Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canım başkalarında problem varsa bilemem ama serdar hocada problem felan yok harika bir doktor , mükemmel bir doktor o şikayetler şişlikten olabiliyor burun yapısı ve bünye yapısından olabiliyor bendede vardı çok fazla geçiyor burnum güzelleşiyor 1yada 2 yıl geçse daha da oturacağına inanıyorum burnumu seviyorum mutluyum zaman zaman olan şişliklerimde indiği zaman daha da mutlu oluyorum şişliklerim olduğu zaman ben de takıntı yapıyorum ama şöyle düşünüyorum düzelmese hiç düzelmezdi o şişliklerim hiç inmezdi diye düşünüyorum burnumun iyileşme ve oturma sürecini sabırla bekliyorum :) aynı zamanda burnumuda çok seviyorum :)

kızlar bu gün burnuşumun 8 buçuk ayı bitti bu gün kontrole serdar beyin yanına gittim biraz kontrole geciksemde yinede doktorum anlayışlı davrandı ama ben çok taktım saatimde gitmediğim için kendisinin işini aksattığımı düşünerekten bu gün iş boyu içeme dert oldu neyseki bunu eşimi arayıp paylaştığımda doktorumu arayıp özür dilememi söyledi iykide yol göstermiş eşim; içimi rahatlattım zaten serdar bey çok kibar , çok anlayışlı bir doktor eşimin ve benim içinde çok değerli bir doktor , bir ağbi kendisi zaten bir problem olmadığını belirtti ama bizim içimiz rahatladı çünkü gerçekten çok değerli bir insan ve mükemmel bir doktor ... bu gün bir kez daha anladım kiiii serdar bey burnumda harikalar yaratmış bu gün işimin ilk günüydü kendisine burdan çooooooookkkk ama çoooookkkk teşekkür ederim ki bana böyle güzel bir burun yapmışki iş boyunca bütün gözler üstümde ve bütün övgüler üzerimdeydi kendime güvenim geldi bambaşka biri oldum sayesinde tekrardan ellerine sağlık serdar beyin benim yüzüme ve bana böyle güzel bir burun yaptığı içinn kendisine ne kadar çok teşekkür etsem azdır burnuşumuu çoooookkkkkkk seviyorummm ...

canım benim senin adına inan ki çok sevindim serdar hocada değerlimiz bitanemiz :)gerçekten çok değiştin ve güzelleştin sen canım bence maşallah diyorum sana ve burnuşuna bugüzel sözleri söylemek banada nasip işillah canım az kaldı:)

berencim canım inşallah herşey istediğin gibi olur senin burnunada bayılıyorum sende bebek gibi oldun maşallah canım sana öpüyorum seni :))

kızlar merak ettiğim bir şey var 4 ay ile 6 ay arasında ki 2 aylık sürede büyük değişiklik yaşayan oldu mu benim burnumun hala bir tarafı daha geniş duruyor alttanda deliklerden biri büyük biri küçük bu ay dolunca 4. ayım bitmiş olacak sizce düzelir mi pişman olmak istemiyorum bir daha ameliyat olma şansım olmayacak

Canim ben 5. Aya girdim burun her gun cok degisiyor baya sabretmemiz gerekicek :/ benim her gun degisiyor. 3. Ayda burun deliklerim orantisizdi ama su an baya duzeldi artik. Yamuk gibi geliyordu mesela gozume burnum simdi o da duzeldi. Benim de canimi sikan odem. Gunduz vakitleri o odemlere oyle takiliyorum ki kendimi guzel bulamiyorum. Ama aksam da inanilmaz tatli oluyor. Bir an once bu burun kenarlarindaki sislikler bitsin istiyorum uzuluyorum:/ sabredicez hayatim nolur takilma burun deliklerine duzelicek o tek skntin o olsun. Simetri bozuklugu yasama da burun seklinde

Ben de istiyorum. ama yamukluk oluyor diyenler var korkuyorum
Ben yamukluk var diyenlerin cok istisna olanlarini disarda birakiyorum ama cogunun daha 1 seneyi doldurmadigini dusunuyorum. Sislikler inanin bitmiyor ben 5.ayda hala odem goruyorum bir suru burnumda. O sislikler bazen bir tarafta toplaniyo insan burnu yamukmus zannediyor.

Bence bir de hastaya da buyuk rol dusuyor. Doktorun dediklerini eksiksiz yapmak gerekiyor. Ozellikle uyku sekli onemli bence. İlk 6 ayda dikkat etmeli burun surekli sekil almaya calisiyor, surekli soluna ya da sagina yatarsan oraya dogru egrilebilir. Cok dikkatli olmak lazim

Burnun eğilesi varsa eğilir :)
Şaka bir yana,ameliyat olduktan 20 gün sonra yan yatmaya başladım (hep aynı tarafa). 11 aydır da öyle uyuyorum. Herhangi bir eğilme de yok Allahtan. Ne kadar çok takarsanız burnunuza o kadar sorun oluyor, benim 1 yıllık deneyimime göre. Rahat olun, yeter.

süreç herkeste aynı değil tabiiki. benim söz etttiğim şey bir olasılık. Zaten olabilir dedim. Doktorun kendisi söyledi bunu. HEr ihtimali düşünerek dikkatli olmak lazım. Ve tabiiki sürekli ayna karşısında incelenirse ona odaklanılırsa sürekli göze garip geliyor, moral bozuluyor. takmamak lazım

Son düzenleme:
ilk 2 ay korkunçtu benim için. psikolojim berbattı. elimde sürekli ayna. benimki neden böyle oldu diyip ağlıyodum. bikaç hafta tatile çıkıp gelince burnumun değiştiğini farkettim. şimdi daha iyiyim. zamanla daha da güzelleşicek umarım... kafaya takmamak lazım ama çok zor...

Kapalı ameliyat olmak istiyorum ama açık ameliyatla daha iyi sonuçlar alınabiliyormuş.Açık ameliyatta skar izi çok belli oluyormu?

Ben çok korkuyorum,ameliyat sonrası süreç biraz sıkıntılı galiba...

arkadaşlar ben de bugün serdar beyle görüştüm ilk defa bir doktorla görüştüm yeni karar verdirm.Burnum çok problemli değil ama olsam da fena olmaz beni ikna etti gibi.Eşim de doktor birlikte gittik o da beğendi ilgi ve alakasını.İzinli fotoğrafları gösterdi sadece iyi işler çıkardığı olmuş. Başka önerileriniz var mı merak ediyorum sonucundan korkuyorum sadece.

arkadaşlar burnumdaki alçı duruyor ,tamponlar çıkalı 2 gün oldu ama hala burnum tamamen kapalı. Hiç açılmadı. Bu normal mi ya da açılması ne kadar sürüyor????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…