ihtiyaç yoksa daraltma zaten önermiyor ve yapmıyor. Mesela ben de ameliyat tamamen burun içinden yapıldı. En sağlıklısı kendisi ile görüşmeniz.

Benim 3 gün sonra 5 ay olacak burnum epey güzelleşti, şekli düzeldi, nefes alma ve tıkanıklık konusunda da epey iyileşti. Sanki her geçen ay burnum daha da güzelleşiyor. ilk 1.5 - 2 ay beğenmiyordum mesela yamuktu önden epey şişlikle alakalıymış şu anki halinde de çok az bir yamukluk kaldı o da şişlikle alakalı olmalı ve bazen akıntı ve tıkanıklık oluyor onlarda geçecek umarım yani hala mükemmel olmadı ama 1.5 - 2 ay öncesine göre iyi biraz olan o yamukluk ve şişlikte geçince çok iyi olacak. kalın derili burnum olduğu için geç iyileşiyormuş sanırım. öncelerde keşke emre beye olsaymışım diyordum ama şimdi serdar beyin gerçekten kaliteli, güzel burunlar yaptığına karar vermeye başladım. sadece birkaç ay beklemeniz gerekiyor kendisi ankaranın en ünlü ve deneyimli burun estetikçilerinden ankarada daha popüler ve olumlu yorumlar yazılan dr. görmedim internette. serdar bey hakkında 2-3 olumsuz yorum ve memnuniyetsizlik okudum bu sitede ama o kişilerin burun resimlerinide, kendilerini de görmedim. Emre beye olma imkanınız varsa onunla da görüşün ona dair hiç şikayet okumadım ama bence ankara da düşünüyorsan en ünlü ve çok estetik yapan serdar bey, emre beyi bende düşündüm ama daha pahalı, uzak ulaşım sorunu, otel masrafları falan İstanbul da yaşamayanlar için zahmetli ve daha masraflı ve emre bey ön görüşme için bile en az 1 ay sonrasına randevu veriyormuş, ameliyat günü için de aylar sonrasına gün veriyormuş yani ben en az 3-4 ay bekleyemezdim ameliyat için ayrıca o yüzden de emre beyi seçmedim. Sonuç olarak burnum eski yamuk burnuma göre en az yüzde 80 düzeldi, sağa doğru kayık olan burnum neredeyse tamamen düzeldi, daha iyi nefes alıyorum sadece: çok az sağa doğru yamukluk var milimlik ve bazen akıntı ve tıkanma oluyor bunlar da geçer umarım 5 ay oldu hala şiş, şişliklerin tamamen geçmesi burnun oturması 1 yılı buluyormuş geçsin yeter ki beklerim.

Son düzenleme:
arkadaşalr ben pazartesi Serdar bey e ameliyat olacağım çok heyecanlıyım. Biraz da tırsıyorum her an cayma modundayım:) Burnumun şimdiki hali çok da kötü değil. Umarım daha güzel olur offffffffffffffffffff yaklaştıkça kalp atışlarım hızlanıyor

canım benim heyeacnlanmana hiç gerek yok bende ameliyat olalı yaklaşık bir ay oluyor hiçbirşey hissetmiyorsun sonuç güzel olacak serdarbey gerçekten çok başarılı bi doktor karar verdiysen sonuna kadar arkasında dur derim pişman olmayacaksın:)) Geçmişolsun:))

slm kardiyo serdar beyle görüştünüzmü bu konuyu tekrar bende kendisine ameliyat oldum burun şeklimi cok begenmıyorum siz naptınız acaba...

slm kardiyo serdar beyle görüştünüzmü bu konuyu tekrar bende kendisine ameliyat oldum burun şeklimi cok begenmıyorum siz naptınız acaba...

sizizm önden çıkıntı burun kemiğinizdemi burun ucunda mı bende serdar bey e ameliyat oldum burnum şu an patates gibi.michale jackson bile daha güzel benden:) ilk çok korktum ama serdar bey e güveniyorum diye sorun çıkarmıyorum.

merhaba canım, ben de serdar hocaya ameliyat olmaya karar verdim. benim 3. ameliyatım olacak maalesef, sonuncusunu haziranda olmuştum, en az 6 ay geçmesi gerektiği için bekliyorum. Bu süreçte de doktor doktor gezdim, ankaradaki çoğu doktorla görüştüm, en son serdar hocada karar kıldım. Çünkü psikolojimi, ne beklediğimi, nelerden rahatsız olduğumu en iyi o anladı, ben daha söylemeden bakar bakmaz teşhisi koydu. Ama burda birkaç olumsuz yorum gördüm, acaba karar vermekte erken mi davrandım biraz daha mı araştırma yapmalıyım bilmiyorum, o kadar zor bir durumdayım ki, 2. ameliyatımda psikolojim yeterince bozuldu bu kez de hayal kırıklığına uğramak istemiyorum. senin çok yeni tabi ama durumunu paylaşırsan çok sevinirim, ilk zamanlar şiş olması normal birkaç aya şekli ortaya çıkmaya başlar, umarım istediğin gibi olmuştur. ben de aşırı bir güven duydum kendisine umarım yanlış bir karar vermemişimdir. Bir de hastalarının fotoğraflarını göremedim burda , çok fazla yorum var ama fotoğraf yok, sen nasıl karar verdin canım, fotoğraf vs gösterip üzerinde konuştunuz mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…